Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 17.06.2024 - 03:28


Vyberove konanie pre LTE...

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
rado3105
Post subject: Vyberove konanie pre LTE...  PostPosted: 19.02.2013 - 01:28 #102883
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

http://tech.sme.sk/c/6707140/rychla-mob ... lizko.html
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: Vyberove konanie pre LTE...  PostPosted: 19.02.2013 - 22:20 #102890
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

rado3105 wrote: ›http://tech.sme.sk/c/6707140/rychla-mobilna-siet-4g-je-uz-blizko.html


Za ďalších desaťtisíc eur si teleúrad objednal analýzu dosahov predaja 4G licencií na ekonomiku. Odpovedať má aj na otázku, aký vplyv má internetová ekonomika na výkonnosť slovenského hospodárstva. Analýzu má spísať česká firma CET Capital.

... dal by sa vobec najst niekto, kto by vedel napisat slohovu pracu na temu "vplyv internetovej ekonomiky na vykonnost slovenskeho hospodarstva" lacnejsie nez za 10tisic eur? Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Vyberove konanie pre LTE...  PostPosted: 21.02.2013 - 06:10 #102897
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Pixall za menej sa to urcite neda, bezna slovenska firma aj to iba taka co ma jednu postovu schranku a jedneho konatela, ani to nie moc vzdelaneho, napriklad kurica alebo bezdomovca. Cize firma s minimalnymi nakladmi sa nema sancu zmestit pod 60tis eur. Ja by som ten kontrakt telekom uradu z ceskou firmou zrusil. Ide o velmi nizku cenu, najprv by som si vyziadal rozbor ceny, ze co teda vsetko v tej cene je a potom by som to doporucil uradu na verejne obstaravanie zrusit. Kto to kedy videl, 10 tis eur, to urcite bude iba na cd-cku, taka firma nema ani na pero a poriadny ruzombersky papier. Ja byt sefom telekom uradu bojim sa nieco take podpisat.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Jardo
Post subject: RE: Vyberove konanie pre LTE...  PostPosted: 21.02.2013 - 07:49 #102899
Basic


Joined: Okt 21, 2007
Posts: 305

zaujimave, ale preco nie. Nedavno som bol pri jednej statistike, co robila spolocnost, dopad priemyselneho hospodarstva na obyvatela. Bolo to zadane statnou firmou a cuduj sa svete, pre stat bola ponuka 25tis. € a ten isty projekt si dala vypracovat aj ta firma co by to malo mat nanu dopad a zaplatila 2tis. €. Takze kto sa dostane ku korytku, uz sa nepusti..
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Vyberove konanie pre LTE...  PostPosted: 21.02.2013 - 12:20 #102900
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Naco ma urad kopec odbornikov a zamestnancov? Aby si nakoniec musel zaplatit dalsiu firmu.... krása Slovenska.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)