Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 18:54


Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 20 of 21 < 1...1718192021 >
Author Message
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 20:44 #111688
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

viem co som pisal ak este nieco chces napis mi spravu pretoze toto je uz skor verejny chat ale nezacal som ho ja...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 20:46 #111689
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

jano55 wrote: ›v nedelu mam cas ale ako som pisal budes musiet prist ty pretoze ty si totalne presvedceny ze telekom ma ako si sam pisal zle sluzby a ze to vypadava atd atd tak mozes prist vziat si aj svoje zariadenia a presvedcit sa a ako som pisal ukaz mi kde som sa do teba navazal? pisal som len ake som mal skusenosti co ma viedlo ist k telekomu a tak neviem co sa od vtedy zmenilo kedze som to nemal moznost sledovat tak neviem co riesis... alebo mam aj zakazane tvrdit ze som bol nespokojny? hadam nechces tvrdit ze som sa nikdy nestazoval x krat som v tom case pisal maily aj do chatu a chodil aj osobne hmm Smile


jofo to teraz dobre zacal... tiez sa pridam jano som zvedavy ci sa vychytate a vysvetli co ti brani vyskusat jofovo sluzbu ked teda tvrdsi hladas stabilitu a radsej by si platil slovakovi.... jofo ti tu dal ze uz stabilitu poriesil tak co das za skusku??
ved keby znova bolo horsie zas si das t-com kable ti nezrusia a pohoda ale ked to pojde kvalitne ako ti jofo pise mozes len ziskat nizsi ping vacsiu rychlsot co viac by si chcel?, Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 20:52 #111690
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ale to by prisiel o radost z toho, ze tu moze podj*bovat s dslkami..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kemper
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 22:21 #111692
Basic


Joined: Jan 23, 2009
Posts: 175

jano55 wrote: ›v nedelu mam cas ale ako som pisal budes musiet prist ty pretoze ty si totalne presvedceny ze telekom ma ako si sam pisal zle sluzby a ze to vypadava atd atd tak mozes prist vziat si aj svoje zariadenia a presvedcit sa a ako som pisal ukaz mi kde som sa do teba navazal? pisal som len ake som mal skusenosti co ma viedlo ist k telekomu a tak neviem co sa od vtedy zmenilo kedze som to nemal moznost sledovat tak neviem co riesis... alebo mam aj zakazane tvrdit ze som bol nespokojny? hadam nechces tvrdit ze som sa nikdy nestazoval x krat som v tom case pisal maily aj do chatu a chodil aj osobne hmm Smile

Ze to vypadva som pisal ja nie jofo Wink JOFO nemoze za vsetko co sa tu napise ... Ale ocividne ho mas na muske Laughing Nebudes ty jeden ten ruzovucky co chodi ludi oblbovat cooo ? Twisted Evil
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 24.09.2016 - 19:13 #111700
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

pedro4444 wrote: › jofo to teraz dobre zacal... tiez sa pridam jano som zvedavy ci sa vychytate a vysvetli co ti brani vyskusat jofovo sluzbu ked teda tvrdsi hladas stabilitu a radsej by si platil slovakovi.... jofo ti tu dal ze uz stabilitu poriesil tak co das za skusku??
ved keby znova bolo horsie zas si das t-com kable ti nezrusia a pohoda ale ked to pojde kvalitne ako ti jofo pise mozes len ziskat nizsi ping vacsiu rychlsot co viac by si chcel?, Smile


pedro pises rozumne ale nie je to take jednoduche mam zmluvu do leta ktoru som predlzoval dalej mam to lacnejsie a pri dalsej zmluve to bude este lanejsie a dalsi problem je ze keby som to odpojil je sanca ze uz nepripojim kedze u nas je o dsl pripojky bitka a ked ma niekto zaujem musi aj cakat kym niekto od nich neodide ja som mal tamten net 4 roky co nie je malo na skusenosti..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 25.09.2016 - 22:40 #111704
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

Zbytocne tu propagujes DSL, nespravny web. Tu nechodi cielova skupina. Chod na zive.sk alebo pokec a uz tu neotravuj, niesme na to zvedavi.

Btw, teraz som pripojil klienta, ktory ma pred domom ukoncenu telekom optiku, ale nechce s nimi nic mat Very Happy ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 26.09.2016 - 12:00 #111705
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

Presne tak, zamer je kazdemu asi jasny Smile
Len tak pre zaujimavost, takto ide u nas v jednej obecnej institucii ten super mega paradny Magio Internet. Podotykam, ze je to Biznis Linka, za ktoru si telekom uctuje 34,99 EUR mesacne. Keby som si mohol za sluzbu uctovat tolko, tak uz davno sa vyvalujem niekde v Karibiku Smile
U mna za 1/3 ceny je aspon 10x rychlejsie pripojenie.
Hlavne, ze zrychlili az na 2-nasobok, na webe maju pri Magio L rychlost az do 30/3M na VDSL a cenu 15 EUR Smile

Zazime to spolu... Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 26.09.2016 - 13:31 #111707
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

ano presne tak ludia od DSL utekaju...vlastne kvoli nestabilite aj zaviedli FUP inak by im to zdochlo v blizkej dobe nadobro...upload je extremna bieda a dnes ked vsetci posielaju fotky a ine uplne nedostacujuci..a taktiez stabilita v spickach vedie mnohokrat k padom...ale kto telekom ma tak to pozna...a dlho tam nevydrzi....keby to bolo take dobre nemuseli by chodit ich agenti ako clenovia siekt po domoch a otravovat ludi...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 26.09.2016 - 13:35 #111708
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

Tak môj názor že to je najnižší program a na ADSL.. ja som ukázal svoje meranie na VDSL a tých 30mbit po zrychleni mám a za cenu 12 eur čiže ako hovoríš zazime to spolu..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 26.09.2016 - 14:01 #111709
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

Nie je to najnizsi program.. Napisal som, ze je to Magio L, ktory by mal ist o hodne rychlejsie ako momentalne ide (30/3M). Nehovoriac o tom, ze par mesiacov dozadu im tam menili modem.. A to je to od ustredne mozno 200 nanajvys 300m, kedze je to na tej ulici, kde ma telekom svoju ustrednu. Takze ak ti to ide dobre a si spokojny, tak patris k tym stastnejsim a mozes byt fakt rad, ze to bezi ako ma.. Moja skusenost je opacna. A to hovorim, ako clovek, ktory s tym ma vlastnu skusenost, nemam to len z pocutia alebo spred 5 rokov.. S DSL prichadzam do kontaktu neustale, takze viem o com to je.. Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 26.09.2016 - 14:26 #111710
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

No ved len jano z makce pikce sa tu moze zaregistrovat a chvalit svojim dsl a to mozme uvazovat o jeho nizsom ako priemernom intelekte...alebo agent Telekomu...a ti radsej nech vyplatia dividendy tomuto statu...dufam pride doba kedy tento lup bude spravodlivo potrestany a Nemci budu musiet zaplatit spat Slovakom to o co ich okradli....uz len z tohto principu si clovek so zdravym rozumom neda firmu, ktora je protislovenska....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 26.09.2016 - 17:57 #111711
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ministerstvo skolstva predlzilo bez sutaze zmluvu na Infovek o 1 rok za 6 milionov EUR. viac ako 200 skol zazije vdaka tomu u Slovak Telekomu uzasnu rychlost 128/128 kbps (nie Mbps, kbps) za uzasnu cenu 84 eur mesacne.. ked sa na jednej strane predavaju takketo _mizerne_ sluzby za taketo ceny, to sa potom dumpuju ceny pre enduserov..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 26.09.2016 - 19:35 #111713
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

nech da ministerstvo škole 84e mesacne a verim ze kazdy riaditel si dokaze za 50e zohnat slusny internet.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 28.09.2016 - 08:23 #111723
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

vies poslat odkaz na to pixall?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 28.09.2016 - 12:16 #111724
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

rado3105 wrote: ›vies poslat odkaz na to pixall?


http://www.crz.gov.sk/index.php?ID=2593592
strana 7 a strana 20

Este stoji za zmienku, ze aktivne prvky na skolach su v prenajme od Telekomu s moznostou odkupenia ku skonceniu zmluvy za zostatkovu cenu, ktora by vzhladom na uplynutie doby odpisovania mohla byt aj velmi blizka nule. Ministerstvo nam na infoziadost odpovedalo ze neuvazuje prvky odkupit lebo su zastarane a nie je na nich support, a preto sa ani nezaoberalo tym, aka by bola cena odkupenia. Ale yymto dodatkom si ministerstvo prenajalo tuto (podla vlastneho vyjadrenia prakticky bezcennu) techniku za vyse 182 tisic EUR mesacne...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 20 of 21 < 1...1718192021 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)