Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 00:42


LMS - alternatíva ISPadmin

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
rado3105
Post subject: LMS - alternatíva ISPadmin  PostPosted: 13.07.2014 - 22:16 #106943
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Takže po dlhom čase sa k tomu znova dostavam. Minule mi to poondilo celu instalaciu linuxu, tak teraz to idem robit vo virtualnom stroji.
Navod chcem prelozit a bude na http://lokalnyisp.net/viewforum.php?f=4 ... a0d3349497
Ak ma nietko zaujem a chut pomoct budem rad.

Viem vam pomoct s instalaciou virtualneho stroja ci uz v linuxovom alebo windowsovom serveri. Zakladnu konfiguraciu, instalacia lms cez v-smart.p....neviem ci tam bude najnovsia verzia 1.1.15...

a keby nas bolo viac vedeli by sme si poradit pri odhalovani novych funkcii kedze nie su zdokumentovane...

a co to ponuka, kompletna databaza zariadeni, parovanie platieb, posielanie mailov, informacne stranky pre klientov a ich uzivatelska zona (mozu si pozerat prenesene data...) a bohvie co vsetko este....

takze ak mate zaujem piste...aj PM...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: LMS - alternatíva ISPadmin  PostPosted: 14.07.2014 - 12:35 #106947
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

LMS pouzivam uz nejakych 5-6 rokov. Pouzivam este staru verziu 1.10.4, kedze za tu dobu som si ho uz ciastocne customizoval a prekopavanie upgradu by trvalo asi dost dlho na to, co nove mi upgrade prinesie.
Som s nim velmi spokojny, ale nie je to pre hocikoho.. je na to treba nejaky cas a znalosti linuxu, aby to clovek rozchodil. Ale ako free riesenie je to velmi slusna alternativa.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)