Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 18:08


airsync

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
airnet
Post subject: RE: airsync  PostPosted: 14.11.2013 - 11:28 #105021
Ucen


Joined: Máj 05, 2005
Posts: 508
Location: Banov
JOFO wrote: ›To mas na jednom pope uz 4 sektory na ktorych mas 200 ludi? Sila.. To je nejaka velka dedina, ci nebodaj je to v meste??
Ja mam najviac okolo 100 pripojok v dedinach s cca 3000 obyvatelmi.


Hej hej.
Je to dost velka dedina. Vyse 4000 obyvatelov. V sumare je tam cez 400 plataiacich. Su tam dalsie 4 popy. Optika nieje riesitelna, tak hladam nejaku moznost. Preto riesim airsync, lebo by som to chcel casom synchonizovat cele aj medzi popmi.
Privod je tam lumina uz otvorena na 180mega. Ale zatial spickujem tesne cez 100mega. Nastastie par tahacov islo ku konkurencii Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: airsync  PostPosted: 14.11.2013 - 11:37 #105022
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

Ak to mas na jednom mieste, tak by som isiel do dalsieho popu na inom mieste. Ak na tom mieste nemas este nic, tak daj dalsi sektor. Ja zvyknem mat popy na opacnych koncoch obce tak 0,5 - 1km od seba
To sa mi osvedcilo viac, ako mat jeden pop niekde v strede. Je tam aj menej rusenia, kedze klienti nestrielaju oproti sebe ale idu vsetci bud jednym smerom, alebo naopak na opacne strany...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: airsync  PostPosted: 14.11.2013 - 13:51 #105024
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Vseobecne je zname ze ten ich synchronizačný "vec" nefunguje.... Navyše AP nedokaze obsluzit tak vysoky pocet klientov a zaroven zachovat istú kvalitu služieb.

Kvalitatívne najlepšie riešenie je postaviť ako JOFO hovorí popy na inom mieste kde budeš klientov pripájať / otáčať. Aspoň v 40° uhle od pôvodnej sektory.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)