Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 18:26


Problem Rocket M5

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Author Message
kemper
Post subject: RE: Problem Rocket M5  PostPosted: 03.11.2015 - 18:47 #109884
Basic


Joined: Jan 23, 2009
Posts: 175

Levian wrote: ›http://moja.uschovna.zoznam.sk/link/7d1d2f82-ba87-414f-9126-fbab02c87257
Tu su screeny zo spoja


A co tak skusit zapnut kodovanie ? Nevrta ti do toho nejaky dobrak ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Levian
Post subject: RE: Problem Rocket M5  PostPosted: 03.11.2015 - 19:28 #109885
Basic


Joined: Mar 13, 2007
Posts: 264
Location: Trnava
kemper wrote: ›
Levian wrote: ›http://moja.uschovna.zoznam.sk/link/7d1d2f82-ba87-414f-9126-fbab02c87257
Tu su screeny zo spoja


A co tak skusit zapnut kodovanie ? Nevrta ti do toho nejaky dobrak ?


Toto ma veru nenapadlo.... Mozem skusit. Ale teraz ide cely trafic identickym spojom s rovnakou konfiguraciou a ten slape.

Mne sa to cele naozaj zda len na to dosmerovanie.. Neviem preco ale mam taky pocit z toho. Vam kopec tychto spojov a vsetky slapu jak hodinky len s tymto jednym mam problem a neviem nato prist. Chvala bohu je to len ako backup ale jak najust ked to clovek potrebuje tak sa to posere.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Problem Rocket M5  PostPosted: 03.11.2015 - 20:54 #109886
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ak su tie radiove parametre take ako na screenshotoch, su relativne dobre a maju velmi daleko k tomu aby sa spoj rozpadaval alebo aby mal priepustnost mensiu ako nejakych 50-100 megabitov.

ak sa spoj rozpadne pod zatazou, pripadne sa az zrestartuje, a bez zataze drzi, tak je slabe napajanie. nevhodny kabel, nevhodny konektor, nevhodny zdroj, dlhy kabel...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Levian
Post subject: RE: Problem Rocket M5  PostPosted: 03.11.2015 - 21:44 #109887
Basic


Joined: Mar 13, 2007
Posts: 264
Location: Trnava
pixall wrote: ›ak su tie radiove parametre take ako na screenshotoch, su relativne dobre a maju velmi daleko k tomu aby sa spoj rozpadaval alebo aby mal priepustnost mensiu ako nejakych 50-100 megabitov.

ak sa spoj rozpadne pod zatazou, pripadne sa az zrestartuje, a bez zataze drzi, tak je slabe napajanie. nevhodny kabel, nevhodny konektor, nevhodny zdroj, dlhy kabel...


Teoreticky by to mohlo byt tym. Viem na oboch stranach pouzit iny par kablu. Mam 1:1 nakrimpovany patchpanel a mam este volne pary.
Ak by to bol zdroj dalsich 7 APciek je napajanych z toho isteho zdroja a tie ale idu.
Zaujimave je ak zmenim frekvenciu len o 5Mhz vyssie tak brutalne padne priepustnost spoja na RX : 0,67 a TX : 0,86 merane na strane CL

Mne sa stale navzajom vylucuju 2 veci.
1.Ak tade pustim trafic a zatazim to tak to vypadne z coho mi vychadza problem zo zdrojom.
2. Ak zmenim frekvenciu, je tam veeelmi nizka priepustnost a to by mohlo byt zase rusenim. Skusil som po jednom vsetky kanaly a chodi to max na 2 frekvenciach.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kemper
Post subject: RE: Problem Rocket M5  PostPosted: 03.11.2015 - 23:00 #109888
Basic


Joined: Jan 23, 2009
Posts: 175

No mohlo by to robit aj napajanie ako pise pixall . Mal som bod kde to padalo pri zatazi pod 10V . Ale nanobeam nezamrzal , jednoducho sa len restartol a bezal dalej .
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)