Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 17.06.2024 - 02:08


Projektant na stoziar?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
rado3105
Post subject: RE: Projektant na stoziar?  PostPosted: 15.02.2013 - 02:13 #102830
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

yeager wrote: ›
Aman wrote: ›ja mam jeden projekt komplet hotovy, ale nakonec sa nerealizoval... je to komplet, teda kopec papierov pripravenych, vratane statiky a pod.
pustim to za 500 eur. ja som za to dal znamemu kamaratsku cenu skoro 1000 eur Smile

vyska stoziara je 15m, samostatne stojaci bez nutnosti sponovania a ak sa dobre pamatam, tak aj nejaka plosina je hore.

Ja mam 30m aj s plosinou ... urpbili mi to za 800e

Myslis asi cisto len projekt alebo aj postavenie?
Mas na to stavebne povolenie?
Vies posunut kontakt kto ti to robil?
vdaka
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Projektant na stoziar?  PostPosted: 15.02.2013 - 09:52 #102832
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

stavebne konanie, vyjadrovačky atd atd si budes musiet dovybaviť ty sám. Choď si zistiť aká to je parcela na ktorej chceš stavať...neviem ake su vynimky ale na ornej pôde stožiar nepostaviš. Možno budeš musiet robit geometricky plan a novu parcelu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
yeager
Post subject: RE: Projektant na stoziar?  PostPosted: 15.02.2013 - 10:38 #102833
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

rado3105 wrote: ›
yeager wrote: ›
Aman wrote: ›ja mam jeden projekt komplet hotovy, ale nakonec sa nerealizoval... je to komplet, teda kopec papierov pripravenych, vratane statiky a pod.
pustim to za 500 eur. ja som za to dal znamemu kamaratsku cenu skoro 1000 eur Smile

vyska stoziara je 15m, samostatne stojaci bez nutnosti sponovania a ak sa dobre pamatam, tak aj nejaka plosina je hore.

Ja mam 30m aj s plosinou ... urpbili mi to za 800e

Myslis asi cisto len projekt alebo aj postavenie?
Mas na to stavebne povolenie?
Vies posunut kontakt kto ti to robil?
vdaka

Sorry nestihol som dopisat, ze iba projekt, robila mi to kosicka firma ERBYstatik...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
yeager
Post subject: RE: Projektant na stoziar?  PostPosted: 15.02.2013 - 10:39 #102834
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

rado3105 wrote: ›
yeager wrote: ›
Aman wrote: ›ja mam jeden projekt komplet hotovy, ale nakonec sa nerealizoval... je to komplet, teda kopec papierov pripravenych, vratane statiky a pod.
pustim to za 500 eur. ja som za to dal znamemu kamaratsku cenu skoro 1000 eur Smile

vyska stoziara je 15m, samostatne stojaci bez nutnosti sponovania a ak sa dobre pamatam, tak aj nejaka plosina je hore.

Ja mam 30m aj s plosinou ... urpbili mi to za 800e

Myslis asi cisto len projekt alebo aj postavenie?
Mas na to stavebne povolenie?
Vies posunut kontakt kto ti to robil?
vdaka

Sorry nestihol som dopisat, ze iba projekt, robila mi to kosicka firma ERBYstatik...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
keksik
Post subject: RE: Projektant na stoziar?  PostPosted: 17.02.2013 - 01:21 #102844
Basic


Joined: Sep 08, 2005
Posts: 125

Ocujte, ked si kupim hotovy prihradovy napr. od Jaliho napr 3 kusy po 2m, cize 6m a prikapcam to na budku vytahu na cinziaku, tiez potrebujem nejaky projekt ci ohl. povinnost? dik.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Projektant na stoziar?  PostPosted: 17.02.2013 - 06:30 #102847
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Keksik a ked ti ho vietor alebo v dnesnej dobe uz orkan strhne, a na zemi zabije dieta, budes vysvetlovat rodicom toho dietata, ze si to asi slabo " prikapcal"?! Ja osobne mam lepsiu skusenost s vybavenim stavebneho konania ako s ohlasovackou.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Projektant na stoziar?  PostPosted: 17.02.2013 - 10:37 #102851
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Keksik po spravnosti je to drobna stavba. Ale ked kupis original uchytenia na priehrady a nie si chuju..nema to kam odpadnut. Podstatne je mat zvnutra siroke podlozky /najlepšie "pláty"/ aby sa sila ktorá pôsobí na stenu rozložila.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Projektant na stoziar?  PostPosted: 17.02.2013 - 11:44 #102853
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

https://www.cyberbajt.pl
celkom zaujimave veci tam maju co poviete mate niekto s nimi nejake skusesnosti???
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Projektant na stoziar?  PostPosted: 17.02.2013 - 18:22 #102862
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

midnight_man wrote: ›Keksik po spravnosti je to drobna stavba. Ale ked kupis original uchytenia na priehrady a nie si chuju..nema to kam odpadnut. Podstatne je mat zvnutra siroke podlozky /najlepšie "pláty"/ aby sa sila ktorá pôsobí na stenu rozložila.


nema to kam odpadnut? poniektori statici a projektanti uz videli aj urvate panely a steny, a mohli by o tom hodne rozpravat, keby sa ich niekto na to pytal... niektore panely na vytahovych strojovniach su iba polozene, pretoze ich ucelom je aby na motor vytahu nenapadal dazd a sneh, nie aby si na to kotvil dalsiu stavbu. velke stoziare na bytovkach (10+ metrov) sa kotvia az do nosnych konstrukcii na nizsich podlaziach. viem o pripadoch ked sa aj zavesny kabel nemohol kotvit o mur, ale kotviace lanko prechadzalo murom a kotvilo sa az do stropu nizsieho podlazia prave kvoli tymto veciam. okrem toho niektore stavby sa maju tendenciu rozpadavat aj same - zaves na takuto len-tak-tak drziacu stavbu svoj stoziar, pomoz jej tym k zemi, a mas o zabavu postarane. neveril by si kolko som tu uz mal pripadov, ked sa vsetci dodavatelia zastrajali ze to nie je problem, ze to vydrzi, a projektant aj so statikom si len tukali na celo.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Projektant na stoziar?  PostPosted: 17.02.2013 - 18:47 #102864
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

http://lokalnyisp.net/viewtopic.php?f=4 ... b545c#p119
taketo nieco neviete kde by sa dalo zohnat??
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)