Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 09:17


Zaujimava antena velmi vhodna na WiFi jazdy

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
paulie
Post subject: Zaujimava antena velmi vhodna na WiFi jazdy  PostPosted: 23.10.2003 - 02:18 #4262
Basic


Joined: Jan 31, 2003
Posts: 418

tak som si vo firme Data s.r.o. kupil toto http://www.wlan.sk/page.asp?source=description&id=5226

- zaujimava cena - hovorili mi nieco o tom, ze je to akcia (pozor, nemali na sklade, bolo treba objednat)
- magnet v podstavci (nepriblizovat k harddisku Very Happy )
- velmi pohodlne na WiFi jazdy - odskusane asi 1 minut po kupe Laughing
- tenky kablik, ktory sa da ZAVRIET DO DVERI auta bez vazneho poskodenia
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Zaujimava antena velmi vhodna na WiFi jazdy  PostPosted: 23.10.2003 - 09:26 #4264
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
hmm dost podstatna otazka je cena, skus uviest (aspon priblizne)

to magneticke uchytenie, ako to vyzera ? drzi to dobre ? nemoze to poskodit lak na karoserii ? do akej rychlosti to prezije na streche ? Very Happy
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: Zaujimava antena velmi vhodna na WiFi jazdy  PostPosted: 23.10.2003 - 11:17 #4267
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
cena v data.sk je nejakách 670sk bez DPH pri ich maržach na internete sa to dá kúpiť za nejakých 500-600 s DPH

každopádne sú na tákéto meracie divočiny použitelné aj anténky od LG kariet len tie malú zisk len 2db a SMA konektor.
Magnet na nich drží neskutočne má to aj jemnú foliu proti poškriabaniu, takže predpokladám , že horeuvedena anténa bude asi to isté(samozrejme lepsie).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
paulie
Post subject: RE: Zaujimava antena velmi vhodna na WiFi jazdy  PostPosted: 23.10.2003 - 11:54 #4270
Basic


Joined: Jan 31, 2003
Posts: 418

pre si:

ad cena: pre dealera je to 660 s DPH

ad magnet: drzi dobre, musis vynalozit miernu silu aby si to odtrhol, kedze je lahka a magnet dost silny, tak asi prezije aj hrbolatu cestu Smile

ad rychlost: netusim, nad 60 sme nesli, kedze som to skusal len v meste... ale myslim ze odpor vzduchu bude tak maly ze ani pri nejakej vacsej rychlosti by ju nestrhlo, a keby aj kablik ju zadrzi tak ze neuleti... (ale aj tak ho este chcem olepit izolacnou paskou aby bol pevnejsi)

ad poskriabanie laku: na podstaci zospodu je taka nalepka (folia) s napisom nieco ako "Bacha magnet, nepriblizujte k harddisku" po anglicky,
takze to asi chrani pred poskriabanim ako povedal mathew,
rozmyslam ze hadam by som pod to este nejaku tenku foliu dal, ked pojdem nabuduce...
a vyskusam ako bude drzat...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
paulie
Post subject: RE: Zaujimava antena velmi vhodna na WiFi jazdy  PostPosted: 23.10.2003 - 12:11 #4271
Basic


Joined: Jan 31, 2003
Posts: 418

jo a da sa sklopit, asi ako tie normalne male antenky co sa dodavaju ku kartam a APckam, takze sa da pricapnut aj na kolmu stenu,
a ked ju odsrobujete od podstavca, je tam SMA konektor, takze by sa asi aj dala pripojit na PCI kartu alebo na AP
(vyzera to ze na Sparklana 1590 prisrobovat ide, aj ked treba pritlacit lebo je hrubsia ako ta normalna - ten plastovy kryt trochu trosku odiera)
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Zaujimava antena velmi vhodna na WiFi jazdy  PostPosted: 23.10.2003 - 14:35 #4273
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
hmm viete mi to niekto z tej daty zohnat ? (ja som sukromna osoba Very Happy)

co sa tyka rychlosti, ja som uz drzal v ruke tu 8 dBi vsesmerku od MGXa von z okna auta aj pri vyse 100km/h rychlosti a to sa uz aj do takeho maleho dost slusne ten vzduch opiera Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: Zaujimava antena velmi vhodna na WiFi jazdy  PostPosted: 23.10.2003 - 15:12 #4275
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
tie antény majú magnety pre predstavu ako GSM antény na auto a tie mi nejak neofúklo ani pri 160km ))
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)