Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 25.04.2024 - 09:00


Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 18 of 21 < 1...15161718192021 >
Author Message
JOFO
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 11.09.2016 - 18:30 #111599
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

tak moji zakaznici niekedy maju opacnu situaciu.. nameraju iba 16-20Mbit/s ale realne im taha napr zo steamu hry 7-8MB/s.. takze realne viac ako 3-nasobok toho, co ukaze merac na webe Smile
Kebyze nevidim na vlastne oci, tak zakaznikovi asi ani neverim Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 13.09.2016 - 10:04 #111603
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

JOFO wrote: ›tak moji zakaznici niekedy maju opacnu situaciu.. nameraju iba 16-20Mbit/s ale realne im taha napr zo steamu hry 7-8MB/s.. takze realne viac ako 3-nasobok toho, co ukaze merac na webe Smile
Kebyze nevidim na vlastne oci, tak zakaznikovi asi ani neverim Smile


este im nejde ani 80 a uz pisu o 150 Very Happy
http://www.zive.sk/clanok/117848/sef-si ... akaznikoch
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 13.09.2016 - 13:01 #111604
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Tym asi myslia, ze vybuduju na sidlisku 2-3 miniustredne a tym padom pokryju zasa desattisice zakaznikov, ktori tam byvaju v panelakoch.. klasika Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Jardo
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 13.09.2016 - 15:49 #111607
Basic


Joined: Okt 21, 2007
Posts: 305

A na dedine miesto toho, že káble trčali z neba, budu trčať zo zeme každých 20m. Very Happy
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 13.09.2016 - 18:15 #111608
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

Tak prave pozeram ze u nas uz zrychlenie prebehlo nejde to uplne maximalne ale predsa ide rychlejsie a tiez je aj pravda ze niesom moc blizko ustredne ale mozno o taky tyzden to pojde este lepsie ako to bolo s prichodom VDSL ze aj to v kratkom case doladili este k lepsej spokojnosti...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 13.09.2016 - 19:40 #111609
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

jano55 wrote: ›Tak prave pozeram ze u nas uz zrychlenie prebehlo nejde to uplne maximalne ale predsa ide rychlejsie a tiez je aj pravda ze niesom moc blizko ustredne ale mozno o taky tyzden to pojde este lepsie ako to bolo s prichodom VDSL ze aj to v kratkom case doladili este k lepsej spokojnosti...


jano tebe tato debata neda dychat, ruzovy ti musia dobre platit Very Happy

davat peniaze do zahranicnych podnikoch a este sa tu stale tym chvalit je veru na zamyslenie... Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 13.09.2016 - 20:59 #111610
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

Nemci musia z niecoho zit, vsak im naklady na pristahovalcov pekne stupaju. A Slovaci radi prispeju nemeckej firme namiesto slovenskej. Od internetu az po tovary z Lidla podivnych "znaciek". A stat nemoze dat telekomu ani pokutu, keby ich chcel podojit. Aj to si poistili v kupnej zmluve.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 13.09.2016 - 21:28 #111611
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

pedro4444 wrote: ›
jano55 wrote: ›Tak prave pozeram ze u nas uz zrychlenie prebehlo nejde to uplne maximalne ale predsa ide rychlejsie a tiez je aj pravda ze niesom moc blizko ustredne ale mozno o taky tyzden to pojde este lepsie ako to bolo s prichodom VDSL ze aj to v kratkom case doladili este k lepsej spokojnosti...


jano tebe tato debata neda dychat, ruzovy ti musia dobre platit Very Happy

davat peniaze do zahranicnych podnikoch a este sa tu stale tym chvalit je veru na zamyslenie... Smile


Pedro neboj neplatia mi ale ja im a nemám s tým problém.
Čo sa týka že dávam peniaze do zahranicnych podnikoch dal som šancu dvom domácim ktorým som platil aj o niečo viac a kľudne by som platil aj ďalej ak by to šlo naozaj spoľahlivo...
Nevedeli garantovať rýchlosť oproti telekomu stále im to padalo kolisalo a technici z jednej či druhej firmy tu chodili každú chvíľu na bežnú návštevu lebo vždy bol nejaký problém
Ak by to šlo ako má nemal by som dôvod meniť ani len tu prvú spoločnosť a rovnako ani druhu tej druhej som dokonca vravel ze ja s nimi končím ak to nedajú doporiadku vravel som im tuším aj o telekome avšak dočkal som sa len toho ze není problém môžem odísť aj hneď a nechcel som tak veľa chcel som aby mi to šlo len stabilne a aspoň to držalo na polovičnej rýchlosti a u mňa to dokáže spĺňať len Telekom čiže asi tak..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 13.09.2016 - 21:45 #111612
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Nepamätám si, žeby sa k vám chodilo až tak často. Možno sa mýlim, ale 2x sa boli meniť rádia za novšie, raz bol problém s káblom tuším a raz sa menilo všetko kvôli tomu, že tam šľahol blesk a odpieklo všetko naokolo. Hlavný problém bol asi pri prechode na optiku a výpadkom s tým spojeným. Niektorých ľudí je potom ťažko presvedčiť, že to nie je stály jav. Ale zasa niektorých nebolo treba presviedčať, a po skončení viazanosti v Telekome prišli sami bez predošlého presviedčania Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kemper
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 18.09.2016 - 12:42 #111624
Basic


Joined: Jan 23, 2009
Posts: 175

jano55 wrote: ›
pedro4444 wrote: ›
jano55 wrote: ›Tak prave pozeram ze u nas uz zrychlenie prebehlo nejde to uplne maximalne ale predsa ide rychlejsie a tiez je aj pravda ze niesom moc blizko ustredne ale mozno o taky tyzden to pojde este lepsie ako to bolo s prichodom VDSL ze aj to v kratkom case doladili este k lepsej spokojnosti...


jano tebe tato debata neda dychat, ruzovy ti musia dobre platit Very Happy

davat peniaze do zahranicnych podnikoch a este sa tu stale tym chvalit je veru na zamyslenie... Smile


Pedro neboj neplatia mi ale ja im a nemám s tým problém.
Čo sa týka že dávam peniaze do zahranicnych podnikoch dal som šancu dvom domácim ktorým som platil aj o niečo viac a kľudne by som platil aj ďalej ak by to šlo naozaj spoľahlivo...
Nevedeli garantovať rýchlosť oproti telekomu stále im to padalo kolisalo a technici z jednej či druhej firmy tu chodili každú chvíľu na bežnú návštevu lebo vždy bol nejaký problém
Ak by to šlo ako má nemal by som dôvod meniť ani len tu prvú spoločnosť a rovnako ani druhu tej druhej som dokonca vravel ze ja s nimi končím ak to nedajú doporiadku vravel som im tuším aj o telekome avšak dočkal som sa len toho ze není problém môžem odísť aj hneď a nechcel som tak veľa chcel som aby mi to šlo len stabilne a aspoň to držalo na polovičnej rýchlosti a u mňa to dokáže spĺňať len Telekom čiže asi tak..
To ja som u priatelky pripojeny cez telekom a je to cista katastrofa . Vecerom nie ze spomaleny net , ale strata paketov v itervaloch 5-10 sec , jednoducho vypadok 10sec o par sec zase a zase , alebo ping 200ms a nasledne strata paketov .
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 18.09.2016 - 17:55 #111626
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

kemper wrote: ›
jano55 wrote: ›
pedro4444 wrote: ›
jano55 wrote: ›Tak prave pozeram ze u nas uz zrychlenie prebehlo nejde to uplne maximalne ale predsa ide rychlejsie a tiez je aj pravda ze niesom moc blizko ustredne ale mozno o taky tyzden to pojde este lepsie ako to bolo s prichodom VDSL ze aj to v kratkom case doladili este k lepsej spokojnosti...


jano tebe tato debata neda dychat, ruzovy ti musia dobre platit Very Happy

davat peniaze do zahranicnych podnikoch a este sa tu stale tym chvalit je veru na zamyslenie... Smile


Pedro neboj neplatia mi ale ja im a nemám s tým problém.
Čo sa týka že dávam peniaze do zahranicnych podnikoch dal som šancu dvom domácim ktorým som platil aj o niečo viac a kľudne by som platil aj ďalej ak by to šlo naozaj spoľahlivo...
Nevedeli garantovať rýchlosť oproti telekomu stále im to padalo kolisalo a technici z jednej či druhej firmy tu chodili každú chvíľu na bežnú návštevu lebo vždy bol nejaký problém
Ak by to šlo ako má nemal by som dôvod meniť ani len tu prvú spoločnosť a rovnako ani druhu tej druhej som dokonca vravel ze ja s nimi končím ak to nedajú doporiadku vravel som im tuším aj o telekome avšak dočkal som sa len toho ze není problém môžem odísť aj hneď a nechcel som tak veľa chcel som aby mi to šlo len stabilne a aspoň to držalo na polovičnej rýchlosti a u mňa to dokáže spĺňať len Telekom čiže asi tak..
To ja som u priatelky pripojeny cez telekom a je to cista katastrofa . Vecerom nie ze spomaleny net , ale strata paketov v itervaloch 5-10 sec , jednoducho vypadok 10sec o par sec zase a zase , alebo ping 200ms a nasledne strata paketov .


Kemper ale ja nebyvam u tvojej priatelky u mna to zas ide vyborne a naopak dookola vsetky ostatne moznosti su na tom horsie...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 18.09.2016 - 20:07 #111627
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

To je také slovenské, odsúdiť podľa jednej negatívnej skúsenosti s pred 5 rokov Smile
Aktuálna situácia je diametrálne odlišná od situácie spred 5 rokov. Svedčia o tom aj merania rýchlosti priamo u zákazníkov. Neviem o tom, žeby Telekom u nás dával 70/50M bez viazanosti a fup za porovnateľnú cenu Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 22.09.2016 - 19:42 #111662
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

tak minuleho tyzdna som este zrychlenie moc nepocitil aj ked profil zvysili ale teraz to uz nabehlo
http://www.speedtest.net/my-result/5653924512
realne to stahuje 3.4 az 3.5MB/s
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 22.09.2016 - 20:40 #111663
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584


Merané u zákazníka. Reálne to ťahá tých 8-9MB/s Smile
Ale čo už, aj tak je to nekvalitné a pomalé Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 22.09.2016 - 20:58 #111664
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

ja tu nikoho neosocujem ze ma nieco nekvalitne a pomale tak pozor na to ... ja som hovoril o sebe a svojich skusenostach a celkovo tu bola nacata a zrychlovani dsl internetu tak som na to reagoval ako to je realne u mna a tak.. a kebyze uz chcem zmenu tak by som si dal kludne prijamo demax.. je az chore ako tu urcity ludia stale komentuju moje prispevky vo vsetkom negatine ako by ich nieco zozieralo
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 18 of 21 < 1...15161718192021 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)