Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 16:33


irc siet

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
si
Post subject: RE: irc siet  PostPosted: 05.05.2004 - 17:49 #8504
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
fleg: pozri, ani ja neprevadzkujem na sieti ziaden irc server, a ani neplanujem sprevadzkovat, mojim userom to pokial viem nechyba a asi ani nebude, hlavne pokial to nebude prepojene s "velkym" ircnetom, pokial bude neaky jednotlivec chciet, predpokladam ze sa v pohode dokaze prihlasit aj na server u teba alebo inde; ak by vsak bol neaky velky zaujem zo strany ludi na sieti, tak nie je problem rozchodit aj lokalny server...
proste nie som ziaden zasadny odporca irc-cka volakedy davno som na takom aj byval, ale v sucasnosti nepouzivam a nechyba mi Smile pokial na to budem mat dovody, tak to rozchodim, ale (zatial) nie su...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: irc siet  PostPosted: 05.05.2004 - 20:00 #8505
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
ok. len mi povedz ako sa moze moj user stretnut s tvojim. ln tag nahodne. proste preto ze zdielaju zrovna rovnaku irc siet (na ircnete sa stretnu dost tazko;o)).
uvidime casom ci mala pravdu strana co sa ircka zastavala alebo jeho odporci
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: irc siet  PostPosted: 05.05.2004 - 20:20 #8506
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
useri, ktori budu chciet, zavitaju asi aj sem a pripadne sa dozvedia napriklad o tom ircserveri u teba, a pripoja sa tam... kolko ale myslis ze je takych userov ? Smile
inac ma neber ako odporcu, len ako pragmatika, ktoremu sa nechce robit nieco navyse Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: irc siet  PostPosted: 05.05.2004 - 22:09 #8507
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
navyse?
ehm configure make a make install potom 5 minut editovania configu potom ./ircd a to je podla teba navyse;o))?
ntw tvoji useri sa nikdy nedozvedia ze okrem velkeho orcnetu existuje aj nejaka komunitna irc siet pokial im to ty sam neoznamis a nezacnes to propragovat
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
floppy
Post subject: RE: irc siet  PostPosted: 07.05.2004 - 01:01 #8525
Basic


Joined: Mar 03, 2003
Posts: 423
Location: Nitra
Kedze uz moja siet existuje nejaky ten rok (od 1994), trocha zabrdem do tohto prispevku aj ja. Donedava.. cca. minuly rok este moji usery komunikovali cez rozne p2p chaty, ktore boli IMHO dost nedokonale pre rozsiahlejsiu siet. Dost som zvazoval aky chat pouzijem. iChat, ICQ, IRC? iChat, kedze nema dobru podporu u ostatnych platforiem som vylucil v provom kole. ICQ sa mi zdalo byt dost neosobne.. resp. nemalo moznost komunikacie s viacerymi usermi naraz. Preto som sa rozhodol pre IRC. Moji uzivatelia bez lokalneho ci ineho chatu proste nevydrzia. Kym sa vyoptimalizovalo IRC a kazdy sa tym ako tam naucil robit, vypocul som si dost <>ungov od ludi, pretoze nemali sa ako dorozumievat. Okrem toho taketo chaty ludi aj viac zosobnuju a preto uz je zvykom na mojej sieti kazdy piatok/sobotu riadna akcia, kde zabava nikdy nechyba. ZOberu sa projektory, alkohol a pije sa, prip. ide na opekacku do prirody, ci niekam si ist zatrsat do podniku ako aj v poslednej dobe sa dost rozsirili "autickarske" zrazy. Byva sranda. Ludia na fore by sa takto nedohodli, ci na inej forme dorozumievania sa. Nie je kazdy taky zdatny v surfovani po internete, niektory dookola pozeraju iba tie iste stranky. Vzhladom k tomuto radi vyuzivaju slusby IRC a su este radsej ak sa mozu porozpravat aj s inymi ludmi, odinadial Smile Taktiez nezasvatenym sa zide aj IRC WEB GATEWAY.

PS. IRC je najlepsi Network Monitoring System Wink

2 mgx: IRC sa logovat da, tak ako aj potom logy propagovat na WEBe.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)