Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 17:38


Mikrotik FUP

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 5 < 12345 >
Author Message
pixall
Post subject: RE: Mikrotik FUP  PostPosted: 27.03.2013 - 00:32 #103326
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Chalan wrote: ›co by robili ludia ak by vodarne davali vodu neobmedzene v nejakom smiesnom mesacnom pausale? asi by niektorym tiekla 24/7 len aby si mohli co najrychlejsie umyt ruky a nemuseli cakat kym odtecie studena a zacne tiect tepla... a co by robili ludia ak by bola aj elektrika za pausalik? tiez by sa niektori asi nezmestili do koze a svietili by non stop atd. zneuzit sa da vsetko aj internet... FUP by malo byt teda vo vsetkom, minimalne v podvedomi ludi ale k tomu ich tato doba zial nevychovava...


tak tak, ale napis toto na zive.sk alebo dsl.sk, a kamenovanie mas iste Smile a najlepsie su tie firmy, co rozdavaju zadarmo, ostatni su prizivnici... Smile skoda ze som sa nenarodil ako dusevne jednoduchsi, mal by som o tolko krajsi zivot Smile Smile Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Mikrotik FUP  PostPosted: 27.03.2013 - 01:03 #103327
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Už som od klienta počul aj také, že internet má byť zadarmo....najhoršie bolo, že to rozprával s plnou vážnosťou.


/// darmo..každá reklama orange/telecom obsahuje minimalne 2x slovo zadarmo, pripadne ešte doplatia oni. čo sa cudujeme potom
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: haluz  PostPosted: 27.03.2013 - 10:24 #103328
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

pixall wrote: ›... nedavno mi jeden clovek od jedneho velkeho isp spominal, ze ich rekordman na domacom pripojeni, mava(l) mesacne 80 TB.... Laughing


To bude chyba alebo vtip, vychadza to na 30MB/s nonstop cely mesiac. No uznaj Very Happy
"Realne" by bolo 8TB, ale potom sa jeho ISP asi vyziva v dotovani Smile

Btw, moja sietka ma cca 6TB mesacne, 200 a viac gigovych rad prenecham konkurencii.(akej vlastne?)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Mikrotik FUP  PostPosted: 27.03.2013 - 11:07 #103332
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
pixall wrote: ›
Chalan wrote: ›co by robili ludia ak by vodarne davali vodu neobmedzene v nejakom smiesnom mesacnom pausale? asi by niektorym tiekla 24/7 len aby si mohli co najrychlejsie umyt ruky a nemuseli cakat kym odtecie studena a zacne tiect tepla... a co by robili ludia ak by bola aj elektrika za pausalik? tiez by sa niektori asi nezmestili do koze a svietili by non stop atd. zneuzit sa da vsetko aj internet... FUP by malo byt teda vo vsetkom, minimalne v podvedomi ludi ale k tomu ich tato doba zial nevychovava...


tak tak, ale napis toto na zive.sk alebo dsl.sk, a kamenovanie mas iste Smile a najlepsie su tie firmy, co rozdavaju zadarmo, ostatni su prizivnici... Smile skoda ze som sa nenarodil ako dusevne jednoduchsi, mal by som o tolko krajsi zivot Smile Smile Smile


som cital ako trpezlivo si tam s pomocou dalsich ludi z isp komunity marne vysvetloval par zufalcom alebo mozno pubertiakom o com to cele je... ja by som na to nervy nemal...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Mikrotik FUP  PostPosted: 27.03.2013 - 18:18 #103342
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

Chalan wrote: ›
pixall wrote: ›
Chalan wrote: ›co by robili ludia ak by vodarne davali vodu neobmedzene v nejakom smiesnom mesacnom pausale? asi by niektorym tiekla 24/7 len aby si mohli co najrychlejsie umyt ruky a nemuseli cakat kym odtecie studena a zacne tiect tepla... a co by robili ludia ak by bola aj elektrika za pausalik? tiez by sa niektori asi nezmestili do koze a svietili by non stop atd. zneuzit sa da vsetko aj internet... FUP by malo byt teda vo vsetkom, minimalne v podvedomi ludi ale k tomu ich tato doba zial nevychovava...


tak tak, ale napis toto na zive.sk alebo dsl.sk, a kamenovanie mas iste Smile a najlepsie su tie firmy, co rozdavaju zadarmo, ostatni su prizivnici... Smile skoda ze som sa nenarodil ako dusevne jednoduchsi, mal by som o tolko krajsi zivot Smile Smile Smile


som cital ako trpezlivo si tam s pomocou dalsich ludi z isp komunity marne vysvetloval par zufalcom alebo mozno pubertiakom o com to cele je... ja by som na to nervy nemal...


chlapi a ked este k tomu spomenieme tu uzasnu telku od antiku, kde si ju ludia v pohode pustaju a cakaju, ze cez internet za 8e im to vsetko musi slapat a mozu kukat od rana do vecera, vsak si predsa platia.... TO niekedy skoda reci a tie debaty na zive to ludia si myslia ze vsetko ide asi zadarmo a mi len sedime a zarabame tazke prachy, ale tu pracu a cas uz nevidi nikto...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: Mikrotik FUP  PostPosted: 27.03.2013 - 18:34 #103344
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

Zbytocne sa rozculovat na forach, hlavne ze je vonku teplo Very Happy
Nastastie aspon u nas 90% zakaznikov su BFU a pomerne nenarocni. Akurat vsetci vseobecne su zmagoreni reklamami na magio internet. Kopa ludi fakt uveri, ze je to za 5,99 mesacne.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Mikrotik FUP  PostPosted: 27.03.2013 - 18:49 #103345
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

... ja uz som viackrat nasim kolegom v kontaktnom centre hovoril, ze ked ich niekto bude vyslovene tlacit k najnizsim cenam, najlepsie zadarmo, tak nech sa ho spytaju, ze ci by nechcel pracovat aj on pre nas, za co najnizsi plat, najlepsie zadarmo... Laughing
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
asdewq01
Post subject: RE: Mikrotik FUP  PostPosted: 27.03.2013 - 23:18 #103358
Basic


Joined: Okt 05, 2012
Posts: 41

kedysi sa ma jedna zakaznicka pytala ze ci by sme sa nevedeli dohodnut na cene ze tak za polovicu toho co chceme... ked som uz nevedel ako jej to vyzvetlit, spytal som sa co robi... ona ze uctovnicka... tak som sa spytal ze ci by nam nesla robit uctovnictvo... ale za polovicu toho za co to robi obvykle... skoro preletela stropom ako sa nastvala Very Happy ale potom to evidentne pochopila a rozisli sme sa v dobrom odvtedy zlavu nepytala.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Mikrotik FUP  PostPosted: 28.03.2013 - 09:58 #103362
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ja som mal v zaciatkoch klienta suseda z vedlajsieho domu, ktoremu som zadarmo v ramci dobrych susedskych vztahov par krat pozrel priamo u neho pocitac, ktory mal v zlom stave, raz ked som od nich odchadzal mi hovoril ze za tie peniaze co mi plati za internet (vtedy nejakych 400sk mesacne) by som tam mal byt kazdy mesiac Smile som myslel ze zartuje ale potom som pochopil ze to myslel smrtelne vazne. odvtedy som tam prestal chodit a po case sa odhlasil... a takych pripadov bolo viac...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Mikrotik FUP  PostPosted: 28.03.2013 - 12:19 #103364
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

Chalan wrote: ›ja som mal v zaciatkoch klienta suseda z vedlajsieho domu, ktoremu som zadarmo v ramci dobrych susedskych vztahov par krat pozrel priamo u neho pocitac, ktory mal v zlom stave, raz ked som od nich odchadzal mi hovoril ze za tie peniaze co mi plati za internet (vtedy nejakych 400sk mesacne) by som tam mal byt kazdy mesiac Smile som myslel ze zartuje ale potom som pochopil ze to myslel smrtelne vazne. odvtedy som tam prestal chodit a po case sa odhlasil... a takych pripadov bolo viac...


chalan teraz si trafil do cierneho v tomto ma uz zivot naucil a najviac u znamych ked si kazdy mysli ze ked ma len trochu pozna moze doniest ku mne masinu a ja mu ju za jednu flasu vina celu dam do parady a zabije ms tym poldna.. Presne toto ma zivot naucil kde som sa na par ludoch popalil a jednoducho neznasam ked niekto zneuzijva moju dobrotu pokial si to nevie ocernit uz jedine ked mi niekto zavola kto si mysli ze za vino sa vsetko robi je odpoved nemam cas skus si to ist dat do servisu... a uz sam zisti ze veru za to vino to len nejde...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Mikrotik FUP  PostPosted: 28.03.2013 - 21:00 #103367
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

http://www.dsl.sk/article.php?article=13921


staci si precitat tie komentare co pisu ludia antiku to presne is kazdy mysli ze za 8e bude mat neviem aky...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Anton
Post subject: wline  PostPosted: 01.04.2013 - 07:15 #103377
Basic


Joined: Okt 31, 2005
Posts: 356

majak wrote: ›wline boli vo svojej triede najlepsie zariadenia s ktorymi som nikdy nemal ziadny problem - pamatam ako som ich tu v bratislave nakupoval este na adlerke v radiolane Very Happy


napodobne Smile a este ich mam aj v supliku resp. na domace pouzitie
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
lukic
Post subject: RE: Mikrotik FUP  PostPosted: 01.04.2013 - 13:07 #103385
Basic


Joined: Máj 15, 2003
Posts: 161

pixall wrote: ›... nedavno mi jeden clovek od jedneho velkeho isp spominal, ze ich rekordman na domacom pripojeni, mava(l) mesacne 80 TB.... Laughing


a to ho fakt "oneeee" tolerovalo? U nas rekordman chodi okolo 5-6 TB/mesiac - to ked ratam tak ma nonstop 18Mbps na plnku, pritom cez den ho skrtim na 256kbps, takze v noci cucka rychlostou ethernetu - cize 100Mbps. Potom presne viem kedy je doma Smile. Neverim, ze niekto bude tolerovat 10 nasobok toho, cize priemerne 250Mbps (taky pausal este ani dnes nemaju) na 100% vyuzitych. Vsak to by im celu distribucnu sirku pasma vzal.

T-Com sa 2 roky dozadu chvalil v PR clanku, ze rekorman ma tusim 2TB (vtedy mal nas cca 4TB, som sa smial, ze maju polovicu).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Mikrotik FUP  PostPosted: 01.04.2013 - 17:51 #103387
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

Mal som extremistu, ktory mi este na 2,4GHz nasosal okolo 500GB mesacne na 2,5Mbit programe... ale casom sa ukludnil, dneska ma 30M a viac jak 200GB ma malokedy Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Mikrotik FUP  PostPosted: 01.04.2013 - 19:48 #103388
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Jak tak pozeram..u nas extremista 230Gb mesacne Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 5 < 12345 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)