Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 19:15


Rada ohladom vyberu wifi routra

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
sCARAB
Post subject: RE: Rada ohladom vyberu wifi routra  PostPosted: 02.08.2014 - 09:09 #107073
Basic


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 165

Stiahol som si Tftpd64_SE Admin,
nainstaloval a nastavil adresar TPLINK do ktoreho som staihol original BIN zo stranky vyrobcu.
nastavil na PC 192.168.0.66
stlacil reset tlacitko a pustil stavu do routra a drza 5-10 sekund

vysledok ziadny na routri odkedy som pustil reset buton svietila dioda zapnutia a dioda zamku
po 5 minutach som router odpojil od stavy a zapol a ddwrt tam je znova.

DDWRT si chcem v ROUTRI urcite nechat ale chcel by som to vediet vratit aj spat do STOCK stavu.

P.S. porovnaval som na DDWRT stranke tie striped firmware u inych zariadeni a tam ta velkost oproti ddwrt sa lisi podstatne , mozno mam len zly stripped ci?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Rada ohladom vyberu wifi routra  PostPosted: 02.08.2014 - 15:25 #107074
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

ten postup so stripped fw som neskusal.. vacsinou som ozivoval tie TP-Linky cez seriak.. recovery TFTP maju asi len 841 alebo mozno az od urcitej verzie fw... ked som sa hral s nim cez seriak tak som si vsimol, ze pri podrzani resetu pri zapninani caka chvilu na TFTP na IPcke 192.168.0.66 (ipcka routra bola vtedy 192.168.0.88 ). Tak som nahodil bin do TFTP pripojil kablom k WAN a zapol. A ono si to hned stiahlo bin a updatlo fw. 741N mi uz ale tymto sposobom tiez nesla.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
sCARAB
Post subject: RE: Rada ohladom vyberu wifi routra  PostPosted: 02.08.2014 - 22:39 #107075
Basic


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 165

Takze nakoniec sa podarilo a prikladam navod ak by to niekto do buducna potreboval na TPlinku TL-WR842ND v2



-Na disku vytvorte Adresar do ktoreho skopirujete upraveny originalny firmware orezany o boot cast a nasledne ho premeujete na wr842nv2_tp_recovery.bin/
presne takyto nazov aj router hlada po pripojeni v recovery mode/
-Nainsalujte si nejaky TFTP server a v nom nastavne ROOT adresar kde mate nakopirovany vas firmware
-Vypnete firewall
-na sietovej karte na PC nastavite IP 192.168.0.66
-na vypnutom routri stlacite tlacidlo reset/wps a zapnete router do elektriky, pricom stale drzite tlacidlo reset az dokym vam nezostane zasvietena dioda napajania a zamku /3-5s/
-spustite TFTP server a pripojite router lan kablom do lan portu 1-4 / WAN som neskusal ale mozno to pojde aj cezen/
-po chvili asi tak do minuty by sa mal objavit vypis v TFTP servery ze 192.168.0.86 zacal kopirovat subor a nasledne sprava o jeho ukonceni.
-router by mal byt do 2-3 minut nabehnuty uz s povodnym TPlink firmwarom



JOFO diky za vytrvalu pomoc Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)