Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 01:11


Prepoj cez ulicu z jedneho rodinneho domu na druhy.

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
sCARAB
Post subject: Prepoj cez ulicu z jedneho rodinneho domu na druhy.  PostPosted: 19.02.2014 - 21:56 #105959
Basic


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 165

Vedel by mi niekto z vas poradit nejaky sikovny a cenovo nenarocny prepoj z jedneho rodinneho domu na druhy? Kabel vzduchom je asi vyluceny kedze to ide ponad cestu . Moje poziadavky by mali byt aspon 10Mbit Duplex spoj. Za kazdu dobru radu budem vdacny.

P.S.
Loco Loco mi pride na tento ucel zbytocne drahe ale mozno je to asi jedina varianta?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Prepoj cez ulicu z jedneho rodinneho domu na druhy.  PostPosted: 20.02.2014 - 06:22 #105960
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
sxt-sxt
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: Prepoj cez ulicu z jedneho rodinneho domu na druhy.  PostPosted: 20.02.2014 - 09:48 #105961
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

http://pc.bazos.sk/inzerat/34525799/Ubi ... -kusov.php


ked ti ide o cenu...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Prepoj cez ulicu z jedneho rodinneho domu na druhy.  PostPosted: 20.02.2014 - 10:22 #105963
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
jedno nanoM5 mam v garazi, kedze take nepouzivam viem ti ho predat za podobnu cenu...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Prepoj cez ulicu z jedneho rodinneho domu na druhy.  PostPosted: 20.02.2014 - 14:50 #105967
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

ak ten dotycny na tom bazori predava jedno loco za 30e tak to je dobre srandista Very Happy tie stare supy bezia na isp fore za 300cz...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
sCARAB
Post subject: RE: Prepoj cez ulicu z jedneho rodinneho domu na druhy.  PostPosted: 20.02.2014 - 16:40 #105968
Basic


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 165

Diky za rady ,rozhodol som sa ze tam napokon kupim NSM5 a LOCOM5.
Pedro diky za tip Smile u nas za to ludia pytaju nejako mnoho.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
michalci
Post subject: RE: Prepoj cez ulicu z jedneho rodinneho domu na druhy.  PostPosted: 21.02.2014 - 09:37 #105971
Basic


Joined: Feb 26, 2005
Posts: 140
Location: Pieštany,vidiek
ahojte pripajam sa ku otazke...

momentalne mam bezdratovy spoj cez nanostation2 loco (rezim AP), spoj funguje spolahlivo a kvalitne na hruhej strane je TPLINK 1043 (client). Dlzka spoja je cca 50m, priama viditelnost ziadne prekazky. Aku max rychlost dokazem dosiahnut s tymto zariadenim? resp. potreboval by som 20Mbps (potrebujem nejake specialne nastavenie, alebo musim vymenit zariadenie za vykonnejsie, ktore dosiahne takuto priepustnot???) Dakujem za rady
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Prepoj cez ulicu z jedneho rodinneho domu na druhy.  PostPosted: 21.02.2014 - 10:13 #105972
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

V takejto konfiguracii z toho asi tych 20M nedostanes.. mozno keby boli oproti oba nanostationy, ale aj tam je to uz blizko maxima pri idealnych podmienkach.. 20M spravia s prehladom NanoM.. tie idu v dobrych podmienkach aj okolo 70M
pripadne ak by si nahodil na ten TP-Link DD-WRT (ak je to v1 hardware) a nastavil ako bridge a povypinal vsetky blbosti..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
michalci
Post subject: RE: Prepoj cez ulicu z jedneho rodinneho domu na druhy.  PostPosted: 21.02.2014 - 10:27 #105973
Basic


Joined: Feb 26, 2005
Posts: 140
Location: Pieštany,vidiek
pravdupojediac som si to aj myslel ze to bude obmedzenie na HW, ono na tom TP-Linku mam openwrt, ale pouzivam ho v rezime repeater, skusim este prepnut do rezimu client a uvidim co z toho dostanem...ak by som pripadne ako AP (teda na vysielaciu cast) pouzil Nanostation M2 loco alebo Nanostation M2 bude oproti tomu ten tplink1043 stihat ? ci treba aj na klienta (prijem) kupit nano...?

D
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Prepoj cez ulicu z jedneho rodinneho domu na druhy.  PostPosted: 21.02.2014 - 10:51 #105974
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Kedze je to N-ko, tak to pojde, ale osobne nerad mixujem AP a klientov.. najlepsie to ide ked su oproti sebe radia od jedneho vyrobcu...
TP-Link oproti UBNT M2 mi chodi tak okolo 30M.. mam to u par klientov tak, ale casom to pojde dole a pojdu tam LocaM.. tam mam pripustnost okolo 40-50M
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)