Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 23.05.2024 - 13:41


Projekt RONJA

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 6 of 16 < 1...3456789...16 >
Author Message
airborne
Post subject: RE: Projekt RONJA  PostPosted: 16.08.2003 - 12:16 #3367
Basic


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 19

ja som zase na nete videl, ze sa z BNC da spravit AUI..naletujes nejake dratiky niekde po celej sietovke a mas to.mozem to skusit pohladat.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
hedyso
Post subject: PostPosted: 18.08.2003 - 08:55 #3373
Basic


Joined: Apr 17, 2003
Posts: 315

Caf Airborne, no mohol by si pohladat tu schemu z bnc na AUI , inak ak sa sem dostanes tak nezabudni na mna, v pondelok a v utorok robim ak budes mat cestu zastav sa uz ked si sa nezastavil v piatok caf
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
radeksson
Post subject: RE: Projekt RONJA  PostPosted: 19.08.2003 - 10:00 #3385
Basic


Joined: Jún 23, 2003
Posts: 7

tu je ten link na stranku realtek-u, dole na tej web najdete doporucene schemy zapojenia...

http://www.realtek.com.tw/downloads/dow ... yword=8029
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
hedyso
Post subject: PostPosted: 31.08.2003 - 13:05 #3528
Basic


Joined: Apr 17, 2003
Posts: 315

Zdravim , nasiel sa niekto kto spachal Ronju v TP prevedeni a chcel by sa podelit o schemu ? Smile resp. ak ano tak na ku vzdialenost testovane a bude sa t dat prerobit z Ronje AUI ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
hedyso
Post subject: PostPosted: 10.09.2003 - 08:48 #3636
Basic


Joined: Apr 17, 2003
Posts: 315

Pani neako sa zabuda na Ronju , je este niekto kto nedokoncil ronju ako ja ? pravdepodobne to cele predam ale urcite nie za 20000sk .Mno vlastne som spravil kompletnu elektroniku a na optyku nezostal neako cas. a zhananie sietoviek je hotove peklo. vydim ze Ronja je uz asi minulost . cafte
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
radeksson
Post subject: RE: Projekt RONJA  PostPosted: 10.09.2003 - 09:21 #3637
Basic


Joined: Jún 23, 2003
Posts: 7

mas pravdu,je to casovo dost narocne...ja som este ani nezacal a asi ani nezacnem,kedze vysledok by mohol byt neisty...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
peregrin
Post subject: RE: Projekt RONJA  PostPosted: 14.09.2003 - 18:30 #3667
Basic


Joined: Jún 14, 2003
Posts: 31

Ja som tiez zatial ronju nedokoncil, a to len preto ze na slovensku neni mozne za boha zohnat nejake LED diody na nu. Naposledy som pisal airbornovi, ked tu vo fore pisal ze ak ma niekto problemy so zhananim suciastok nech sa obrati na neho. To som aj spravil, povedal ze tie LED ma a moze mi ich poslat, co ma potesilo. Potom som tyzden cakal ale stale nic nechodilo, tak som mu napisal ze ci to posielal, a on ze sice trochu neskor ale posielal. Cakam takto uz asi 3 - 4 tyzdne ale do dnesneho dna som sa nedockal Confused .

Ja mam ronju na plosakoch celu + tx, rx mam este jednu sadu robenu vo vzduchu. No, chybaju uz len tie led. Optiku som zatial nerobil, kedze som este neodskusal ronju, ale mam 90mm skla na jeden kus ronji. Som myslel ze cez prazdniny to zmaknem ale kvoli led to nevyslo, a aby som chodil pre led desi do CR kde by sa hadam dali zohnat asi nema moc zmysel.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
hedyso
Post subject: PostPosted: 15.09.2003 - 08:47 #3669
Basic


Joined: Apr 17, 2003
Posts: 315

Podobny problem som mal chvylu aj ja ale nakolko som z BA tak som si tie autodiody bol osobne za airbornom, nuz sietovky sim nevidel do dnesneho dna. skoda Sad . sietovky som chcel do PCI 3com aj to vie zohnat. asi sa vyparil. NEVA len by som chcel vediet ci mi bude slapat aspon na koberci. Ozaj ronja TP je na svete ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bb
Post subject: RE: Projekt RONJA  PostPosted: 15.09.2003 - 10:28 #3670
Basic


Joined: Máj 15, 2003
Posts: 10
Location: PN
TP ronja (teda uz nie ronja ale nieco uplne ine), mi uz na stole funguje ale este nie uplne podla mojich predstav, povodny plan som mal dokoncit ju este cez prazdniny, ale to uz nie je mozne ... Este tam riesim retiming dat, lebo TP je niako velmi citlive na sirku hrany pulzu. Teda to je zavisle od pouzitych sietoviek alebo switchu. Radsej nebudem pisat kedy to budem mat, ale ked to bude tak dam vediet.
Inak nahrada tych diod s GMka by mala byt L-TLWR7600. (Ale osobne som tie diody este neskusal)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
peregrin
Post subject: RE: Projekt RONJA  PostPosted: 15.09.2003 - 16:15 #3673
Basic


Joined: Jún 14, 2003
Posts: 31

Tak som sa pozeral na tu L:ED L-TLWR7600 a nasiel som ju len tu http://www.elektromobily.cz/autoled_sort.htm
takze zase v CR. Ale tato LED je porovnatelna hadam len s HPWT-BD00-00000, obe maju min svetelny tok 1,5lm zatial co HPWT-BD00-E4000 ma min 2,5lm (max. 6,1) a HPWT-BD00-F4000 ma min 3lm (max. 7,3lm).
Inac ta HPWT-BD00-E4000 sa da zohnat aj na slovensku, pozrite sem http://www.microdis.net a dajte si tam hladat "HPWT-BD00" ale len cele balenie 60ks Sad
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
hedyso
Post subject: PostPosted: 16.09.2003 - 08:49 #3681
Basic


Joined: Apr 17, 2003
Posts: 315

bb / zdravim ta . Ak budes mat dokoncenu TPRONJU si ochotny sa podelit o svoje dielo ? resp. o schemu TP? predpokladam ze si operoval aj sietovku ze ? koli tomu trafu. inak otazka rozbehal uz niekto ronju pod windowsom 98,2000,xp ? ak ano bola full duplex ?alebo len half ?
cafte
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bb
Post subject: RE: Projekt RONJA  PostPosted: 16.09.2003 - 23:39 #3695
Basic


Joined: Máj 15, 2003
Posts: 10
Location: PN
rozbehal som aj fullduplex bez problemov, mam rozbehanu autonegotiation z atmelom. schemu pravdepodobne uvolnim ako free ale co su tam programovane cipy tak k tym zdrojaky .... to si este rozmyslim ... ale urcite ak bude mat niekto zaujem tak poskytnem naprogramovane svaby.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
hedyso
Post subject: PostPosted: 19.09.2003 - 08:34 #3733
Basic


Joined: Apr 17, 2003
Posts: 315

Tak to je super daj vediet cenu toho švábu a mail na teba a posli mi schemicku na tpronju na mail : ert@orangemail.sk .

Kolko ta to vyslo cele len suciastky ?
caf
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bb
Post subject: RE: Projekt RONJA  PostPosted: 19.09.2003 - 13:55 #3736
Basic


Joined: Máj 15, 2003
Posts: 10
Location: PN
cisto suciastky, ked si odmyslim tie co som nepouzil, ma vysli cca 2900 Sk bez LED diody, TP trafa a bez mechanickych casti.
Ale zatial to ma este niake drobne chybicky, ktore este odstranujem (sa straca prilis vela paketov podla mna, aj ked realny datovy prenos dosiahne 1160Kbyte/s).
Takze, ked to budem mat kompletne hotove dam vediet ....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
hedyso
Post subject: PostPosted: 22.09.2003 - 22:08 #3794
Basic


Joined: Apr 17, 2003
Posts: 315

Cafte prave sa mi dostali dnes do ruk 3Com combo /hurra/ a cely den som sa snazil rozchodit ronju mal som dva compy s OS win XP pekne som si navolil AUI a snazil som sa to rozchodit. dal som ping -t aby som poslal pakety do aui ale prijatych paketov bolo 0. sakra diody na prijate a odoslane pakety som nevidel ani bliknuk co sa tyka led na prijate pakety raz svietila a raz nie. kontroloval som studenaky a nic. tvari sa ze posiela cez autoled pakety ale zase ani mi neblikne sign. ledka. ked posiela pakety tak ta AUTOLED ma tak jemne blikat ? Je to vidno okom ? Vie mi niekto poradit ? Ronjaci poradte Dik
ert@orangemail.sk
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 6 of 16 < 1...3456789...16 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)