Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.05.2024 - 01:54


limit na mesiac

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Poll
mesacny limit na 1 klienta
1 GB
0%
 0%  [ 0 ]
2 GB
2%
 2%  [ 1 ]
5 GB
8%
 8%  [ 3 ]
10 GB
8%
 8%  [ 3 ]
20 GB
11%
 11%  [ 4 ]
50 GB
27%
 27%  [ 10 ]
100 GB
22%
 22%  [ 8 ]
200 GB
0%
 0%  [ 0 ]
500 GB
0%
 0%  [ 0 ]
1000 GB
19%
 19%  [ 7 ]
Total Votes : 36


Author Message
JOFO
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 26.09.2007 - 21:18 #57420
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

ja mam nasadene fup na wifi uzivatelov, ale aj s uplatnovanim fup niektori uzivatelia prenesu okolo 100gb mesacne Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 27.09.2007 - 00:47 #57423
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

eXplorer wrote: ›
gyro wrote: ›
Mam ludi co zbieraju setky veci co su na P2P a FTPckach, jeden ma plnu izbu DVDeciek, mne osobne to nevadi, lebo ked neico trba vzdy to u neho najdem Smile


a hlavne nikdy nema dost - vsak nove verzie vychadzaju kazdy den ... Very Happy Kedysi som takto stahoval "do zasoby" aj ja Razz no pri dnesnych kapacitach konektu do inetu stahujem to co potrebujem az ked to potrebujem (staci poznat zdroje).


hej to je taky ten syndrom ze "musim to rychlo stiahnut lebo co ked to tam za chvilu uz nebude"... a druhy syndrom zvany "som prvy (kto to ma)"... Wink niekedy v dobe predinternetovej ked sa programy prenasali akurat na disketach som s uzasom objavil moznosti modemu.. namiesto par programov ktore sa dali ziskat od kamaratov, sa otvorila cesta k ooobrovskemu mnozstvu vsetkeho... chcel som to mat vsetko Smile a tak som tahal a tahal, a neskor som si zriadil dokonca telefonnu linku cez ktoru to mohli tahat ini odo mna... v meste boli taki snad traja Smile vacsina ludi volala z inych miest... po asi 2 rokoch sa mi nazbieralo na BBSke snad vyse tritisic programov a vsetkeho mozneho, to uz archiv zaberal uctyhodnych hmmm 170MB (ano ano mega nie giga), to bol jeden sluuuusne velky disk.. a dnes to vsetko cele, co som roky zbieral a tahal a venoval tomu kopec casu, lezi na jednom jedinkom osuchanom CDcku v archive.... a je to zhola nepouzitelne Wink vsetko na tom je to este z doby ked fical MS DOS, niekde je tam este aj Microsoft Windows 1.01, instalacka ma tusim uctyhodne jedno mega... dnes taktiez nepouzitelna Laughing

taze tak ked sa taha do zasoby..

a k tomu FUPku.. na kabli to az tak nevadi, ale na WiFi dost.. ked sa linka opiera o strop, vyrazne sa zvysuju latencie. na wifi nechem tahacov ani vidiet. v miestach kde sa horko-tazko dostane nejaky trochu sirokopasovejsi konekt, ho nenecham vyzrat nejakemu manikovi na tahanie zbytocnosti (vid vyssie).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Robert
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 28.09.2007 - 12:45 #57440
Majster


Joined: Okt 19, 2003
Posts: 2339
Location: Bratislava
pixall: Pekny popis vyvoja tejto "diagnozy". Smile

Pokial clovek stahuje len to, co naozaj potrebuje pre svoju potrebu, nemoze dospiet k objemom 100Gbyte mesacne. Ani stahovanim filmov. Celovecerny film sa v pohode zmesti do 1GByte v slusnej kvalite, pokial je kodovany v MPEG4 alebo podobnom vykonnom kodeku. Aj keby clovek stahoval a pozeral jeden film denne, dostane sa na objem cca 30Gbyte/mesacne.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
5gigac
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 14.10.2007 - 01:35 #57825
Basic


Joined: Jún 29, 2005
Posts: 173
Location: Michalovce
prave som nasiel klienta ktory mi urobil 480GB na uploade ... nemam slov
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 14.10.2007 - 01:43 #57826
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
5gigac wrote: ›prave som nasiel klienta ktory mi urobil 480GB na uploade ... nemam slov

za tyzden ? Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 14.10.2007 - 08:36 #57828
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

upload nasere... su to data ktore tvojej sieti nic nedaju iba ze ta za to pojebe niaka riaa do ritky Very Happy


ja som up zafupoval Smile a stazovali sa iba zaryty torrentaci ze maju slabe ratio Smile a ja ze to je super Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 14.10.2007 - 13:28 #57834
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

ja mam upload fupovany jedine tak, ze tych co vela uploaduju som dal spolu do jednej skupiny a nech sa biju medzi sebou ked sa nevedia vpratat do koze... Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 16.10.2007 - 09:29 #57879
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
u mna uploaduje jeden ci dvaja ostatny nevedia ze sa da ziskat nejake lepsie konto na sossanie z warez for, len ma serie ze niekto si zohlas sof ktorim tlaci svoju linku o strop a samozrejme aj dviha latencie na celej linke tym padom by asi bolo vhodne mu nejako klepnut po spojeni a povolit asi len urcity pocet paketov, bo skusal som mu zakazat vsetko a povolit len port 80 no aj tak mi to oprel o maximum pre porovnanie cela vetva siete vygeneruje cca 120 up a 120 down paketov no on sam ma 150 down a okolo 150 up paketov, uz som mu skusil aj tie IP zakazat no to pomaha tak na den potom to najde novy zzdroj a je to tu opat teraz som ho prepol na samostatny port ale neviem co s nim, za net si plati len ma serie ked to opiera o strop. este pomoze ked mu vypnlem lan port na 5 min spojenia sa rozpadnu a sof asi opatovne nenadviaze spojenie... respe trafik na danom rozhrani prestane
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
icerowicz
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 16.10.2007 - 13:58 #57894
Ucen


Joined: Apr 12, 2006
Posts: 930
Location: Vranov nad Topľou
daj mu upload na 256, pomaha Smile

Problem stahovacov je ten, ze oni vlastne ani nic stiahnut nechcu, stahuju len preto,ze plati za net 300 stovky a citi, ze ked nic nestahuje, tka vlastne plati za nieco, co nevyuziva. Videl som kopec raz, ako sa spravali ludia, ked dostali linky 2-3 mego. Jednoduhco taha nezmyselne veci, uz netaha mp3, ale cele videoklipy, nove dvd windows vista a podobne. Pozrite co urobilo GTS v CZ. Maju dsl megabit upload, 3 mego down. Jednoducho, ludia , ktori prekrocili limit ( myslim 10GB ) dostali domov list, ze im zdrazuju cenu z 1037 mesacne na 6445 cz mesacne . Kto s tym nesuhlasi, toho odpoja a prerusia s nim zmluvu, takze nema na vyber. Nie su tam ziadne upozornenia a podobne .

U nas na SK je cely problem stahovania a fup je tvoreny nasim milym t-com , kde za 300 korun dostanes linku, ktora sa z 80% sprava ako garant a samozrejme ako bonus nezabudnu spomenut v reklame, ze si ludia mozu tahat hudbu, filmy a podobne. 95% ludi pouziva internet iba ako zdroj filmov, mp3, softu a podobne. 5% to pouziva ako zdroj informacii.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 16.10.2007 - 16:37 #57898
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
icerowicz wrote: ›daj mu upload na 256, pomaha Smile

Problem stahovacov je ten, ze oni vlastne ani nic stiahnut nechcu, stahuju len preto,ze plati za net 300 stovky a citi, ze ked nic nestahuje, tka vlastne plati za nieco, co nevyuziva. Videl som kopec raz, ako sa spravali ludia, ked dostali linky 2-3 mego. Jednoduhco taha nezmyselne veci, uz netaha mp3, ale cele videoklipy, nove dvd windows vista a podobne. Pozrite co urobilo GTS v CZ. Maju dsl megabit upload, 3 mego down. Jednoducho, ludia , ktori prekrocili limit ( myslim 10GB ) dostali domov list, ze im zdrazuju cenu z 1037 mesacne na 6445 cz mesacne . Kto s tym nesuhlasi, toho odpoja a prerusia s nim zmluvu, takze nema na vyber. Nie su tam ziadne upozornenia a podobne .

U nas na SK je cely problem stahovania a fup je tvoreny nasim milym t-com , kde za 300 korun dostanes linku, ktora sa z 80% sprava ako garant a samozrejme ako bonus nezabudnu spomenut v reklame, ze si ludia mozu tahat hudbu, filmy a podobne. 95% ludi pouziva internet iba ako zdroj filmov, mp3, softu a podobne. 5% to pouziva ako zdroj informacii.


up u mna maju vsetci iba 128 na poziadanie 256 az 512 podla toho naco mu to je a to mi musi vediet rozumne zdovodnit a obhajit inac ma smolu... ale aasi to spravim ako v CZ a je to
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)