Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 22:03


neMIMO UBNT AP

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Author Message
airbilly
Post subject: RE: neMIMO UBNT AP  PostPosted: 31.12.2014 - 22:14 #108062
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
midnight_man wrote: ›cim skor to zacnes vymienat, tym skor bude pokoj. Ine riešenie to nemá....cela tato podpora Airmaxu u starych NS je....nezmysel. Chodi to len v pripade, že máš zopár klientov na sektore....a najlepšie len NS5...nie mix.

Opravim ta, chodí to dobre aj keď máš veľa klientov, ale len pár z nich môže mať staré ns5. Máme mix 35/5 na apcku a pohoda. No aj tak to vymeníme kvôli rýchlosti Wink
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: neMIMO UBNT AP  PostPosted: 31.12.2014 - 22:27 #108063
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

airbilly wrote: ›
midnight_man wrote: ›cim skor to zacnes vymienat, tym skor bude pokoj. Ine riešenie to nemá....cela tato podpora Airmaxu u starych NS je....nezmysel. Chodi to len v pripade, že máš zopár klientov na sektore....a najlepšie len NS5...nie mix.

Opravim ta, chodí to dobre aj keď máš veľa klientov, ale len pár z nich môže mať staré ns5. Máme mix 35/5 na apcku a pohoda. No aj tak to vymeníme kvôli rýchlosti Wink

preco len par z nich?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: neMIMO UBNT AP  PostPosted: 01.01.2015 - 21:03 #108065
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
rado3105 wrote: ›
preco len par z nich?

Upytaj sa v UBNT Wink
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Palino
Post subject: RE: neMIMO UBNT AP  PostPosted: 02.01.2015 - 10:01 #108067
Basic


Joined: Júl 12, 2003
Posts: 476
Location: nedaleko Turčianskych Teplíc
No neviem.. momentálne mám na jednom sektore iba troch starých klientov a 16 nových, ale aj tak sa to správa rovnako. A je to silne závislé od veľkosti packetu, ping s 50B packetom je takmer ok, no čím väčší ping pošlem, tým to viac lieta.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: neMIMO UBNT AP  PostPosted: 02.01.2015 - 22:57 #108075
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

Palino wrote: ›No neviem.. momentálne mám na jednom sektore iba troch starých klientov a 16 nových, ale aj tak sa to správa rovnako. A je to silne závislé od veľkosti packetu, ping s 50B packetom je takmer ok, no čím väčší ping pošlem, tým to viac lieta.


ja mam opacne skusenosti ako airbilly. mam sektor, kde je skoro 40 ludi a kym tam bolo cca 5 starych nanostationov, tak to blblo.
blblo to dokonca aj do vtedy, kym tam bolo len jedno jedine stare nano. az ked sme vymenili aj posledny nanostation, tak to slo ako malo.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: neMIMO UBNT AP  PostPosted: 03.01.2015 - 10:34 #108077
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
Aman wrote: ›
Palino wrote: ›No neviem.. momentálne mám na jednom sektore iba troch starých klientov a 16 nových, ale aj tak sa to správa rovnako. A je to silne závislé od veľkosti packetu, ping s 50B packetom je takmer ok, no čím väčší ping pošlem, tým to viac lieta.


ja mam opacne skusenosti ako airbilly. mam sektor, kde je skoro 40 ludi a kym tam bolo cca 5 starych nanostationov, tak to blblo.
blblo to dokonca aj do vtedy, kym tam bolo len jedno jedine stare nano. az ked sme vymenili aj posledny nanostation, tak to slo ako malo.


Tazky suhlas....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: neMIMO UBNT AP  PostPosted: 03.01.2015 - 11:35 #108078
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

zelmar wrote: ›
Aman wrote: ›
Palino wrote: ›No neviem.. momentálne mám na jednom sektore iba troch starých klientov a 16 nových, ale aj tak sa to správa rovnako. A je to silne závislé od veľkosti packetu, ping s 50B packetom je takmer ok, no čím väčší ping pošlem, tým to viac lieta.


ja mam opacne skusenosti ako airbilly. mam sektor, kde je skoro 40 ludi a kym tam bolo cca 5 starych nanostationov, tak to blblo.
blblo to dokonca aj do vtedy, kym tam bolo len jedno jedine stare nano. az ked sme vymenili aj posledny nanostation, tak to slo ako malo.


Tazky suhlas....
tazka pravda Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)