Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 20:00


priama pokladka kabla do zeme

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
deelite
Post subject: priama pokladka kabla do zeme  PostPosted: 31.10.2016 - 10:38 #111842
Basic


Joined: Apr 22, 2003
Posts: 358

Davate niekto opticke kable priamo do zeme (bez chranicky)?
Ake kable pouzivate?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
user
Post subject: RE: priama pokladka kabla do zeme  PostPosted: 31.10.2016 - 16:46 #111843
Basic


Joined: Apr 05, 2012
Posts: 22

To by som chcel vediet aj ja. Chcel som teraz polozit nieco a myslel som ze tam polozim trubku ale len ako rezervu a kabel ktory budem pouzivat bude iba v zemi. Dobrý nápad ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
wsk
Post subject: RE: priama pokladka kabla do zeme  PostPosted: 01.11.2016 - 09:54 #111844
Basic


Joined: Mar 17, 2006
Posts: 312

Ja som to robil presne tak asi pred 5 rokmy. Chranicka ako rezerva+kabel. Dvojvlakno samsung na priamu pokladku do zeme. Fungovalo asi 2 roky bez problemov, potom jedneho krasneho dna mi to rozhrizli hlodavci v hlbke 1m. Nasli sme to miesto, opravili, a par hodin nato zase nam prehrizli o 10metrov dalej Smile
Takze ak chcete davat priamo, tak jedine pancierovany kabel.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: priama pokladka kabla do zeme  PostPosted: 01.11.2016 - 11:21 #111846
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1590

my sme teraz polozili priamo do zeme flat drop kabel vystuzeny 2x sklolaminatom 12 vlakno...

odolnost proti prerazeniu je vyborna.. uvidime co povedia hlodavce...

inak davame vzdy chranicky ale tu sme v lokalite kde je aj TCom a museli sme cenu stlacit na minimum z dovodu ze asi ziskaju vacsinu zakaznikov oni..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
xtome2
Post subject: RE: priama pokladka kabla do zeme  PostPosted: 01.11.2016 - 12:24 #111847
Basic


Joined: Aug 14, 2011
Posts: 209

do napr 12/8 Mikro trubky sa v pohode da natlacit rucne cca 80 - 100m. ja som takto zo 100m kusov ponavliekal na cca 1km a viem si predstavit ze by sa dalo aj viac, vsade som dal rychlospojky a potom to hotove hodil do vykopu,

prehryzlo uz niekomu hrubostennu mikrotrubku nieco v zemi?

inak by ma zaujimalo ake zviera to najde a prehryzie v metrovej hlbke
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)