Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 15.06.2024 - 21:55


Rusicka? ako sa sprava?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
rado3105
Post subject: Rusicka? ako sa sprava?  PostPosted: 31.10.2010 - 22:10 #85936
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Doteraz som nemal na jednej 2,4sieti ziadne problemy, nie je tu ani vela inych sieti a na danom kanali je jedno zariadenie(nejaky domaci wifi router), pred dvoma dnami mi zacali problemy: v urcitych hodinach signal poklesne u vsetkych klientoch o -10dB a viac. Po prepnuti na iny kanal, sa signal zlepsi(ale nemam tam taku stabilitu ako na povodnom kanali), tak rad by som sa vratil nan. Mam podozrenie ze to niekto rusi, mate skusenosti s rusickami na 2,4ghz, ako sa spravaju? Alebo kde by mohla byt chyba? Skusal som vymenit aj mini-pci kartu nepomohlo.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: Rusicka? ako sa sprava?  PostPosted: 31.10.2010 - 22:20 #85937
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

rado3105 wrote: ›Doteraz som nemal na jednej 2,4sieti ziadne problemy, nie je tu ani vela inych sieti a na danom kanali je jedno zariadenie(nejaky domaci wifi router), pred dvoma dnami mi zacali problemy: v urcitych hodinach signal poklesne u vsetkych klientoch o -10dB a viac. Po prepnuti na iny kanal, sa signal zlepsi(ale nemam tam taku stabilitu ako na povodnom kanali), tak rad by som sa vratil nan. Mam podozrenie ze to niekto rusi, mate skusenosti s rusickami na 2,4ghz, ako sa spravaju? Alebo kde by mohla byt chyba? Skusal som vymenit aj mini-pci kartu nepomohlo.


Má dané zariadenie MAC alebo SSID. Kľudne to môže byť bezdrôtová kamera,zvonček, prenos TV signálu a podobné zariadenia. Nie je vylúčené, že niekto má nastavení výkon čo to dá.

Ktorý kanál to obsadzuje ?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Rusicka? ako sa sprava?  PostPosted: 31.10.2010 - 22:36 #85939
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

to zariadenie tam bolo aj predtym aj na blizkych troch kanaloch, takze to to nerobi. Nic co sa da zachytit(so ssid alebo bez ssid) tam nie je. Tak preto ma napadla jedine rusicka.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Rusicka? ako sa sprava?  PostPosted: 01.11.2010 - 09:02 #85940
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

sprav si spektralnu analyzu pasma resp danych frekvencii a uvidis ci tam daco je alebo nie... najlepsie robit v case ked to robi problem...
ako bolo napisane na 2,4ghz je vela moznosti co ti to moze rusit od bezdrotoveho telefonu az po mikrovlnku Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)