Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 05.06.2024 - 00:21


o2 net

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Chalan
Post subject: o2 net  PostPosted: 02.03.2010 - 08:40 #80848
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
znamy ma poprosil ci by som mu nepomohol zohnat lacnejsie modem pre ten ich internet. myslim ze o2 ide cez edge... pripadne ak ma niekto nejaky tip na lacny mobil s edge... problem je v tom ze on ma simku od orangeu a asi sa ich nechce vzdat takze potrebuje bud mobil s edge a moznostou pripojenia na PC alebo rovno modem... modem z o2 vraj stoji okolo 60eur... poradi niekto? dakujem...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
krtko
Post subject: RE: o2 net  PostPosted: 02.03.2010 - 09:21 #80850
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
ahoj,

nezabudni na jednu dolezitu vec, vacsinou tie 3g modemy su lockovane operatormi na jeho siete, cize je nutne mat neblokovany modem. podobny system pouzivaju aj gsm telefony (simlock) v pripade, ze by sa ti postastilo zohnat locked one, kludne sa ozvi, je malo typov, ktore by som nezvladol unlocknut.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: o2 net  PostPosted: 02.03.2010 - 10:51 #80852
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
Chalan wrote: ›znamy ma poprosil ci by som mu nepomohol zohnat lacnejsie modem pre ten ich internet. myslim ze o2 ide cez edge... pripadne ak ma niekto nejaky tip na lacny mobil s edge... problem je v tom ze on ma simku od orangeu a asi sa ich nechce vzdat takze potrebuje bud mobil s edge a moznostou pripojenia na PC alebo rovno modem... modem z o2 vraj stoji okolo 60eur... poradi niekto? dakujem...

NOKIA 6230 a spojit cez bluetooth. Zozenies okolo 30 eur.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: o2 net  PostPosted: 02.03.2010 - 11:00 #80857
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
krtko: nemas nejaky taky uz odblokovany modem v rozumnej cene?

airbilly: nieco v podobnej cene ale miesto bluetoothu usb kabel?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
krtko
Post subject: RE: o2 net  PostPosted: 02.03.2010 - 11:07 #80859
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
ahoj, nemam zial, mam pomarancovy 3g huawei 220tku ako zalohu na cesty. ta 6230 sa da pripojit aj usb kablom, ale skorej by som uvazoval o nejakej novsej nokii ktora frci uz na DKU5 a novsom kabli v ktorom nie je ziadna logika a je to v podstate mini/mikro usb kablik.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kmsoft
Post subject: edge modem  PostPosted: 02.03.2010 - 11:13 #80862
Basic


Joined: Máj 06, 2006
Posts: 29
Location: D K
Ahoj. Mam doma jeden skoro uplne novy nevyuzity usb edge modem s integrovanou flash kde su ovladace a aj ovladacia utilita.je neblokovany a s o2data neobmedzene m funguje uplne v pohode.taktiez aj kamosovi.ako zalozne pripojenie ci na cesty uplne suprova vec.vedeli by sme sa dohodnut za 20 e + postovne.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: o2 net  PostPosted: 02.03.2010 - 14:54 #80870
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
kmsoft: poslal som ti pmku...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)