Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 19.03.2024 - 05:23


Zdrazovanie

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Author Message
kotol
Post subject: Zdrazovanie  PostPosted: 24.02.2017 - 15:24 #112438
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1590

Slovanet zdrazuje TV vdaka Hnojkam a Narkozam.. tento raz sa mimoriadne pridavame aj my..

zdrazujete este niekto ci to date zo ziskov...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: Zdrazovanie  PostPosted: 24.02.2017 - 16:16 #112439
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

Ja som mocno zvedavy, ako sa k zdrazeniu postavi taky antik. Neverim, ze by mohli mat take ceny za ten hnoj, ako ma ruzovy operator.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: Zdrazovanie  PostPosted: 24.02.2017 - 16:26 #112441
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

kotol wrote: ›Slovanet zdrazuje TV vdaka Hnojkam a Narkozam.. tento raz sa mimoriadne pridavame aj my..

zdrazujete este niekto ci to date zo ziskov...


zo ziskov moze dat ten kto na tom vytvara zisk Wink my sme zdrazenie ohlasili pred mesiacom a preslo to na moje velke prekvapenie prakticky bez problemu... asi by sme mali zdrazovat castejsie... Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: Zdrazovanie  PostPosted: 24.02.2017 - 16:50 #112445
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

pixall wrote: ›
kotol wrote: ›Slovanet zdrazuje TV vdaka Hnojkam a Narkozam.. tento raz sa mimoriadne pridavame aj my..

zdrazujete este niekto ci to date zo ziskov...


zo ziskov moze dat ten kto na tom vytvara zisk Wink my sme zdrazenie ohlasili pred mesiacom a preslo to na moje velke prekvapenie prakticky bez problemu... asi by sme mali zdrazovat castejsie... Wink


Lenivost ludi nieco menit je jedno z mala pozitiv tohto "biznisu".
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: Zdrazovanie  PostPosted: 25.02.2017 - 10:53 #112448
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

antik da markizu a joj do plateneho balika zaklad bude bez tychto programov podla mna by to tak mali urobit vsetci operatory
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
sef
Post subject: RE: Zdrazovanie  PostPosted: 25.02.2017 - 21:22 #112450
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

Dufam ze spoplatnia aj ten ich smart box ci ako sa to vola
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: Zdrazovanie  PostPosted: 25.02.2017 - 23:34 #112451
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

edusko wrote: ›antik da markizu a joj do plateneho balika zaklad bude bez tychto programov podla mna by to tak mali urobit vsetci operatory


To by som chcel vidiet... Inac pozrite si cisla operatora c.79, podla toho je satelit prepadak a iptv tiez nic moc (nato ze zadarmo).

http://www.rvr.sk/_cms/data/modules/download/1486395641_zoznam_TKR_2017-02-06.pdf
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: Zdrazovanie  PostPosted: 27.02.2017 - 08:11 #112452
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

ja som povedal co som sa dozvedel od obchodaka
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Zdrazovanie  PostPosted: 27.02.2017 - 13:13 #112454
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

IPTV IPTV všade IPTV...
však fajn..ale kto to realne ma na sieti tak vie, že to nie je až taka sranda. Par desiatok userov spraví agregovaný traffic rovnajuci sa 5 nasobku beznych userov bez IPTV...

Je pravda ze sice synchra lacneju, aj konekt...ale za posledne desatrocie internet zlacnel minimalne o 60%, dnes sme na urovni priemernej ceny 10-12€? niekto mozno aj menej... pretoze sa vsetci naucili rozdavat konektivitu "zadarmo" však agregovany traffic s 10mbps pripojkami bol uplne banalny....

Dnes? HD markiza 4mbps (som optimista) x 10 userov, = 40mbps traffic = aktualny 5GHz spoj mozete vyhodit oknom a kupit si tam synchro..ale kto ho zaplati? tych 10 userov? alebo budete tisnut 120mbps na 5Ghz?
Vlastne ani tych 10 userov pretoze cena IPTV je....ehm.

Vysledok si z toho spravte kazdy sam....podla mna sa bude musiet zdrazovat... a je jedno ci kvoli poplatkom od vysielatela alebo kvoli nutnym nakladom.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Zdrazovanie  PostPosted: 27.02.2017 - 16:52 #112455
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

robit telku unicastom je lahke (prelezie to akymikolvek linkami), ale skor ci neskor ich to statocne zahlti a bude treba upgradovat a upgradovat a upgradovat. kvoli 100 ludom na ktorych sa da zarobit dokopy tak 300 eur nie je vobec sranda si prikupit nejakych 300 mega konektu do hornej dolnej.

my sa zatial stale radsej zabavame s multicastom a tym ako ho dostat spolahlivo cez radia vratane freebandu,,. a ked vecer pozera vela ludi napriklad narkozu, a cez radio aj APcko musi ta narkoza prejst iba jedenkrat pre vsetkych dokopy, tak to sa celkom da.

stare zlate casy, ked sme neriesili telku...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Zdrazovanie  PostPosted: 27.02.2017 - 18:11 #112456
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Tak ešte mirror sa dá pomerne jednoducho aplikovat na GW...problem je to dostat k tym klientom.

Myslis ze je mozne na MK chodivo rozbehat Mcast tak aby na jedno AP šla narkoza len raz?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: Zdrazovanie  PostPosted: 28.02.2017 - 10:41 #112457
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

Telka sa da este prijimat satelitnym broadcastom a kluce unicastom. Je to celkom efektivny sposob prijmu TV, ktory nezatazuje linky Very Happy Praktiky komercnych televizii IMHO prispeju k tomuto sposobu prijmu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Zdrazovanie  PostPosted: 28.02.2017 - 11:30 #112459
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

srandista Very Happy rozmohlo sa to ako huby po daždi, si ale niektorí neuvedomujú že vlastne skusaju legalne poskytovat nelegalnu službu...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: Zdrazovanie  PostPosted: 28.02.2017 - 15:04 #112462
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1590

pixall wrote: ›robit telku unicastom je lahke (prelezie to akymikolvek linkami), ale skor ci neskor ich to statocne zahlti a bude treba upgradovat a upgradovat a upgradovat. kvoli 100 ludom na ktorych sa da zarobit dokopy tak 300 eur nie je vobec sranda si prikupit nejakych 300 mega konektu do hornej dolnej.

my sa zatial stale radsej zabavame s multicastom a tym ako ho dostat spolahlivo cez radia vratane freebandu,,. a ked vecer pozera vela ludi napriklad narkozu, a cez radio aj APcko musi ta narkoza prejst iba jedenkrat pre vsetkych dokopy, tak to sa celkom da.

stare zlate casy, ked sme neriesili telku...


az na to ze ked si tych X ludi zapne archiv alebo da na chvilku pauzu ked idu na hajzlik uz bezis v unicaste,... a ja pozeram 99% casu iba veci z archivu..

takze osobne si myslim ze mat na sieti 500-900Mbit multicastov a k tomu tlacit dalsich 200-500Mbit unicastov je celkom hlupost, hlavne ked nemusim vobec riesit multicast cisco switche a podobne paradicky...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: Zdrazovanie  PostPosted: 28.02.2017 - 15:13 #112465
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

midnight_man wrote: ›srandista Very Happy rozmohlo sa to ako huby po daždi, si ale niektorí neuvedomujú že vlastne skusaju legalne poskytovat nelegalnu službu...


Jedine co mozes poskytovat ako ISP, je "osveta". Poskytovatelia sidla za hranicami, vacsinou smerom na vychod.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)