Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 19:14


Rusenie GSM vysielacom

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
SPAKO
Post subject: Rusenie GSM vysielacom  PostPosted: 30.04.2006 - 19:12 #34522
Basic


Joined: Apr 15, 2005
Posts: 37

Chcem sa spytat, ci je mozne ze mi rusi moju wifi, GSM vysielac (T-mobile), ktory je len 10 metrov od mojej wifi stanice? ludia na sieti mi idu strasne zle a to skoro vsetci ktorych mam na tomto vysielaci.

Kazda rada dobra , diiiky
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
divad
Post subject: RE: Rusenie GSM vysielacom  PostPosted: 01.05.2006 - 00:07 #34538
Basic


Joined: Jún 15, 2005
Posts: 129

Jasna vec... Mozu sa tam pliect ich harmonicke... A potom to robi toto.

A robi to unas problemy aj v 5kovom pasme
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
SPAKO
Post subject: RE: Rusenie GSM vysielacom  PostPosted: 01.05.2006 - 08:52 #34544
Basic


Joined: Apr 15, 2005
Posts: 37

divad wrote: ›Jasna vec... Mozu sa tam pliect ich harmonicke... A potom to robi toto.

A robi to unas problemy aj v 5kovom pasme

A riesili ste to nejak? Alebo nepomoze nic, len smerove anteny?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
divad
Post subject: RE: Rusenie GSM vysielacom  PostPosted: 01.05.2006 - 09:49 #34547
Basic


Joined: Jún 15, 2005
Posts: 129

SPAKO wrote: ›
divad wrote: ›Jasna vec... Mozu sa tam pliect ich harmonicke... A potom to robi toto.

A robi to unas problemy aj v 5kovom pasme

A riesili ste to nejak? Alebo nepomoze nic, len smerove anteny?


Umna sa to casom zlepsilo... Mozno to doladili...Ale urcite by si sa im mal ozvat ze ti to robi problemy
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
slonik
Post subject: RE: Rusenie GSM vysielacom  PostPosted: 03.05.2006 - 19:28 #34633
Ucen


Joined: Okt 20, 2004
Posts: 561

nielen harmonicke ale aj kvalita filtrov na vstupe WIFI okrem toho ak mas nieco co pece 30W 2 metre od primaca a ide to dnes uz skoro blizko
2,1 - 2,3 tu je MMDS UPC (velka stranda ludia co maju lacne dutinkove konvertory maju po TV Smile) ..uz v BA modra tusim tam bolo treba dat 2UTMS site lebo to tam zrusilo uplne....( dokonca som cital ze moze ist UMTS aj cez nelicencovane pasma teoreticky 2,4ghz ) 2,5 - 2,7ghz - tu je tusim SATRO
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
SPAKO
Post subject: RE: Rusenie GSM vysielacom  PostPosted: 04.05.2006 - 23:48 #34705
Basic


Joined: Apr 15, 2005
Posts: 37

Prave dnes som sa dozvedel to, ze nie Eurotel ma rusi, ale prave MMDS ktora ide prave mojim smerom a je to zrovna SATRO. Tak teraz neviem ako sa tomu ruseniu ubranit, aspon ciastocne, pretoze to ide hrozne.
Rano mi to ide celkom dobre, ale poobede a vecer je to hrozne. Neviem co stym.


Last edited by SPAKO on 04.05.2006 - 23:56; edited 1 time in total
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Rusenie GSM vysielacom  PostPosted: 04.05.2006 - 23:54 #34708
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

SPAKO wrote: ›Prave dnes som sa dozvedel to, ze nie Eurotel ma rusi, ale prave MMDS ktora ide prave mojim smerom a je to zrovna SATRO. Tak teraz neviem ako sa tomu ruseniu ubranit, aspon ciastocne, pretoze to ide hrozne.


zvys vykon na maximum, daj hore dvojmetrove anteny a rus ty ich - prejde ich to... jasne srandujem. Podla mna pomoze len prelozenie anten. Skus o par metrov, mozno pomoze... za pokus to stoji.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
SPAKO
Post subject: RE: Rusenie GSM vysielacom  PostPosted: 04.05.2006 - 23:58 #34709
Basic


Joined: Apr 15, 2005
Posts: 37

Aman wrote: ›
SPAKO wrote: ›Prave dnes som sa dozvedel to, ze nie Eurotel ma rusi, ale prave MMDS ktora ide prave mojim smerom a je to zrovna SATRO. Tak teraz neviem ako sa tomu ruseniu ubranit, aspon ciastocne, pretoze to ide hrozne.


zvys vykon na maximum, daj hore dvojmetrove anteny a rus ty ich - prejde ich to... jasne srandujem. Podla mna pomoze len prelozenie anten. Skus o par metrov, mozno pomoze... za pokus to stoji.

Prelozenie anten planujem na sobotu o asi 50 metrov dalej ale nedavam moc tomu ze to pomoze.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Rusenie GSM vysielacom  PostPosted: 04.05.2006 - 23:59 #34711
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

50m je dost... skus to s jednou antenkou, nejakou vsesmerkou... ked pojde, tak preloz vsetko. ale podla mna tych 50m bude stacit
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
SPAKO
Post subject: RE: Rusenie GSM vysielacom  PostPosted: 07.05.2006 - 18:15 #34778
Basic


Joined: Apr 15, 2005
Posts: 37

No, takze sme vysielac premiestnili o tych 50 metrov dalej, ale stale to rusi. Urcite to bude rusene MMDS vysielacom pre kablovu TV. Rano to ide v pohodke, ale poobede a vecer strasne. Ten T-mobile vysielac mozem teda vylucit, pretoze som to navyse schoval za styri zelezobetonove steny a problem pretrvava.
Uz som v koncoch. Embarassed Evil or Very Mad
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
jestro1
Post subject: RE: Rusenie GSM vysielacom  PostPosted: 17.09.2006 - 00:26 #40271
Basic


Joined: Feb 08, 2006
Posts: 26

SPAKO wrote: ›No, takze sme vysielac premiestnili o tych 50 metrov dalej, ale stale to rusi. Urcite to bude rusene MMDS vysielacom pre kablovu TV. Rano to ide v pohodke, ale poobede a vecer strasne. Ten T-mobile vysielac mozem teda vylucit, pretoze som to navyse schoval za styri zelezobetonove steny a problem pretrvava.
Uz som v koncoch. Embarassed Evil or Very Mad


ako citam. neviem ci ti to pretrvava, ale je to urcite 3G a nie MMDS. MMDS len vysiela a to myslim, ze mas peknych par km. vysielace 3G aj ked mas za 4 stenami Smile ti nic nepomoze, lebo klienty idu smerom na 3G vysielace a tie rusia smerom k tebe. Inak povedane download ludom ako tak ide, ale upload je hroza. Alebo sa mylim?

Ked ams tento problem zavoalj telekomunikacny urad. Oni to musia prist premerat. A oni budu ziadat o napravu T-mobilu, Orange.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Rusenie GSM vysielacom  PostPosted: 17.09.2006 - 17:09 #40290
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ak mas nahlasene anteny a o to viac ak si ich nahlasil este predtym ako zacalo rusenie urcite do toho zatiahni TU a napis ako to dopadlo
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)