Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 15:40


Ma niekto skusenosti so signalovym rozbocovacom?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
feci
Post subject: Ma niekto skusenosti so signalovym rozbocovacom?  PostPosted: 23.05.2006 - 15:32 #35476
Basic


Joined: Okt 19, 2005
Posts: 83
Location: Kosice
Len sa chcem spytat, ci ma niekto skusenosti s

http://www.ferimex.com/product.php?Signal_Splitters

Potreboval by som napojit 3 anteny na jeden AP a rozmyslam nad tymto...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
stab_
Post subject: RE: Ma niekto skusenosti so signalovym rozbocovacom?  PostPosted: 23.05.2006 - 15:43 #35477
Guru


Joined: Dec 22, 2003
Posts: 1101
Location: Košice
pokial sa da tak radsej 3 ap ako spliter.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
majklxxx
Post subject: RE: Ma niekto skusenosti so signalovym rozbocovacom?  PostPosted: 23.05.2006 - 16:40 #35481
Basic


Joined: Mar 30, 2006
Posts: 417
Location: C:\WINNT>
stab_ wrote: ›pokial sa da tak radsej 3 ap ako spliter.


preco ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Ma niekto skusenosti so signalovym rozbocovacom?  PostPosted: 23.05.2006 - 16:57 #35483
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

majklxxx wrote: ›
stab_ wrote: ›pokial sa da tak radsej 3 ap ako spliter.


preco ?


obrovsky utlm a nikdy to nie je ono... straca sa o dost viac ako je pisane, mam odskusane. Radsej by som tyzden nejedol a dokupil dalsie ap ako dat toto do ostrej prevadzky
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: Ma niekto skusenosti so signalovym rozbocovacom?  PostPosted: 23.05.2006 - 18:57 #35489
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
Aman wrote: › Radsej by som tyzden nejedol a dokupil dalsie ap ako dat toto do ostrej prevadzky

Chlape, ty mas riadnu spotrebu. Prezeres 10 tisic za tyzden.
Ja by som uz skrachoval Shocked Rolling Eyes
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
LaCosta
Post subject: RE: Ma niekto skusenosti so signalovym rozbocovacom?  PostPosted: 24.05.2006 - 09:54 #35507
Ucen


Joined: Jún 24, 2003
Posts: 598
Location: /dev/null
2airbilly rb112 + 2xCM = slusna cena .. a to ze spapa 10 litrov je jeho vec ak si to moze dovolit Very Happy Very Happy Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Ma niekto skusenosti so signalovym rozbocovacom?  PostPosted: 24.05.2006 - 10:12 #35509
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

airbilly wrote: ›
Aman wrote: › Radsej by som tyzden nejedol a dokupil dalsie ap ako dat toto do ostrej prevadzky

Chlape, ty mas riadnu spotrebu. Prezeres 10 tisic za tyzden.
Ja by som uz skrachoval Shocked Rolling Eyes


100 kg chlap musi jest a moje oblubene je maso... z toho je sila ktoru pri posilovani potrebujem.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Ma niekto skusenosti so signalovym rozbocovacom?  PostPosted: 24.05.2006 - 10:36 #35510
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
no co k tomu dodat? Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Ma niekto skusenosti so signalovym rozbocovacom?  PostPosted: 24.05.2006 - 10:57 #35513
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
airbilly wrote: ›
Aman wrote: › Radsej by som tyzden nejedol a dokupil dalsie ap ako dat toto do ostrej prevadzky

Chlape, ty mas riadnu spotrebu. Prezeres 10 tisic za tyzden.
Ja by som uz skrachoval Shocked Rolling Eyes


no ja neviem, ale tie najlacnejsie smejdy AP sa daju kupit uz niekde okolo 1 - 1.5 k Sk a to mi tych 10k Sk neak neda... Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Ma niekto skusenosti so signalovym rozbocovacom?  PostPosted: 24.05.2006 - 11:16 #35515
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
mne zas neda ze by 100kg chlap prezral tyzdenne 10k Smile mame takeho jedneho doma, nieje to sranda uzivit ho ale tolko to zas nestoji ani s tymi jeho vselijakymi bielkovinami Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Ma niekto skusenosti so signalovym rozbocovacom?  PostPosted: 24.05.2006 - 14:59 #35525
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

Chalan wrote: ›mne zas neda ze by 100kg chlap prezral tyzdenne 10k Smile mame takeho jedneho doma, nieje to sranda uzivit ho ale tolko to zas nestoji ani s tymi jeho vselijakymi bielkovinami Smile


no upravim to trocha... tych 10 000sk to nebol moj odhad, ale odhad "airbilly". Spapam dost, ale nie zas tolko... zivim sa na dvoch kuchyniach: u kocky a doma Smile
Mamina kuchyna je predsa naj - to asi uzna kazdy Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Ma niekto skusenosti so signalovym rozbocovacom?  PostPosted: 24.05.2006 - 17:46 #35532
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
aman: silne mi to niekoho pripomina Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: Ma niekto skusenosti so signalovym rozbocovacom?  PostPosted: 24.05.2006 - 18:50 #35534
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
Aman wrote: ›
Chalan wrote: ›mne zas neda ze by 100kg chlap prezral tyzdenne 10k Smile mame takeho jedneho doma, nieje to sranda uzivit ho ale tolko to zas nestoji ani s tymi jeho vselijakymi bielkovinami Smile


no upravim to trocha... tych 10 000sk to nebol moj odhad, ale odhad "airbilly". Spapam dost, ale nie zas tolko... zivim sa na dvoch kuchyniach: u kocky a doma Smile
Mamina kuchyna je predsa naj - to asi uzna kazdy Very Happy


No sekol som sa asi ja. Myslel som ze je rec je o 5 Ghz APckach
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)