Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 12:26


2,4 GHz antena Zeleny reflektor

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
sef
Post subject: 2,4 GHz antena Zeleny reflektor  PostPosted: 18.04.2007 - 22:25 #49489
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

Mam doma jednu antenu pre 2,4 GHz. Je velka moze mat tak okolo 19 + - db. Ma zeleny reflektor ktory ak povolim maticu tak sa hybe dopredu a dozadu. Neviem kto je vyrobca resp. neviete kde najdem manual ale najma to ako nastavit prave ten reflektor kedze som to priniesol uplne rozmontovane. Ten reflektor je taky gulaty skoro. Je to starsia antena.

Dik.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: 2,4 GHz antena Zeleny reflektor  PostPosted: 19.04.2007 - 07:01 #49493
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

sef wrote: ›Mam doma jednu antenu pre 2,4 GHz. Je velka moze mat tak okolo 19 + - db. Ma zeleny reflektor ktory ak povolim maticu tak sa hybe dopredu a dozadu. Neviem kto je vyrobca resp. neviete kde najdem manual ale najma to ako nastavit prave ten reflektor kedze som to priniesol uplne rozmontovane. Ten reflektor je taky gulaty skoro. Je to starsia antena.

Dik.


vsak nahod to na stoziar... a skusaj vysuvat / zasuvat po kuskoch reflektor... a samozjreme pozeraj pri tom uroven signalu... a pri najlepsej hodnote si tu maticu utiahni napevno.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: 2,4 GHz antena Zeleny reflektor  PostPosted: 19.04.2007 - 08:39 #49495
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

myslim aman, ze toto si ani pisat nemusel....
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
10 Post subject: RE: 2,4 GHz antena Zeleny reflektor  PostPosted: 19.04.2007 - 09:26 #49497
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

kubiik wrote: ›myslim aman, ze toto si ani pisat nemusel....


Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
icerowicz
Post subject: RE: 2,4 GHz antena Zeleny reflektor  PostPosted: 19.04.2007 - 14:02 #49505
Ucen


Joined: Apr 12, 2006
Posts: 930
Location: Vranov nad Topľou
Aman wrote: ›
kubiik wrote: ›myslim aman, ze toto si ani pisat nemusel....


Very Happy


ale trebalo, sef je sef Smile on nemontuje Smile)))
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
sef
Post subject: RE: 2,4 GHz antena Zeleny reflektor  PostPosted: 19.04.2007 - 15:45 #49510
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

nekecajte do toho ked nechcete poradit. Nie kazdy ma pristup tip-top ku antene a aby som tam tahal nejaky notebook a skusal merat ako to ma byt tak do dakujem. Chcel som aby mi niekto poradil a na Vase mudre pripomienky nie som zvedavi. To icerowicz: moj nickname sef neznamena sef.Viac sa omontujem isto ako Ty.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: 2,4 GHz antena Zeleny reflektor  PostPosted: 19.04.2007 - 18:04 #49516
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

skus lepsie pozriet na konstrukciu, napr ja som mal na PW15 rovnaky uchyt ako bolo aj na PW19, ale s tym ze pri dierach bolo napisane 15,19.. takze sa dalo vydedukovat, ako daleko ma ist ziaric... ale ak to je 15, tak by mal ist asi co najblizsie do vnutra...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
alwarez
Post subject: 2,4 GHz antena Zeleny reflektor  PostPosted: 20.04.2007 - 07:55 #49535
Basic


Joined: Máj 22, 2005
Posts: 477
Location: Michalovce
sef wrote: ›Mam doma jednu antenu pre 2,4 GHz. Je velka moze mat tak okolo 19 + - db. Ma zeleny reflektor ktory ak povolim maticu tak sa hybe dopredu a dozadu. Neviem kto je vyrobca resp. neviete kde najdem manual ale najma to ako nastavit prave ten reflektor kedze som to priniesol uplne rozmontovane. Ten reflektor je taky gulaty skoro. Je to starsia antena.

Dik.


Ak je to ta antena co si myslim tak neviem kto ich vytaba, ale koniec ziarica ma byt 43.5 cm od sita.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)