Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 12.12.2019 - 19:15


EdgeRouter SFP port duplex

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
neos
19 Post subject: EdgeRouter SFP port duplex  PostPosted: 18.06.2019 - 17:12 #113726
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 741

Mam EdgeRouter X SFP. Do sfp slotu som vlozil OEM RJ-45 modul. Router hlasi zlinkovanie na 1000/half. Ak kabel vytiahnem z SFP a prepojim do jedneho z 5 metalickych portov, je to 1000/full. Necakal som, ze tato krabicka bude taka vyberava. Skusal som 2 rozne kusy modulov od inych vyrobcov. Chodi niekomu v tomto metalicke SFP normalne?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
psichac
Post subject: RE: EdgeRouter SFP port duplex  PostPosted: 19.06.2019 - 07:48 #113728
Basic


Joined: Júl 20, 2012
Posts: 90
Location: Bratislava
sice nie Edgerouter ale klasicke unifi switche, taktiez popisane problemy s metalickymi SFP (fiberstore, noname alternativo, Cisco/Finisar).
Ked sme pouzili optiku, kludne aj multimode, tak bolo vsetko v poriadku.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
sef
Post subject: ubnt  PostPosted: 20.06.2019 - 13:43 #113729
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

ide to aj na full - na druhej strane je SIAE. Pise: 1000/full, Vendor OEM, PART GE-GB-P3RC-C. Je tam cca 40M kablu Cat6 FTP
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)