Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 18:54


mikrotik a URL filter

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
psichac
Post subject: mikrotik a URL filter  PostPosted: 04.03.2014 - 17:31 #106067
Basic


Joined: Júl 20, 2012
Posts: 94
Location: Bratislava
Zdravím. Mám problém s nastavením URL filtru.
situácia :
majme stránku v ktorej je rámec/prvok v ktorom sa zobrazí iná stránka. A práve tu "inú stránku" potrebujem zablokovať.
Starý router (Asus wl520gu) mal priamo URL filter podmenu kde som nahádzal keywords a bolo. Stránku načítalo a rámec bol prázdny.
Ale neviem to nastaviť na mikrotiku Smile
Viem aj konkrétnu IP adresu serveru tak som jednoducho dal filter rule:
forward, tcp, src address a drop.
Iked to nežiadúcu stránku v rámci nenačíta, neukončí loadovanie hlavnej stránky (proste kolečko sa furt točí) - stále asi čaká na odpoveď od serveru. Skúsil som aj rôzne reject ale nič nepomohlo - stále sa to snaží načítať a po nejakom čase v rámci hodí klasickú stránku "stránka sa nenašla".

Dá sa to nejako nastaviť aby to namiesto pôvodnej nežiadúcej stránky načítalo "nič, prázdnu stránku", teda aby to neloadovalo donekonečna?
Ďakujem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)