Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 08:40


Diesel elektrocentrala / trvanlivost nafty

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
lkoval
Post subject: Diesel elektrocentrala / trvanlivost nafty  PostPosted: 28.03.2013 - 08:45 #103360
Basic


Joined: Mar 28, 2013
Posts: 1

Zdravicko,

rad by som vas poziadal o Vase skusenosti. Mam zaujem o kupu diesel agregatu, avsak mam obavy ohladom zivotnosti, resp. trvanlivosti nafty.
Standardne som niekde cital, ze aktualne sa odporuca minut naftu do 3 mesiacov - problemom je BIO zlozka.

Ake mate realne skusenosti? Este maa otazocka, ako casto pustate diesel agregat /test, kontrola funkcnosti a pod./

Dakujem
Lukas
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: Diesel elektrocentrala / trvanlivost nafty  PostPosted: 28.03.2013 - 09:04 #103361
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

mam vyskusane ze shell V power nafta v pohode nastartovala na brnk aj po 3 rokoch.. potom som ju preventivne vymenil

bol to KIPOR 6700TA

test na naftaku staci raz za 2-3 mesiace , na benzine je to dolezitejsie castejsie lebo benzin moze vyprchat z karboratoru ak ma karburator a potom to dlho startuje...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Diesel elektrocentrala / trvanlivost nafty  PostPosted: 28.03.2013 - 10:18 #103363
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
tak si nekomplikuj zivot elektrocentralou na naftu a kup si elektrocentralu na plyn. Je to asi najlepsie riesenie elektrocentral co existuje, referenciu ti da hociaky karavanista, co ma poriadny karavan....jasne nie cu to vojenske centraly vo vypredaji za 500ceskych Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)