Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 08:30


Ubnt loco po nastaveni zmien par minut a zmena do defaultu

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Author Message
JOFO
Post subject: RE: Ubnt loco po nastaveni zmien par minut a zmena do defaultu  PostPosted: 22.08.2013 - 17:28 #104260
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

majak wrote: ›a ako to potom realne resetnes ked sa to zasekne?

ked potrebujes resetnut do defaultu, tak jedine z notasu kablom.. ked spravis TFTP recovery, resetne sa do defaultu.. ja som to zatial potreboval resetnut len asi dvakrat aj to som bol priamo u zakaznika. A zakaznik moze mackat reset kolko chce, nic tym nedosiahne Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: reset/restart  PostPosted: 22.08.2013 - 17:36 #104261
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

majak wrote: ›
JOFO wrote: ›
neos wrote: › Tiez som odskrtol Enable reset button, co bezne nerobim, ale asi zacnem..
Reset vypinam uz automaticky.. nech si to klient nemoze len tak vyresetovat... lebo su taki "technicky zdatni" uzivatelia, co ked maju nejaky problem tak utekaju k antene a tlacia reset tlacitko, aby sa pripojka zrestartovala. Smile a potom ty aby si behal po nich a nastavoval im to nanovo.. vtedy nie je spokojny asi nik: ty ze musis riesit servis u zakaznika a zakaznik, ze musi platit za zbytocny servis


a ako to potom realne resetnes ked sa to zasekne?


Ked sa to zasekne, tak sa vypne/zapne z elektriky a to je v mojom ponimani restart, nie reset.

Ked budem chciet zariadenie zresetovat do factory default a mam vypnuty reset, tak mi napada jedine spravit firmware recovery a to by malo zmazat konfig. Vacsinou nieje problem, pokym to nieje niekde tazko pristupne.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
euro
Post subject: RE: Ubnt loco po nastaveni zmien par minut a zmena do defaultu  PostPosted: 23.08.2013 - 08:36 #104268
Ucen


Joined: Júl 24, 2007
Posts: 715

majak wrote: ›
euro wrote: ›Ked si kupis poriadny za par desiatok eur tak sa dostavas k 1%.


skusal som dva merace solid a multimeter tiez solid .. boli isto drahsie nez 15 euro ale je uplne jedno ci mi namera 240 alebo 245 ide o to ze kamos ma doma na starych gruntoch 220 dalsi ma v petrzalke 229 a stabilne mne to tu stale skace medzi 242-245 ale nechapem co to ma byt lebo predtym som tu maval normalne okolo 234-235 to len asi tak posledne dva tri mesiace je tento podivny stav. je jasne ze cievky v zdrojoch su stavane aj na viac a nevadi to ale uz som kvoli tomu reklamoval smd ziarovky z i4 lebo mi zacali poblikavat a jedna odisla uplne a a mam dojem ze aj vysavac sa nejak moc prehrieva.. male prenosne radio v kuchyni mi bzuci a podobne. to este nechcem vediet co by to robilo keby som mal stary crt televizor...


Podla toho co popisujes by som skusil este skontrolovat uzemnenie PEN a N vodica, popripade daky prieraz medzi fazou.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Ubnt loco po nastaveni zmien par minut a zmena do defaultu  PostPosted: 23.08.2013 - 08:41 #104269
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
v niektorej zasuvke alebo krabici to ma povolene a iskri mu to to je stara znama chyba hlinikovych kablov... staci to riadne podotahovat...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)