Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 11:18


TPLINK 841 v11 fw

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
neos
Post subject: TPLINK 841 v11 fw  PostPosted: 20.11.2016 - 14:05 #111956
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

Najnovsia varka tychto tplinkov 841 v11 uz nepovoluje iny ako EU software.
Hlaska
Code: › Error code: 18005
Upgrade unsuccessfully because the version of the upgraded file was incorrect. Please check the file name.


Predchodzie varky (tiez v11) umoznovali nahrat napr rusky oficialny soft, ktory male navyse podporu 802.1q pre IPTV. Bez tejto funkcie mi je ten router nahovno. Viete to niekto ojekabatit? Nic zmysluplne som zatial nevyguglil.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: TPLINK 841 v11 fw  PostPosted: 20.11.2016 - 15:17 #111959
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

neos wrote: ›Najnovsia varka tychto tplinkov 841 v11 uz nepovoluje iny ako EU software.
Hlaska
Code: › Error code: 18005
Upgrade unsuccessfully because the version of the upgraded file was incorrect. Please check the file name.


Predchodzie varky (tiez v11) umoznovali nahrat napr rusky oficialny soft, ktory male navyse podporu 802.1q pre IPTV. Bez tejto funkcie mi je ten router nahovno. Viete to niekto ojekabatit? Nic zmysluplne som zatial nevyguglil.


ani dd-wrt tam uz ti neberie?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: TPLINK 841 v11 fw  PostPosted: 20.11.2016 - 16:05 #111960
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

Mne na v11 islo v pohode dd-wrt aj OpenWRT...
Skus si pripadne skontrolovat, ci mas spravny nazov resp ci nie je k fw suboru prilis dhla cesta (dlhe nazvy adresarov, viac vnoreni a pod).. Niekedy to blblo aj kvoli tomuto.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: TPLINK 841 v11 fw  PostPosted: 20.11.2016 - 17:20 #111965
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

Skusal som aj RU software premenovat na EU, ktory mi inak zoberie v pohode. Ale nic z toho, toto mi nezozerie Sad

Btw, co ine pouzit pre IPTV (nie IGMP proxy)? Mam vyskusany netis, v zasade ok, iptv ide, ale niektori klienti reklamuju slabsie wifi. Neviem co znamena slabsie, ale po vymene za tplink sa neozvali.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: TPLINK 841 v11 fw  PostPosted: 20.11.2016 - 17:45 #111966
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

U mňa skôr opačná situácia, po výmene tp-linku za netis sa im vraj zlepšil signál Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
xtome2
Post subject: RE: TPLINK 841 v11 fw  PostPosted: 20.11.2016 - 18:05 #111968
Basic


Joined: Aug 14, 2011
Posts: 209

V poslednej dobe sa casto pytaju zakaznici na nejaky vykonnejsi wifi router, asi pozeraju na reklamu UPC so super vykonnym wifi, ja som to zatial vzdy riesil pridanim dalsieho routra.


a parkrat som sa uz aj stymto stretol u zakaznika https://refresher.cz/27773-Jednoduchy-n ... domacnosti

Very Happy

Pouzivate niekto wifi extendre? funguje to v pohode?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: TPLINK 841 v11 fw  PostPosted: 20.11.2016 - 19:07 #111972
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

Z tych lacnych mi nefungoval dobre ziadny.. Skor naopak, narobilo to este vacsi bordel a zakaznikovi uz neslo poriadne nic.. A tie co mozno funguju, tak zasa uz su v inej cenovej, ktoru zakaznik uz vacsinou nevykryva... Smile
Jedine chodiace riesenie je 2x radio (jedno ako klient k zakaznikovej wifi a druhe ako AP)...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: TPLINK 841 v11 fw  PostPosted: 20.11.2016 - 20:39 #111976
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

xtome2 wrote: ›V poslednej dobe sa casto pytaju zakaznici na nejaky vykonnejsi wifi router, asi pozeraju na reklamu UPC so super vykonnym wifi, ja som to zatial vzdy riesil pridanim dalsieho routra.


a parkrat som sa uz aj stymto stretol u zakaznika https://refresher.cz/27773-Jednoduchy-n ... domacnosti

Very Happy

Pouzivate niekto wifi extendre? funguje to v pohode?


toto je najvacsi bordel co si clovek moze dat domov...

klientom to ziadnym neodporucame uz radsej unify im tma nahodit ked chcu vyhodit prachy ale toto ked si sami porieisli tak po case prisli nato ze im zacala wifi blbnut ze to zmrzne treba to stale restartovat no tproste katastrofa... to uz je lepsie to dat cez interline to ide lepsie ked chcu mat wifi v altanku Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
deadbiker
Post subject: RE: TPLINK 841 v11 fw  PostPosted: 20.11.2016 - 21:03 #111977
Basic


Joined: Nov 11, 2009
Posts: 195

xtome2 wrote: ›V poslednej dobe sa casto pytaju zakaznici na nejaky vykonnejsi wifi router, asi pozeraju na reklamu UPC so super vykonnym wifi, ja som to zatial vzdy riesil pridanim dalsieho routra.


a parkrat som sa uz aj stymto stretol u zakaznika https://refresher.cz/27773-Jednoduchy-n ... domacnosti

Very Happy

Pouzivate niekto wifi extendre? funguje to v pohode?


Hlavne ze v tej reklame hladaju wifi signal pri oknach.. ako keby mali vsetci domace routre namotovane prave v exterieri na stromoch:D

Tak su krabicky co maju "vraj" 9dBi anteny. Tenda W309R Plus, Edimax BR-6428nC, ale realita???

Extendre? ono to realne existuje? Laughing ani nechcem vediet co to akoze robi.

//edit: dodam, ze to nieje tak davno co sa tplink rozhodol blokovat alternative firmware http://www.dsl.sk/article.php?article=18050&hot=2 v akom stave je to pri akom modelu/revizie tazko povedat.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: TPLINK 841 v11 fw  PostPosted: 21.11.2016 - 01:41 #111979
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

deadbiker wrote: ›
Extendre? ono to realne existuje? Laughing ani nechcem vediet co to akoze robi.


wifi extendery su skoro take stare ako wifi samotne, uz pred vela vela rokmi sa mnohe APcka dali prepnut do rezimu ktory sa nazyval bud Repeater alebo AP-WDS (Wireless Distribution System)... v principe je to klient+AP v jednom - komunikuje to s AP bud v specialnom rezime, alebo ako bezny klient, a zaroven to funguje ako AP pod rovnakym SSID a umoznuje klientom asociovat sa na seba, no a a relayuje to pakety cez seba. problem je ze to vyrazne znizuje priepustnost celeho systemu, kedze to s pouzitim jedneho radia z princpu musi fungvaat na rovnakom kanali, a na nom musi spravit dvakrat viac komunikacie, kedze kazdy paket musi najprv od klienta prijat extender, a potom ho extender musi vyslat aby ho mohlo prijat APcko. lepsie riesenie riesit to s dvoma radiami, ked sa jedno pripoji na AP, a druhe na inej frekvencii vytvori druhe AP.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: TPLINK 841 v11 fw  PostPosted: 22.11.2016 - 00:25 #112002
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

Naspat k teme Smile Nastastie to ide jednoducho. Hov-nou:

Nastavit si 192.168.0.66, zapnut tftp a sledovat log. Router zapnut pri drzani reset tlacitka cca 7s. Router sa pripoji z 0.86 a posle request na firmware s nazvom podla modelu. Takze pozadovany soft premenujeme na nazov, ktory si ziada router. V mojom pripade wr841nv11_tp_recovery.bin. Voila!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: TPLINK 841 v11 fw  PostPosted: 22.11.2016 - 11:32 #112006
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

klienti s oblubou nakupuju extendre.....potom nic nefunguje
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)