Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 10:06


Rada s napajanim

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
midnight_man
Post subject: RE: Rada s napajanim  PostPosted: 26.01.2013 - 11:52 #102502
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Jurko to mas este aj spajane to utp? Uz ked tak treba natiahnut AC a hore usmernit. Tahat 600m dc mi pride cudne.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jurkoo
Post subject: RE: Rada s napajanim  PostPosted: 26.01.2013 - 17:16 #102509
Basic


Joined: Aug 30, 2011
Posts: 248

tahat DC nie je divne, urcite je to lepsie ako AC, mas tam mensie straty. mam to otestovane. pisal o tom aj Palino na prvej strane.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Rada s napajanim  PostPosted: 27.01.2013 - 09:21 #102518
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
deadbiker wrote: ›Dakujem vsetkym za naozaj hodnotne prisveky. Z toho vsetkeho ma napadlo riesienie nasledovne:

Pouzit nejaky 48V zdroj, pomocou neho napajat POE-8 panel tak ako je napajany aj teraz stym ze by som pred kazde zariadenie mohol pripojit este DC/DC menic ci uz takyto http://www.i4wifi.cz/poe-konvertor-48-v ... d1561.html alebo http://www.i4wifi.cz/poe-konvertor-48-v ... d2884.html


alebo pouzit DC/DC menic ako pisal jurkoo a zapojit ho pred POE-8 panelom.


napadlo teba? Smile ty si jeden z tych mladych, dravych modernych ludi... dostanu rady od starsich a nakoniec vyhlasia, napadlo ma, vymslel som Smile

myslim ze v JDC mas lepsi vyber konvertorov a zdrojov, staci vybrat ten spravny a nasadit ho pred POE panel...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
deadbiker
16 Post subject: RE: Rada s napajanim  PostPosted: 27.01.2013 - 16:55 #102539
Basic


Joined: Nov 11, 2009
Posts: 195

Chalan wrote: ›

napadlo teba? Smile ty si jeden z tych mladych, dravych modernych ludi... dostanu rady od starsich a nakoniec vyhlasia, napadlo ma, vymslel som Smile

myslim ze v JDC mas lepsi vyber konvertorov a zdrojov, staci vybrat ten spravny a nasadit ho pred POE panel...


Sa chytas slovicok a pripada mi to tak ze sa riadis(podla seba sudim teba). No ale ja si aspon netrufam povedat ze si stary, zapadnuty, nemoderny, paranoidny clovek a mas chut si honit svoje ego na cloveku co prisiel na forum po radu, lebo uz si zabudol k comu toto forum je.

BTW ja nemam potrebu tvrdit ze som nieco vymyslel ja som sem prisiel po radu. To je hadam jasne po precitani prveho prispevku. Ale asi voebc nema cenu na toto reagovat. Just flame
Embarassed

Kazdopadne dakujem tym ktory mi pomohli.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Rada s napajanim  PostPosted: 27.01.2013 - 17:53 #102546
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
dakujes vsetkym okrem chalana lebo ten ti to nahodou neradil uplne na uvod ze? to proste napadlo teba...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Palino
Post subject: RE: Rada s napajanim  PostPosted: 27.01.2013 - 20:45 #102553
Basic


Joined: Júl 12, 2003
Posts: 476
Location: nedaleko Turčianskych Teplíc
midnight_man wrote: ›Jurko to mas este aj spajane to utp? Uz ked tak treba natiahnut AC a hore usmernit. Tahat 600m dc mi pride cudne.


Ano ono to je cudne, ked ta v skole ucia opak a uz polstorocie sa vo svete stavaju HVDC trasy Smile

http://www.solarec-egypt.com/resources/Larruskain_HVAC_to_HVDC.pdf
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
theone
Post subject: RE: Rada s napajanim  PostPosted: 30.01.2013 - 17:27 #102624
Basic


Joined: Jan 07, 2013
Posts: 36

len pre info

http://jelin.jablonka.cz/ubiquiti.html
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)