Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 19:50


prenajom licencakov

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
421
Post subject: prenajom licencakov  PostPosted: 09.02.2014 - 19:36 #105889
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Pani, chcem Vas touto cestou oslovit s ponukou prenajmu licencovanych spojov v pasme 17GHz. Ide o prenajom spojov otvorenych na 360Mbps. Prenajom je ramcovo uzatvoreny min na 12 mesiacov. Bol som nuteny urobit takyto biznis model pretoze pri predaji konektivity a transportu ma vela z Vas poziadalo o odovzdanie kapacity mimo existujucich popov. Uz nemusite nakupovat drahe licencovane spoje alebo ich splacat a po splateni mate spoj, ktory uz nevyhovuje. Prenajmite si od nas 17GHz licencak za ludovu cenu. Tato ponuka nema konkurenciu....a ak v najblizsom case bude mat, potesenie na mojej strane, ze sa zasa nieco v ISP biznise pohlo dopredu. Kto ma zaujem nepiste pm ale rovno na mail 421@nelson.sk
Kupujte od nas lacnu konektivitu, prenajimajte si spoje za ludovu cenu a nedajte sancu konkurencii. Som ochotny pri zaujimavom pocte spojov, uzavriet dohodu, ze konkurencii v danom meste spoje neprenajmeme. Podmienky spoluprace si diktuje kludne sami....som otvoreny kazdej dobrej dohode.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airnet
Post subject: prenajom licencakov  PostPosted: 09.02.2014 - 22:39 #105891
Ucen


Joined: Máj 05, 2005
Posts: 508
Location: Banov
421 wrote: ›Pani, chcem Vas touto cestou oslovit s ponukou prenajmu licencovanych spojov v pasme 17GHz. Ide o prenajom spojov otvorenych na 360Mbps. Prenajom je ramcovo uzatvoreny min na 12 mesiacov. Bol som nuteny urobit takyto biznis model pretoze pri predaji konektivity a transportu ma vela z Vas poziadalo o odovzdanie kapacity mimo existujucich popov. Uz nemusite nakupovat drahe licencovane spoje alebo ich splacat a po splateni mate spoj, ktory uz nevyhovuje. Prenajmite si od nas 17GHz licencak za ludovu cenu. Tato ponuka nema konkurenciu....a ak v najblizsom case bude mat, potesenie na mojej strane, ze sa zasa nieco v ISP biznise pohlo dopredu. Kto ma zaujem nepiste pm ale rovno na mail 421@nelson.sk
Kupujte od nas lacnu konektivitu, prenajimajte si spoje za ludovu cenu a nedajte sancu konkurencii. Som ochotny pri zaujimavom pocte spojov, uzavriet dohodu, ze konkurencii v danom meste spoje neprenajmeme. Podmienky spoluprace si diktuje kludne sami....som otvoreny kazdej dobrej dohode.


O aky spojoch sa bavime? 20 evri mesacne? s dph? Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: prenajom licencakov  PostPosted: 10.02.2014 - 09:27 #105894
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
ide o znacku RAY 17GHz, anteny bud arkivator, tie poznate zo SAFu alebo Jirousi. Pripravujem na to cennik. Aj ked sme s Airnetom kamarati ak niekto xce za 20 Eur spoj 360Mbps tak ma nemusi ani kontaktovat. Cena bude urcite pod 100Eur mesacne, musim len urcit obchodnu politiku a zabezpecenie proti neplaticom Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
sef
Post subject: RE: prenajom licencakov  PostPosted: 10.02.2014 - 13:11 #105895
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

Mna skor zaujima konektivita ako si pisal ze robis pre toho tureckeho neviem nazov - nepodpichujem. Pisal som Ti uz PM ale skor cca 3 mes. dozadu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: prenajom licencakov  PostPosted: 11.02.2014 - 10:05 #105899
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
nazdar sef, no je mozne ze si mi pisal PM ale pod inym nickom Smile Ono sa to niekedy stava. Takze musis napisat, ktory nick je tvoj a mozeme dalej diskutovat. Z nicku " sef " si mi este nikdy nepisal PMku.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: prenajom licencakov  PostPosted: 11.02.2014 - 20:01 #105900
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

pekna iniciativa....toto su sposoby ako sa mozu lokalni presadit...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: prenajom licencakov  PostPosted: 12.02.2014 - 10:46 #105901
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
takze ceny su taketo:
100Eur jeden spoj, 90Eur spoj pri viac ako 3, 85 za spoj pri viac ako 5, 80Eur za spoj pri viac ako 10, spoje su bez anten, antenu si musite kupit sami.
V Alcome som videl ze sefmontaz....takze kto mi da 100Eur moze si to ist namontovat na stlp sam a ja budem po telefone robit sefmontaz Smile Potom zverejnim zoznam tychto dobrovolnikov, ktory si zaplatili sefmontaz a polovicu zo zisku za sefmontaz odovzdam na charitu...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: prenajom licencakov  PostPosted: 12.02.2014 - 10:47 #105902
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
ceny anten uzavriem do konca tyzdna,,,vybavujem nadstandartne podmienky Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: prenajom licencakov  PostPosted: 26.02.2014 - 21:03 #106021
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
vypisujete mi stale o cennik za spoje...takze nech sa paci este raz tu to je vyssie
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: prenajom licencakov  PostPosted: 27.02.2014 - 00:18 #106022
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
keby som chcel jednotky kúpiť vieš aj toto či len prenájom robíš ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: prenajom licencakov  PostPosted: 01.03.2014 - 12:00 #106042
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ceny tych anten?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: prenajom licencakov  PostPosted: 01.03.2014 - 21:23 #106043
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Thomas toto vlakno sa vola prenajom licencakov preco tu riesis kupu. Spoje ray maju na Slovensku svojho distributora, oslov jeho o cenovu ponuku a neries to tu. Ja nemam chut niekoho podliezat o 10Eur aby som urobil kseft. AK sa rozhodnes kupit vacsie mnozstvo spojov napis, viem urobit cenu ale podmienky su jednorazovy odber a platba hned. Nebudem nikoho sponzorovat.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: prenajom licencakov  PostPosted: 29.06.2014 - 15:50 #106826
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
421 wrote: ›ceny anten uzavriem do konca tyzdna,,,vybavujem nadstandartne podmienky Smile


ceny tych anten?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)