Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 16:23


IP office

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
kiwi
Post subject: RE: IP office  PostPosted: 17.12.2007 - 21:10 #59790
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

tak dnes som rozchodil so smitom t-com kartu ready (HCI) na trixboxe, sice krkolomne, ale chodi to

este to skusim na astlinux-e, pripadne na niecom, co vojde do RB, aby vam to nebralo prilis vela miesta v racku Wink
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: IP office  PostPosted: 17.12.2007 - 23:05 #59794
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

oxan wrote: ›chlapi, ja som zo swanu, nehambim sa za to.
......
U nas ti vieme napr. naroutovať cez SIPko aj celu DDI predvolbu a ty si potom rozhadzuješ čísla klientom. alebo si objednaš len virtual PBX, a manažuješ si klientov priamo u nas, na sieti si daš len sip proxač


pekne pekne.. a ked som sa pred pol rokom dotazoval zeby ste mi daco take predali, tak som sa nikam nedostal. eech... SIP mame od vas asi 3 roky ale uz davnejsie iba na ingoing pretoze tarifa je tam nejaka strasnaaaaa... akoze skoda so swanom resp predtym globaltelom sa nam dobre robilo.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: IP office  PostPosted: 18.12.2007 - 19:57 #59804
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Oxan: a nezozerie ti ten book s tym uzasnym systemom viac elektriny ako pretelefonujes ? Very Happy

<off>
To ze si so Swanu sa hambit nemusis neviem ako si to myslel, je tam zopar curakov koli ktorim sme odisli ale technici ku nim rohzodne nepatria, jedina firma kde som nemal z riesenim problemov problemy.
</off>
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: IP office  PostPosted: 18.12.2007 - 20:37 #59805
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
A SWAN kupil nedavno profi VOIP soft switch....takže vas určite bez problemov pripoja ci ako usera alebo trunkom na vas asterisk alebo ničo ine.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: IP office  PostPosted: 18.12.2007 - 20:50 #59806
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

tak nechapem preco nam neprisli na PM este ponuky, na co cakaju?

zaujimalo by ma, kolko stal ten softswitch Smile)
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rachotiak
Post subject: RE: IP office  PostPosted: 18.12.2007 - 23:22 #59807
Basic


Joined: Máj 06, 2007
Posts: 156

vazeni, to je pravda. cakam aj ja PM s ponukou na VOIP. asterix mam pripraveny Laughing
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: IP office  PostPosted: 18.12.2007 - 23:37 #59808
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
kiwi wrote: ›tak nechapem preco nam neprisli na PM este ponuky, na co cakaju?

zaujimalo by ma, kolko stal ten softswitch Smile)


Zopar melonov...

Rolling Eyes
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
smit
Post subject: RE: IP office  PostPosted: 19.12.2007 - 10:34 #59818
Basic


Joined: Dec 14, 2007
Posts: 4

Zdravim pani (a mozno damy). S tym asteriskom a trunkmi to je naozaj dobry napad, stalo by za to to rozbehat pretoze potom moze kazdy doma alebo vo firme spravit malu centralu ktora routuje hovory von (viacero naraz cez jeden trunk ... ide to), len dovnutra by sa to muselo nasmerovat bud na IVR alebo pevne na nejaku extension v privatnej sieti.
Inak ja mam na kartu ready tiez svoj nazor .. je to taky marketing ...na hci je postpaid tak ako prepaid .. tusim ten prepaid sa viacej oplati, neviem ale blizsie (ja to mam zadara Smile ) ale bodlo by mat na jednom stroji pvedzme 2-3 trunky, 2 napr do uzavretej ciselnej sieti telecomov a jeden cisto IP pre volania do internetu. (Doteraz sa mi nepodarilo presvedcit ludi aby sa povolilo volat aj na uri mimo uzavretej ciselnej mnoziny a to asi kvoli tomu ze u nas na slovensku chyba akykolvek realny ENUM .. co je podla mna velka skoda). Kazdopadne testujte a skusajte. A ja budem skusat tiez..
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
stevesk
Post subject: RE: IP office  PostPosted: 22.12.2007 - 23:21 #59864
Basic


Joined: Dec 21, 2006
Posts: 436
Location: Tornala
Karta ready je sekundova tarifa pri aktivovaní 1000 min na pevne linky a bonus zony zahraničie.je to cool za tie prachy ale sú shitaci,že mi neodčítali 150 sk ako slubovali na jednom harku čo mi domov poslali kua,sa mi nesce reklamovať ale ked budem mať čas ta sa ozvem.reku ked to nabijem cez ID kod a fakturou mi stiahnu,heh a to prd.Treba s nimi trpezlivosť ale tiež sa tam nepretrhnu podaktorý za tie prachy,viem že nie každyy bere 100litrov a hlavne niee ty na call centre,trt vedia aka je realita.
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: IP office  PostPosted: 23.12.2007 - 11:09 #59866
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ak je to t-com produkt, u nich je toto "odrbavanie" bezne a s nimi ja uz nikdy nechcem mat nic spolocne.... a trpezlivost? vedome ta oklamali a uz nikdy od nich tie prachy neuvidis to si pis...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)