Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 19.04.2024 - 16:26


Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 19 of 21 < 1...161718192021 >
Author Message
JOFO
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 01:45 #111666
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Quote: › naopak dookola vsetky ostatne moznosti su na tom horsie...
Nuž tento tvoj výrok mi teda nepripadá ako pochvala, ale ako osočovanie. Minimálne v jednom prípade sa tvoje tvrdenie nezakladá na pravde, čo som aj patrične podložil reálnym testom od zákazníka.
K tomu ďalšiemu výroku ťa môžem len posmeliť, možno budeš prekvapený, kto ti ten net príde zapojiť Smile
A s tým záverom si to úplne zabil Smile
Prísť na fórum o lokálnych ISP, šíriť nepravdy o nich, vychvaľovať Telekom a čakať, že ťa tu niekto pochváli... Nuž toto mi skôr pripadá choré.. V internetovom slangu sa tomu hovorí "trolling". I keď som si to doteraz nemyslel, každým tvojim príspevkom začínam mať tiež pocit, že za to máš nejaké benefity. Ak nie, tak to by už vysvetľovalo len to, že máš z niečoho komplexy a vybíjaš si ich takýmto spôsobom. Nuž ťažko povedať, tvoje pohnútky poznáš len ty sám. Vidím, že to nemá zmysel ďalej komentovať, keďže to je zrejme pokus o flame... Prajem pekný deň a veľa ďalších úspechov Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 05:07 #111667
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

Tak ja som písal o svojich skúsenostiach vtedy som bol zo všetkým ostatným nespokojný 4 roky u jedného a problémy a ďalšie 2 roky u druhého a tiez problémy mi dávajú dosť času na posúdenie či som spokojný alebo nie teraz mam ďalší net 3 roky a nemám problém..


Last edited by jano55 on 23.09.2016 - 14:46; edited 1 time in total
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 09:28 #111669
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

JOFO wrote: ›To je také slovenské, odsúdiť podľa jednej negatívnej skúsenosti s pred 5 rokov Smile
Aktuálna situácia je diametrálne odlišná od situácie spred 5 rokov. Svedčia o tom aj merania rýchlosti priamo u zákazníkov. Neviem o tom, žeby Telekom u nás dával 70/50M bez viazanosti a fup za porovnateľnú cenu Smile


Presne tak, a Telekomu ludia prehliadnu aj rok poriadne nefungujuci internet, arogantny pristup pri reklamacii (kedy u nas by zakaznik uz daavno davno odisiel, keby sme sa k nemu tak spravali). Lenze 1500x opakovana reklama na kazdej stanici s pohadkami o najlepsej sieti to zakaznikom prepne v hlave tym spravnym smerom. Ano, v tomto lokalni nemaju na telekom, davat 60M rocne do masaze hlav.

Ale dodnes pripajame zakaznikov, ktori su uz DSL "vylieceni" a proste ho konecne odhlasili, lebo nechodi... Tych uz netreba ani velmi presviedcat, pridu sami.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kemper
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 13:48 #111676
Basic


Joined: Jan 23, 2009
Posts: 175

jano55 wrote: ›
kemper wrote: ›
jano55 wrote: ›
pedro4444 wrote: ›
jano55 wrote: ›Tak prave pozeram ze u nas uz zrychlenie prebehlo nejde to uplne maximalne ale predsa ide rychlejsie a tiez je aj pravda ze niesom moc blizko ustredne ale mozno o taky tyzden to pojde este lepsie ako to bolo s prichodom VDSL ze aj to v kratkom case doladili este k lepsej spokojnosti...


jano tebe tato debata neda dychat, ruzovy ti musia dobre platit Very Happy

davat peniaze do zahranicnych podnikoch a este sa tu stale tym chvalit je veru na zamyslenie... Smile


Pedro neboj neplatia mi ale ja im a nemám s tým problém.
Čo sa týka že dávam peniaze do zahranicnych podnikoch dal som šancu dvom domácim ktorým som platil aj o niečo viac a kľudne by som platil aj ďalej ak by to šlo naozaj spoľahlivo...
Nevedeli garantovať rýchlosť oproti telekomu stále im to padalo kolisalo a technici z jednej či druhej firmy tu chodili každú chvíľu na bežnú návštevu lebo vždy bol nejaký problém
Ak by to šlo ako má nemal by som dôvod meniť ani len tu prvú spoločnosť a rovnako ani druhu tej druhej som dokonca vravel ze ja s nimi končím ak to nedajú doporiadku vravel som im tuším aj o telekome avšak dočkal som sa len toho ze není problém môžem odísť aj hneď a nechcel som tak veľa chcel som aby mi to šlo len stabilne a aspoň to držalo na polovičnej rýchlosti a u mňa to dokáže spĺňať len Telekom čiže asi tak..
To ja som u priatelky pripojeny cez telekom a je to cista katastrofa . Vecerom nie ze spomaleny net , ale strata paketov v itervaloch 5-10 sec , jednoducho vypadok 10sec o par sec zase a zase , alebo ping 200ms a nasledne strata paketov .


Kemper ale ja nebyvam u tvojej priatelky u mna to zas ide vyborne a naopak dookola vsetky ostatne moznosti su na tom horsie...


Ja som chcel len povedat ze telekom je na picu ... Pochopene ? Nemienim to dalej rozmazavat , mali by sa premenovat na GAYnetwork ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 15:12 #111677
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

kemper: strucne a jasne povedane Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 15:36 #111678
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

A pritom niekedy užívatel JOFO sám písal petíciu za to aby nám tu Telekom potiahol DSL Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 15:56 #111679
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Nemas za co jano Smile
Stale sa nedalo, tak som to vzal do vlastnych ruk a dnes som tomu rad, lebo by som este mozno doteraz musel na nich nadavat a platit im za zle sluzby Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 18:11 #111680
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

a ze kto osocuje a ma komplexy ja som vyse 700m od ustredne a nezaznamenal som zle sluzby a to mam VDSL , ktory je nachylnejsi na vacsiu vzdialenost
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 18:57 #111681
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Prečo sa pýtaš? Viacerí už napísali, že kto... Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 19:36 #111682
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

ved ty teraz tvrdis citujem:
Stale sa nedalo, tak som to vzal do vlastnych ruk a dnes som tomu rad, lebo by som este mozno doteraz musel na nich nadavat a platit im za zle sluzby
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 19:49 #111683
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Čo tým chcel básnik povedať? Wink
Tak to zhrniem a porovnajme si napr posledné naše merania. Čo je podľa teba lepšie?
Download 28M also 67M?
Upload 3M alebo 49M?
Ping 30ms alebo 11ms?
Radšej to ukončím, lebo sa už nechcem ďalej zapájať do tohto flame.
Keď máš niečo proti mne (zrejme asi máš podľa tvojich reakcií),u mňa sú dvere otvorené. Príď pokecáme a vyjasnime si to ako rozumní ľudia. I keď tusim ako to dopadne...


Last edited by JOFO on 26.09.2016 - 12:08; edited 1 time in total
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 19:54 #111684
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

ja? ja som na teba ani nereagoval to ty si stale utocil do mna praveze chcem sa spytat co som ti ja urobil a myslel som si ze toto je verejna diskusia alebo nemozem slobodne vyjadrit svoj nazor? to ze mam mensiu rychlost neznamena ze je to ZLA SLUZBA to skor ty si prid overit ze to ide bezproblemovo... nacala sa tu tema o zrychlovani DSL internetu ale asi sa tu mozu uverejnovat len negativne prispevky na DSL Very Happy
ukaz mi kde som napisal ze ti to teraz ide zle pisal som ako som mal skusenosti s byvalimi providermi v minulosti nie ako to ide komu teraz a navise ja som sa drzal temy pisaôl som ako mi to ide ako to zrychlili u nas atd ad ale ty sa do mna akosi stale le navazas...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 20:14 #111685
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Ako som napísal, príď, podebatujeme. Zjavne nerozumieš tomu čo píšem a tu ti to asi ani nevysvetlim. Keď tu začneš písať aké zle služby tu všetci okrem telekomu mame, nečakaj že na to nik nezareaguje. To čo tu prevádzaš je čistá provokácia. To ti tu napísali už viacerí. Takže ešte raz, čakám ťa na rozumnú debatu. Uvidíme či si charakter a dokážeš sa takto prezentovať aj priamo do očí. Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 20:26 #111686
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

v nedelu mam cas ale ako som pisal budes musiet prist ty pretoze ty si totalne presvedceny ze telekom ma ako si sam pisal zle sluzby a ze to vypadava atd atd tak mozes prist vziat si aj svoje zariadenia a presvedcit sa a ako som pisal ukaz mi kde som sa do teba navazal? pisal som len ake som mal skusenosti co ma viedlo ist k telekomu a tak neviem co sa od vtedy zmenilo kedze som to nemal moznost sledovat tak neviem co riesis... alebo mam aj zakazane tvrdit ze som bol nespokojny? hadam nechces tvrdit ze som sa nikdy nestazoval x krat som v tom case pisal maily aj do chatu a chodil aj osobne hmm Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 23.09.2016 - 20:41 #111687
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Myslel som si, že to to bude ryby problém. Precitaj si po sebe svoje príspevky ešte aspoň raz a zistíš prečo som na teba reagoval... Co sa kvality týka, stačí že pustím Upload na 3M a už si nezasurfujem. Moji užívatelia bežné uploaduju aj 20M a žiaden problém..


Last edited by JOFO on 26.09.2016 - 12:06; edited 1 time in total
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 19 of 21 < 1...161718192021 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)