Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 10:21


IP kamera nahravanie na kartu

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
jano154
Post subject: IP kamera nahravanie na kartu  PostPosted: 18.12.2012 - 19:11 #102047
Basic


Joined: Apr 20, 2012
Posts: 7

Caute chcem namontovat IP kamery na par bodov. Chcem aby nahravali kamery pri detekcii pohybu na kartu. Nasiel som par kamier co to dokazu. Ale hladam riesenie kde by nahravanie prebiehalo na kartu a raz za cas by prebehlo zalohoavanie na server kde by som si vedel centralizovane prezerat zaznam. Taktiez by som chcel aby som vedel online pozerat na vsetky kamery v jednom sw, pripadne cez android, iphone.
Dakujem za typ.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
xxxmisko
Post subject: IP kamera nahravanie na kartu  PostPosted: 18.12.2012 - 19:55 #102048
Basic


Joined: Máj 25, 2012
Posts: 29

podľa mňa hocijaká IP kamera ti dokáže uchovávať záznam / fotografie na FTP server.

Ja mám nejaké lacany HD kamery za 60€, síce indoor, ale pozriem si fotky a viem, čo sa kde dialo Very Happy
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: IP kamera nahravanie na kartu  PostPosted: 18.12.2012 - 20:59 #102050
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

vies hodit odkaz na tie tvoje hd kamery?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
xxxmisko
Post subject: RE: IP kamera nahravanie na kartu  PostPosted: 18.12.2012 - 22:19 #102051
Basic


Joined: Máj 25, 2012
Posts: 29

rado3105 wrote: ›vies hodit odkaz na tie tvoje hd kamery?


http://www.digitus.info/en/products/net ... -dn-16026/

ja som ich kupoval z sws, teraz som ich tam nenašiel. poviem to tak, že nie je HD ako HD a tu zodpovedá cena kvalite. Za málo peňazí málo muziky, ale fotky to robí, ľudí to straší, čo viac si priať Very Happy
Má to nízku citlivosť v šere a ako som písal predtým, je to indoor.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: IP kamera nahravanie na kartu  PostPosted: 22.12.2012 - 02:51 #102107
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

ja pouzivam profesionalne riesenie, kamery a software od axis.ale to je len pre ludi co maju financie a hladaju kvalitu
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: IP kamera nahravanie na kartu  PostPosted: 22.12.2012 - 11:05 #102109
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

V dnešnom svete príde zákazník s požiadavkou na kamerový systém...keď mu povieme že jedna kamera na ktorej aspoň čo-to uvidí stojí 250€ + 400€ nahrávanie....Jeho kamarát mu ponúkol 6 kamier s nahrávaním za 300€ -> dovidenia.
Za posledného pol roka sme mali asi 4-5 takých prípadov. Ja nechápem tých ludí...potom ich niekto vybere a jediné čo na zázname vidia...vlastne tam nič nevidno. No hlavné je, že maju kamerovy system.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Jardo
Post subject: RE: IP kamera nahravanie na kartu  PostPosted: 22.12.2012 - 11:33 #102110
Basic


Joined: Okt 21, 2007
Posts: 305

presne tak, asi pred 2 mesiacmi som riesil novostavbu (rodinny dom), potahal som kable na LAN, TV, + Kamery. nevedel ake tak som tahal koax aj ethernet. Dohodli sme sa ze ked spravi zateplenie tak namontujeme kamery aj s dvr. No nedavno som isiel okolo a kameri idu. Tak som mu zo srandy zavolal, ze mu potrebujem aktualizoat fw v routeri, nova aktualizacia (bezplatne). Ja som mu ponukal kamerovy system chcel 4 kamery a DVR za 900€. kvalitka, nocne videnie, fajny obraz (ale to je jedno). Teraz ta ma daku cinu, v noci nevidi ani ked prisvieti, obraz je rozmazany, 2x to reklamoval ale dal zato 300€ a 400€ za servis lebo to robil "znami" a nemal zaruku ale dobru cenu. Nechapem ludi co miesto polystirenu davaju nobasil a na kameru je zgrlos. Najlepsie bolo ze mu bratranec doniesol Cisko router miesto toho mojho "sitneho" tplink samozrejme z fw z us a nemoze sa pripojit. Ale ma ho doma a je hrdy ako krtko na novu dieru Smile

sryy za chyby ale normalne ma to vytocilo.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: IP kamera nahravanie na kartu  PostPosted: 22.12.2012 - 17:17 #102113
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
hehe ano su taky!!! a je ich HODNE Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: IP kamera nahravanie na kartu  PostPosted: 22.12.2012 - 21:54 #102117
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Tak to s tým krtkom...ma pobavilo..no je to tak páni. Ja osobne som sa 2x nechal ukecat na montaz lacneho kameroveho systemu -> nikdy viac!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: IP kamera nahravanie na kartu  PostPosted: 22.12.2012 - 22:22 #102118
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

presne ta robota potom nestoji za tie neustale telefonaty... Pokial zakaznik nedokaze pochopit ze kvalita cosi stoji tak zbytocne si nicit nervy....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)