Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 09:08


Ktory AP vo funkcii klient?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Laci
Post subject: Ktory AP vo funkcii klient?  PostPosted: 09.05.2003 - 10:10 #1710
Basic


Joined: Mar 18, 2003
Posts: 117
Location: Šamorín, BA
Chcem vymenit PCI adapter za Ethernetovy. Ktory AP z nasledujucich je menej problemovy vo funkcii klient? Pripadne aky iny adapter s Ethernet by ste doporucili?
D-link DWL-900AP+ VO cena 4.690,-SK
D-com (=Sparklan) XW-1590 VO cena 5.220,-SK
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
admin
Post subject: RE: Ktory AP vo funkcii klient?  PostPosted: 10.05.2003 - 00:42 #1713
Site Admin


Joined: Mar 30, 2003
Posts: 272

toto by zaujimalo aj mna, aj najlacnejsi predajca na slovensku, aj parametre Smile

Mgx
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address ICQ Number 
Reply with quote Back to top
paulie
Post subject: RE: Ktory AP vo funkcii klient?  PostPosted: 10.05.2003 - 17:01 #1724
Basic


Joined: Jan 31, 2003
Posts: 418

podla toho co som cital tak sa Sparklan (D-COM) neodporuca ako klient... funguje len s druhymi Sparklanmi... s modifikovanymi firmware to vraj zacina fungovat ale zasa prestane chodit ako AP...

naopak D-Link by mal byt na tento ucel velmi vhodny
mrkni sa na www.czfree.net, skus vyhladavanie,
v diskusiach sa to podrobne preberalo...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
paulie
Post subject: RE: Ktory AP vo funkcii klient?  PostPosted: 10.05.2003 - 17:06 #1725
Basic


Joined: Jan 31, 2003
Posts: 418

ten D-Link maju za taku velkoobchodnu cenu bez DPH v BGS, www.bgsdistribution.sk
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
admin
Post subject: RE: Ktory AP vo funkcii klient?  PostPosted: 10.05.2003 - 17:42 #1727
Site Admin


Joined: Mar 30, 2003
Posts: 272

vcera som preliezol FAQ a komentare k DLINKu 900+ a doslova som zostal rozcarovany. Problemy firmware 2.3-2.5 -2.56, zariadenie občas nekomunikuje ani s AP z vlastnej rodiny (DLINK), takže tažko možno očakávať nejakú kvalitnejšiu spoluprácu s inými zariadeniami.

DLINK je podľa KOMENTáROV ALERGICKý aj na sieťové karty REALTEC, nekomunikuje OK so lacnými switchmi ako BENQ a pod...

skrátka dospel som k názoru, že za dané peniaze (4800 SK bez DPH) ide celkom o kopec bugov a nedokonalostí, aj ked zariadenie vyzerá na prvý pohľad fajn.

Používate ho niekto in real life, hlavne ako klient k AP ZCOMAX 626, navyše či spolupracuje s lacnými switchami ako BENQ.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Laci
Post subject: RE: Ktory AP vo funkcii klient?  PostPosted: 11.05.2003 - 08:46 #1734
Basic


Joined: Mar 18, 2003
Posts: 117
Location: Šamorín, BA
Tiez som presiel forum na czfree. Je to velmi otazne s tym DWL900AP+. Este sa mi velmi pozdava Compex WP11A+, hlavne mod wireless routing client. Ale cena je vyssia (7000,-SKK), aj MMCX pigtail stoji viac ako RSMA. Su uz nejake prakticke skusenosti s WP11A+ ako klient? Pripadne aky iny Ethernet adapter by vyhovoval ako klient ktory sa da zohnat na SK (pripadne v CZ).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: RE: Ktory AP vo funkcii klient?  PostPosted: 11.05.2003 - 11:06 #1735
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

presne ten somobjednal uz pred mesiacom, hned ako ho otestujeme, ci chodi ako ma tak ho mozno zacneme vozit do SR.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)