Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 17.06.2024 - 02:57


Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?

Post new topic This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 5 12345 >
Author Message
rado3105
Post subject: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 24.01.2013 - 11:30 #102415
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Kto ma zaujem o vytvorenie noveho privatneho ISP fora len pre lokalnych ISP.
Ak nechcete pisat verejne piste PM.

skusobne to bezi na: lokalnyisp.net
privatna cast je viditelna len osobam ktore sa schvalia...
Premiestni sa to na server, bude domena...po dohode..nechame tomu este par dni tak to nech sa to vykrystalizuje...

Vstup do privatneho fora by bol podmieneny registraciou na TUSR, ORSR, ZRSR...

co to vie:
- mchat
- zvyraznovanie novych prispevkov
- velkost prilohy do 5MB(mozem aj zvysit)
- podakovanie za prispevok
- tapatalk
- 8 poslednych prispevkov v uvode
- moznost posielat aj dokumenty ako prilohu

Ak nieco chcete pridat...napiste...


Last edited by rado3105 on 01.02.2013 - 23:51; edited 6 times in total
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 24.01.2013 - 14:45 #102425
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Takze forum je ako tak rozbehnute, rozdelil som to na dve sekcie: verejna - pristupna vsetkym aj neregistrovanym....neverejna(privatna) len pre isp na zaklade pozvanky(nie je ani vidiet po registrovani....
navrhy...zaujem piste tu alebo do PM
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 24.01.2013 - 16:11 #102429
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

http://ispfree.no-ip.org:3380/ispfree/

zatial toto na test...ak bude zaujem tak sa to hodi na riadny server s riadnou domenou na ktorej sa dohodneme, zaregistrujte sa...a dajte vediet aby som vam povolil vstup do privatneho....tam rozoberieme strukturu a vzhlad a vsetko ostatne....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 24.01.2013 - 16:24 #102431
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

bojim sa ze takto umelo nve forum nevznikne...

skor updatnut toto forum...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 24.01.2013 - 16:32 #102432
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

bol by som rad keby to bol projekt, resp. zoskupenie viacerych ludi...kde by sa o to staral kto chcel...nebola by to onemanshow......

konvertovanie tohto fora sa deje uz par rokov....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Jardo
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 24.01.2013 - 20:56 #102436
Basic


Joined: Okt 21, 2007
Posts: 305

tak tak, bud zalozit nove a poriadne alebo prerobit toto... len neviem ci by malo uspech zalozit nove.. ako napad to cenim a pridam sa..
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 24.01.2013 - 21:14 #102437
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Jardo wrote: ›tak tak, bud zalozit nove a poriadne alebo prerobit toto... len neviem ci by malo uspech zalozit nove.. ako napad to cenim a pridam sa..

v com vidis problem zalozenia noveho?

Dalsia vec ze sa vytvara komunita okolo alpi, ta je uzavreta a komunikuju medzi sebou. A ostatni, ti zvacsa len okukuju a neprispievaju.....A dalsi bajuci sa prispievat, lebo by to mohol niekto vidiet....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Jardo
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 24.01.2013 - 21:29 #102438
Basic


Joined: Okt 21, 2007
Posts: 305

tak zalozme nieco take do coho "alpi" nebude kukat. Alpi to je uz vyssia liga a ked nam nic nepovedia asi to nechcu aby sme to vedeli.
Zalozit nove forum nieje problem, myslel som s tym nalakat tam ludi ale dnes som si precital nove prispevky takze som za zalozenie noveho..
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
chronix
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 25.01.2013 - 09:03 #102444
Basic


Joined: Jún 30, 2011
Posts: 29
Location: Hlohovec
Som ochotný kúpiť domenu .eu Smile
Hodte to niekto na server prípadne aj to zariadím Razz
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 25.01.2013 - 10:14 #102446
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

ja mozem ponuknut aj hosting k tomu Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 25.01.2013 - 11:30 #102448
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

Skus napisat na adminov(tochto fora) mail, ze ci ti moze opravit chyby na tomto fore. Odpoved bude NIE - nezajem!
Skus napisat na adminov(tochto fora) mail, ze ci ti moze presmerovat domenu na tvoj novy hosting. Odpoved bude NIE - nezajem!
Bolo uz par pokusov. Ale vsetky skoncili neuspechom.
Cesta vedie na nove seriozne a zive ALPI forum.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 25.01.2013 - 13:12 #102449
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

JOFO wrote: ›ja mozem ponuknut aj hosting k tomu Smile


mas to jofo dobre zabezpecene? tiez to mozem hodit na server...len s bezpecnostou nie som si az tak isty....takze kludne to mozme hodit na tvoj....

domenu nie je problem kupit..tu kupim aj ja:)

Aky dame tomu nazov? aka domena, kto si to vezme ku sebe..?
Mozem na svojom serveri robit backup, kto to bude mat u seba, v pripade vypadku alebo prestavby by to presmeroval ku mne..rsyncom by sa nejako riesila, neustala zaloha na moj server aby to bola verna kopia a aktualna....a bolo by to aj poistene...

PS: mirecnet, zaujimalo by ma preco tak nahanate ludi do alpi?

Kto to da na svoj server, poradim co vsetko treba nainstalovat, aj vysvetlim ludom, ktori budu mat zaujem sa starat o strukturu fora, co viem....ako pridavat nove sekcie...mody, povolovat co....aby sa nestalo, ze to bude mat na starosti len jeden clovek.....ale roboty s tym niet vela, niet sa coho bat...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 25.01.2013 - 13:34 #102450
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

mozem to mat aj u seba, ale jednoduchsie bude mat to na nejakom serioznom hostingu niekde mimo, aby sa predislo prave tym vypadkom... ja mam hosting v TN a som spokojny, nie je problem zariadit to tak aby to bolo pri mojich domenach... potom to nebude treba nejako casto zalohovat, zalohy sa robia na dennej baze...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 25.01.2013 - 13:41 #102451
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

hlavne sa vyjadrite kto ma zaujem zatial sme najaki desiati....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Nove forum pre lokalnych ISP, kto ma zaujem?  PostPosted: 25.01.2013 - 13:44 #102452
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

ratas aj mna dufam? Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 5 12345 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)