Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 18:54


rb260gs zdvojenie portov

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Chalan
Post subject: rb260gs zdvojenie portov  PostPosted: 19.01.2016 - 17:49 #110420
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
mam opticky aj ftp kabel natiahnuty z bodu A do bodu B... na oboch stranach su rb260gp... v port forwardingu oboch switchoch som odfajkol switchovanie medzi sfp portom a portom do ktoreho je strceny ftp...

zaloopuje sa to vsak hned po restarte a ja musim odpojit opticky kabel aby sa to znova rozbehlo... ked ho pripojim zas to ide... ale evidentne switchuje cez ethernet... ked odpojim ethernet zas to ostane stat...

da sa to nejako urobit tak aby to fungovalo paralerne a v pripade ze niekde presekne optika ci metalika automaticky bez mojho zasahu pojdu data po kabli ktory je zivy?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: rb260gs zdvojenie portov  PostPosted: 19.01.2016 - 18:02 #110421
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1590

korektne nastaveny spannig tree...?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: rb260gs zdvojenie portov  PostPosted: 20.01.2016 - 19:20 #110428
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
rb260gs nema ziadnu moznost nastavovat spanning tree alebo sa mylim?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)