Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 01.05.2024 - 01:40


Realtek 8100C vs MK

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
sef
Post subject: Realtek 8100C vs MK  PostPosted: 19.04.2007 - 00:15 #49491
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

Kupil som si tuto MB http://www.bgslevi.sk/showdoc.do?docid= ... 6page=null Chcem na nej rozbehat MK a hned prvy problem. Ono to nepozna eth. Je to Realtek 8100C (100Mbit karta on board vraj novsi chipset od realteku). Hladal som uz vsade ale nic som nenasiel. Nemate s tym nejake skusenosti? Alebo ovladac alebo hm....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: Realtek 8100C vs MK  PostPosted: 19.04.2007 - 06:59 #49492
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

sef wrote: ›Kupil som si tuto MB http://www.bgslevi.sk/showdoc.do?docid= ... 6page=null Chcem na nej rozbehat MK a hned prvy problem. Ono to nepozna eth. Je to Realtek 8100C (100Mbit karta on board vraj novsi chipset od realteku). Hladal som uz vsade ale nic som nenasiel. Nemate s tym nejake skusenosti? Alebo ovladac alebo hm....


myslim ze som niekde cital ze prave tento Realtek 8100C nepozna MK... Musis tam hodit jednu sietovku, nemas na vyber.
Mal si si to najprv overit na nete, prestutovat nejake fora a tak, potom az kupovat nieco... alebo ked na to nemas cas, tak je vseobecne zname ze MK ti rozpozna vsetko co je znacky Intel. Mal si kupit, Intel dosku (nie len cipset), na nej zvacsa byva Intel sietovka, to nej samozjreme P4 procak (pripadne dual core) a nejaku 256-512 ram a mas shaper ktory ti zvladne hoooodne ludi a o stabilite sa neda pochybovat. Predsa Intel je Intel...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Realtek 8100C vs MK  PostPosted: 19.04.2007 - 08:45 #49496
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

tiez s tym mam skusenosti z nasledovnou sietovkou a jej nechodivostou Sad.

na velky sajt ti s prehladom aj do buducnosti staci pamat o velkosti 128MB, na shaper 512MB a viac. Co sa tyka MT a kompetibility intelu. ja si myslim, ze so stabilitou nie su problemy na inych platformach (AMD). Podla mna sa jedna sa zo strany MT o nedotiahnutost ovladacov alebo lajdackost s odovodnenim "kupujte si intel".
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)