Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 17.06.2024 - 04:22


Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?

Post new topic This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 5 < 12345 >
Author Message
pixall
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 25.01.2013 - 20:48 #102478
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

rado3105 wrote: ›zaujimave spravanie pixall....cakal som skor tvoju reakciu v teme verbovanie do ALPI na prispevky 421....myslim ze boli obzvlast produktivne...
A ano zincica je zdrava.... Laughing


podla mna na to nema zmysel reagovat... ale ak chces tak tam zareagujem...

a k novym foram som velmi skepticky kvoli tomu, kolko takychto pokusov tu uz bolo a ako vsetky skoncili. skfree ma velmi velku zotrvacnost a odmigrovat tychto uzivatelov niekam je velmi tazke az nemozne, uz tomu viaceri venovali znacnu energiu a sice sa podarilo alternativne fora rozbehnut, ale uz nie udrzat. moji predrecnici spravne vystihli a pomenovali, preco to ine fora dnes maju tazke. a ked niekto bude opakovat ten isty postup, dosiahne iba ten isty vysledok. drzim vam palce ale uprimne ocakavam este mensi uspech ako u predoslych pokusov, lebo ti ktori maju skusenosti a maju co povedat, uz po dvoch ci troch marnych registraciach urcite stratili motivaciu ist sa niekam registrovat zas. lebo naco.


Last edited by pixall on 25.01.2013 - 21:07; edited 1 time in total
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 25.01.2013 - 21:02 #102480
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Nespájal by som ALPI a verejne fora. ALPI ma diametrálne odlišné poslanie... Snad vysledky prace uvidime uz tento rok Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 25.01.2013 - 21:07 #102481
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

zaujimave ako to vela dopredu odsudi...ok, nevyjde uvidime...skor by som uvital nazory, co by tam kto chcel mat, preco, naco....
Co tam funguje a tu nie:
- vkladanie priloh, obrazkov priamo do fora a bolo by to na fore(nevymazalo by sa to casom napr. na tinypic...) ,osobne popisy, komenty,
- stabilita, pravidelne zalohovanie, nevymazavanie starych prispevkov

nejakymi modmi by sa tam dali dat zaujimave funkcie:
-tapatalk notifier
- dalsie mnozstvo modov....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
admin
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 25.01.2013 - 21:48 #102485
Site Admin


Joined: Mar 30, 2003
Posts: 272

OK:

1) obrazky -> bolo to zapnute, viac-menej sa to nepouzivalo resp. zneuzivalo. nie je problem obrazok zavesit na www a dat sem link. Ak pouzivas tinypic, panboh s tebou Smile

2. osobne podpisy komenty sa zrusili kvoli grafomanom ako si ty. chceme prehladne forum

3. stabilita/zalohovanie = mas pocit ze server je nestabilny a nezalohovany? Uptime je >120 dni, zaloha full mesacne/inkrementalna denne.

4. tapatalk=dobry comment, ked rozchodim phpbb3, tak to sem hodim

Mazanie je zapnute len na bazari, inak su tu vsetky prispevky. Ze ich nevies najst...no... ja som zadal klucove slova a naslo aj thready z roku 2003. takze neviem
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 25.01.2013 - 22:03 #102486
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Vysokorychlostny internet od Telecomu nechce nik? Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 25.01.2013 - 22:13 #102488
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

ten som musel vypnut, lebo obyvackarom to liezlo na nervy Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 25.01.2013 - 23:27 #102490
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

ludia akoze na co vymyslat vymyslene sem chodia ludia znaly problemov tak naco sa skatulkovat
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 26.01.2013 - 00:14 #102491
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

zatial nas je okolo 10 takze zaujem je....co vyhovuje niekomu nemusi druhemu....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 26.01.2013 - 00:28 #102492
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ahoj,
velmi rad vidim tvoju konstruktivnu reakciu, akurat som pozeral pri tvojom nicku ze je datum registracie pred 10 rokmi aj par dnami, gratulujem k vyrociu... Smile vtedy sa zrodilo toto forum, ci este skor? Smile

admin wrote: ›OK:

1) obrazky -> bolo to zapnute, viac-menej sa to nepouzivalo resp. zneuzivalo. nie je problem obrazok zavesit na www a dat sem link. Ak pouzivas tinypic, panboh s tebou Smile


obrazky by boli moc super. velmi by to ozivilo. tiez som mal uz niekolkokrat (X-krat) stav, ze som sa bud dlhsie moril s tym ze kam nakopirovat obrazok a ako ho linkovat, alebo som sa eventualne na taky prispevok uplne vykaslal (to castejsie). pritom pochvalit sa peknou montazou ci stavbou, alebo naopak ukazat hrozy ktore ktore sa daju najst, skody spozobene zivlami, atd, to vsetko by sa tu vyborne hodilo. urcite som za obrazky, v rozumnej miere a v rozumenj velkosti (aby tu neboli foto 5000x5000px).

admin wrote: ›
2. osobne podpisy komenty sa zrusili kvoli grafomanom ako si ty. chceme prehladne forum


100% suhlas. najlepsi su ti co maju v podpise celku konfiguraciu pocitaca pripadne devoch, a tri typy mobilov aj s uvedenim versie firmwaru... tu by predpokaldam boli popisane verzie mikrotiku a vyrobcovia anten... uz len to tak

admin wrote: ›
3. stabilita/zalohovanie = mas pocit ze server je nestabilny a nezalohovany? Uptime je >120 dni, zaloha full mesacne/inkrementalna denne.


v minulosti to byvavalo horsie, uz pomerne davno si nepamatam problem.

admin wrote: ›
Mazanie je zapnute len na bazari, inak su tu vsetky prispevky. Ze ich nevies najst...no... ja som zadal klucove slova a naslo aj thready z roku 2003. takze neviem


urcite sa prispevky aj temy mazu, na 100%. na 100% som si isty ze tu bol napriklad popis na upgrade SMC tigerswitcha cez bootloader a xmodem, pisal to niekto kto tu mal vtedey par prispevkov, a velmi som sa tomu tesil, ze si tym poriesim switche. dostal som sa k tomu asi po roku (ach ten cas bezi), a ten thread som uz nikdy nenasiel, ani cez vyhladavanie, ani chodenim po temach, nikde, a to som ho hladal dobru hodinu, velmi som ho chcel najst. a urcite raz dvakrat sa mi v poslednych 2-3 rokoch stalo, ze som nejaky den prispieval do temy, a o den dva bola prec uplne bez stopy. bud to maze niekto kto ma prava na adminovanie, alebo je chyba v systeme a odpravi sa to samo.... alebo este by mohlo ist o to ze skfree alebo ja prechadzame medzi paralelnymi vesmirmi nie naraz ale rozne, a momentlane som ja v inej paralelnej realite, ako tie prispevky... Laughing
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 26.01.2013 - 08:16 #102496
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

Obrazky som zapol.

na ten tigerswitch sa idem mrnknut...



347.jpg
 Description:
 Filesize:  2.74 KB
 Viewed:  16928 Time(s)

347.jpg


 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 26.01.2013 - 10:28 #102499
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Kurna chlapi Very Happy hotova revolucia, tolko zmien pokope. Dufam ze velkost obrazku je aspon 1m Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 26.01.2013 - 11:51 #102501
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

urcite sa mazu kedze tu bola moja tema Ako zafukovat na kolene ktora sa uz neda najst..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 26.01.2013 - 13:14 #102503
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

mgx wrote: ›Obrazky som zapol.


super Smile a ako sa to vlastne pouziva? hladam pri pisani prispevku moznost vlozit uploadnut obrazok ale nevidim nic... zle hladam?

bude fungovat to iste aj na subory? firmware atd?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 26.01.2013 - 13:46 #102504
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

phpbb3 to je tak ze prilozis subor...mozes hocico, ak to je obrazok ti to zobrazi....

Podmienky co ma zatial napadli k novemu foru(tyka sa len privatnej sekcie verejne nepristupnej):
- kazdy tyzden, alebo mesiac by musel niekto niecim hodnotnym prispiet.....(ako sa dohodne)
- ak by tam bol jeden poskytovatel a mal by zaujem o vstup jeho konkurencia(uz nemoze)
- nikdy ziadne poplatky
- spravovali by to viaceri, aj zalohovali
- nutne zverejnit svoju firmu....v popise
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pepo
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 26.01.2013 - 15:26 #102507
Basic


Joined: Nov 30, 2004
Posts: 108
Location: okolie Nitry
rado3105 wrote: ›
- ak by tam bol jeden poskytovatel a mal by zaujem o vstup jeho konkurencia(uz nemoze)


Dúfam že toto si nemyslel Vážne Laughing
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 5 < 12345 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)