Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 09.06.2024 - 09:13


Vyroba strbinovej vsesmerovky

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 4 < 1234
Author Message
pevy
Post subject: nazdar tiez mam zaujem  PostPosted: 14.02.2005 - 15:37 #16001
Basic


Joined: Apr 19, 2004
Posts: 1

rcp wrote: ›Posli mi rozmery tych vsesmeroviek. Sice uz mam spravenu 2x8 ale rad to porovnam z tvojimi. Hlavne by ma zaujimalo, ci mas vo vnutri lievik, alebo len drat, a ako hlboko je vo vnutri. Dik

rcp@nextra.sk
rcp@orangemail.sk

nazdarek tiez by som mal zaujem o tie rozmery ak ich nahodou mas tak by som ti bol velmi vdacny mi mame uz strbinovku vsesmerovku a vykon je velmi slusny a na 300 metrov nam to ide okolo80 az 95 percent signal takze fajn ale ak by si mohol prosim napis na pevy@szm.sk vopred dakujem
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
sasan
Post subject: RE: nazdar tiez mam zaujem  PostPosted: 18.02.2005 - 17:08 #16223
Basic


Joined: Dec 29, 2004
Posts: 24

takze strbinovku mozem v pohode naklonit ak je client proste nizko na pokritie, stale neviem sa rozhodnut aku antenu na 180 stupnov
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Driver
Post subject: RE: nazdar tiez mam zaujem  PostPosted: 24.05.2005 - 09:48 #19782
Basic


Joined: Feb 11, 2004
Posts: 157
Location: okr. HC a PN
Sorry chalani dlho som tu nebol. Takze kto ma este zaujem o poslanie tych rozmerov?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
esino1
Post subject: Re: RE: nazdar tiez mam zaujem  PostPosted: 15.06.2005 - 17:53 #20668
Basic


Joined: Jún 15, 2005
Posts: 9

Driver wrote: ›Sorry chalani dlho som tu nebol. Takze kto ma este zaujem o poslanie tych rozmerov?

poprosím esino@inmail.sk
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Mich(at)l
Post subject: RE: Vyroba strbinovej vsesmerovky  PostPosted: 15.06.2005 - 18:23 #20670
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

nechcem vam tu liest do debaty...ale ja vam nerozumiem...na jednej strane tvrdite ze tych co maju "home made" treba "ukamenovat" a na strane druhej tu debatujete kto urobil lepsiu, davate navody... ja to beriem ze mozno prave vy...co sem prispievate nejake zbitocne rusenie neprodukujete...aleee co ak sa rozhodne nejaky looserko si nieco take urobit(tam prida cm, tam uberie cm) a je to...--a myslis is ze ak je dobry...a ze ked to ma napr. len cez ulicu...ze nikto mu nic nemoze lebo on to ma len so susedom...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Vyroba strbinovej vsesmerovky  PostPosted: 15.06.2005 - 21:06 #20676
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
suhlasim s Mich om...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
divad
Post subject: Vyroba strbinovej vsesmerovky  PostPosted: 15.06.2005 - 21:11 #20677
Basic


Joined: Jún 15, 2005
Posts: 129

A ostatny do toho musia vrazat tisice, aby si kupovali kvalitne veci, ktore odolavaju o nieco viac ruseniu!

Podla mna by mal kazdy pouzivat anteny s oznacenim CE !!!
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Mich(at)l
Post subject: Re: Vyroba strbinovej vsesmerovky  PostPosted: 16.06.2005 - 17:12 #20708
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

divad wrote: ›A ostatny do toho musia vrazat tisice, aby si kupovali kvalitne veci, ktore odolavaju o nieco viac ruseniu!

Podla mna by mal kazdy pouzivat anteny s oznacenim CE !!!


presne tak...

myslite ze preco TUSR ---chcelo zmenit tie podmienky(chceli obmedzit prave toto) ---na ich strane by som sa mozno na pripomienky vsetkych vykaslal a bolo by--- lebo takym sposobom by sa homemade obmedzili--- a ty co by mali originaly verim ze by si papier zohnali...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
dano
Post subject: RE: Re: Vyroba strbinovej vsesmerovky  PostPosted: 17.06.2005 - 09:41 #20762
Basic


Joined: Dec 17, 2003
Posts: 21

Fakt nechapem o co vam ide... Jasny priklad ako sa na vsetko vysrat profesionalne bol priklad "kauza FERIMEX", produkovali a predavali shity a mali dokonca aj papier. Zaujimalo by ma velmi, ako antena "rusi", ak mi to teda moze niekto technicky vysvetlit. Fyzikalne zakony platia, ci tu antenu vyrobim doma, alebo je vyrobena vo fabrike. Ak niekto vyrobi antenu sposobom "(tam prida cm, tam uberie cm) a je to.." tak to je hnup a doplati na svoju blbost, lebo antena jednoducho nebude mat taky zisk, resp. vyzarovaci diagram a moze ju odlozit akurat do rohu Surprised)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Driver
Post subject: RE: Re: Vyroba strbinovej vsesmerovky  PostPosted: 17.06.2005 - 14:31 #20782
Basic


Joined: Feb 11, 2004
Posts: 157
Location: okr. HC a PN
dano mas pravdu. Ja mam bohuzial jednu antenu z FERIMEXU a uzil som si dost problemov. A prosi Vas zaloste si novy topic kde budete mudrovat o legalnosti a nelegalnosti.....(uz sa to pise pomali v kazdej diskusii)
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Mich(at)l
Post subject: RE: Re: Vyroba strbinovej vsesmerovky  PostPosted: 17.06.2005 - 23:22 #20806
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

dano:
z casti... beriem mas pravdu...ale zober to aj z hladiska toho ze na toto forum ma pristup aj "hnup"(ako si ich ty nazval)---a problem je v tom ze co ak si on prida...a zisk mu bude stacit... (z jeho hladiska diagram tiez) ale co ak nou posaha aj dalsie dva kanaly?? je mu to ide OK ale co ostatny...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rcp
Post subject: RE: Re: Vyroba strbinovej vsesmerovky  PostPosted: 18.06.2005 - 09:06 #20817
Basic


Joined: Feb 10, 2004
Posts: 392
Location: Krásno nad Kysucou
Mich(at)l:

mozno prave "hnupi" s homemade antenami pred par rokmi zalozili toto forum a urobili pre komunitne siete viac ako niekto, kto vlastni komercnu siet zo 200 usermi, chodi z skfree len "sosat" a kritizovat. Chces povedat, ze si nikdy nepostavil ziadnu plechovicu?

Skus pozriet napr. CZFREE, kde vobec nemaju problem diskutovat aj o homemade antenach.

Uz som to tu napisal niekolko krat, ale zacinam mat naozaj dojem, ze SKFREE sa ubera trochu inym smerom ako je uvedene v hlavicke stranky: SKFREE is portal for creating and building nonprofit wireless and IP6 networks in Slovakia.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Mich(at)l
Post subject: RE: Re: Vyroba strbinovej vsesmerovky  PostPosted: 18.06.2005 - 12:05 #20828
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

OKI... ja som sa uz vyjadril--- a neznamena to ze s tebou nesuhlasim,aj ked...
--- uz sa v tomto threade nevyjadrujem
PS: postavit je nieco ine ako pouzivat...--lebo niekto postavi a pouziva...--o tom to cele je...!!!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
dixon
Post subject: RE: Vyroba strbinovej vsesmerovky  PostPosted: 25.08.2005 - 13:13 #22258
Basic


Joined: Aug 20, 2004
Posts: 9

Mate niekto spravenu menej ako 8 slotovu? Zaujima ma ake vertikalne vyzarovanie sa da dosiahnut. 15dB nepotrebujem. Staci aj nieco slabsie.


Last edited by dixon on 29.08.2005 - 11:58; edited 1 time in total
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Re: Vyroba strbinovej vsesmerovky  PostPosted: 25.08.2005 - 13:34 #22260
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
rcp wrote: ›Mich(at)l:

mozno prave "hnupi" s homemade antenami pred par rokmi zalozili toto forum a urobili pre komunitne siete viac ako niekto, kto vlastni komercnu siet zo 200 usermi, chodi z skfree len "sosat" a kritizovat. Chces povedat, ze si nikdy nepostavil ziadnu plechovicu?

Skus pozriet napr. CZFREE, kde vobec nemaju problem diskutovat aj o homemade antenach.

Uz som to tu napisal niekolko krat, ale zacinam mat naozaj dojem, ze SKFREE sa ubera trochu inym smerom ako je uvedene v hlavicke stranky: SKFREE is portal for creating and building nonprofit wireless and IP6 networks in Slovakia.


mas pravdu tiez sme tak zacinali Wink a prirodzenym vyvojom sme sa dostali k CSAT antenam, pretoze nase homemade riesenia proste prestali fungovat Razz
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 4 < 1234
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)