Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.03.2024 - 00:19


CF Control - nahrada ispadmin

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Author Message
edusko
Post subject: RE: CF Control - nahrada ispadmin  PostPosted: 04.05.2013 - 13:46 #103773
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

a silno pochybujem ze niekdo da 390e za 200 zakaznikov Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: CF Control - nahrada ispadmin  PostPosted: 04.05.2013 - 21:16 #103778
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

edusko wrote: ›a silno pochybujem ze niekdo da 390e za 200 zakaznikov Smile


... tak nech si ich spravuje v exceli...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Jardo
Post subject: RE: CF Control - nahrada ispadmin  PostPosted: 05.05.2013 - 09:00 #103780
Basic


Joined: Okt 21, 2007
Posts: 305

jo, v Exceli to bol zazitok Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
isp-servis
Post subject: RE: CF Control - nahrada ispadmin  PostPosted: 06.05.2013 - 11:29 #103795
Basic


Joined: Máj 02, 2013
Posts: 8

421 wrote: ›Asi by si mal isp-servis precitat par skusenosti ludi co to maju, mozno by si sa potom hanbil sem vobec nieco napisat.


Rad si je prectu, muzete poslat odkaz ?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
isp-servis
Post subject: RE: CF Control - nahrada ispadmin  PostPosted: 06.05.2013 - 11:31 #103796
Basic


Joined: Máj 02, 2013
Posts: 8

edusko wrote: ›to isp-servis myslym si ze pokial nemate neake testovacie verrzie napr do 200 zakaznikov tak si to nikdo ani len neodskusa.


testovaci verzi mame, poskytujeme ji vzdy po domluve treba na tyden-dva a taky mame pronajem, kdy si clovek muze vzit mikrobilla treba na nekolik mesicu a pak se rozhodne zda ho finalne chce nebo ne
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: CF Control - nahrada ispadmin  PostPosted: 06.05.2013 - 16:13 #103798
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

preco by som mal platit za nieco co ani neviem ci mi bude vyhovovat a ked tak by som si nieco nainstaloval urcite by som sa k tomu ako za 2 tyzne ani nedostal nemam ludu co by to testovali
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
isp-servis
Post subject: RE: CF Control - nahrada ispadmin  PostPosted: 06.05.2013 - 16:33 #103799
Basic


Joined: Máj 02, 2013
Posts: 8

edusko wrote: ›preco by som mal platit za nieco co ani neviem ci mi bude vyhovovat a ked tak by som si nieco nainstaloval urcite by som sa k tomu ako za 2 tyzne ani nedostal nemam ludu co by to testovali


Mate moznost se podivat na demo verzi a odskouset si zakladni veci v ni - http://demo-cs.mikrobill.com/admin/. Pak az potrebujete si neco vyzkouset konkretne u sebe v siti, davame mikrobill na test. Kdyz se k tomu boehem 2 tydnu nedostanete, pak je mozne ze to asi neni pro Vas takova priorita. Normalne z mych zkusenosti lidi to maji otestovane komplet maximum behem 1 tydne. Mame spoustu video navodu, kde se ukazuje jak s Mikrobillem pracovat a navic prace s nim je hodne intuitivni
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: CF Control - nahrada ispadmin  PostPosted: 06.05.2013 - 22:07 #103806
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Komplex od Alfeusu je do 500klientov stale, bez obmedzenia casu zadarmo.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: CF Control - nahrada ispadmin  PostPosted: 06.05.2013 - 22:20 #103808
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Kazdy novy system si treba cenit...nuti konkurenciu sa hybat...komu sa nepaci mikrobill nemusi to hned potapat...ale ved sme slovaci:)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cf-control
Post subject: RE: CF Control - nahrada ispadmin  PostPosted: 06.05.2013 - 22:29 #103809
Basic


Joined: Máj 06, 2013
Posts: 1

Dobrý den,
velice si vážíme zájmu o náš systém.

Od této chvíle jsme dostupni zde na fóru, abychom případným zájemcům odpověděli na jejich dotazy.

Také bych poprosil přesunout diskusi o konkurenčních systémech do samostatných vláken tak, aby v tomto tématu našli informaci ti, kteří mají opravdu zájem o systém Cf Control.

Děkuji.

S pozdravem
Lukáš Sieber, Cf Control


Last edited by cf-control on 09.05.2013 - 12:49; edited 2 times in total
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: CF Control - nahrada ispadmin  PostPosted: 08.05.2013 - 21:15 #103821
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Vazeny Lukas Sieber, velice si vazime vasho zaujmu o inzerciu na stranke skfree, sme radi, ze ste tu na fore. Poprosil by som vas, aby ste svoju reklamu presunulu do baneru nad diskusiou a netrepali sa nam do diskusie o tom aky vas soft je, to rovnako plati pre panov z ISP servisu...alebo ani nie??? ISP servis si uz reklamu nemusi davat nikde, ty si uz reklamu urobili Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
isp-servis
Post subject: RE: CF Control - nahrada ispadmin  PostPosted: 09.05.2013 - 09:25 #103824
Basic


Joined: Máj 02, 2013
Posts: 8

421 wrote: › ISP servis si uz reklamu nemusi davat nikde, ty si uz reklamu urobili Smile

O cem to prosim mluvite ? Muzete prosim nejaky konkretni priklad ?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: CF Control - nahrada ispadmin  PostPosted: 09.05.2013 - 16:50 #103830
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Neptun slávi 5 inštalácií a 6ta je na ceste.
Zopár noviniek ale i starých vlastností:
- balíčkovanie TV kanálov
- priame prepojenie s účtovníctvom Oberon (+ 500 €)
- v najnovšej verzii je do bodky vyladená splatnosť a zákonom o DPH stanovené pravidlá
- SMS upomienky
- spracovanie bankových výpisov a poštových poukážok plne automaticky
- samotný systém vie aj shapovať - ale to dnes už chce len málo kto
- FUP
- LOGovanie prevádzky
- ...

- jedna inštalácia za 1000 € a môžete spravovať aj milión zákazníkov.

Jasné, že referencie sú smiešne, ale vyvíjame ho najmä pre nás a čo je hlavné a oproti českým programom, dodržuje slovenské, nie len, daňové zákony.

421: prepáč za reklamu a pevne verím, že v rámci pravidiel tohoto skvelého a moderného fóra, bude ako môj tak aj ostatné príspevky v rozpore s kódexom Žilinského Guru, zmazané.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: CF Control - nahrada ispadmin  PostPosted: 11.05.2013 - 15:50 #103844
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Quote: › Zopár noviniek ale i starých vlastností:


zabudol si na tieto

- Neptun musi byt pripojeny do siete ako centralny router/firewall v opacnom pripade je prakticky na nic, nevie totiz ovladat ziadne externe boxy

- Neptun pri 1000 a viac uzivateloch vyzaduje hardware ktory je n-krat drahsi ako cely Neptun no aj tak nestiha

- Neptun nepodporuje ziadnu redundanciu a kedze musi byt nainstalovany ako centralny router je to velky risk - vznika vyznamny single point of failure

- Neptun ma celkom pekne security dierky ... a ked si clovek uvedomi ze je to jeho centralny router (fierwall), tak ho az zamrazi, zhodenim billingu padne "na hubu" komplet cela firma - to je jedna z najlepsich ficuriek na trhu Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: CF Control - nahrada ispadmin  PostPosted: 12.05.2013 - 19:16 #103847
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
gyro ze si sa s konom zrazil vieme vsetci a tvoj prispevok je jasnym dokazom. Ja som podporoval prave neptun hned odzaciatku, bohuzial situacia je taka, ze neptun nemozem pouzivat. Mam na to velmi jednoduchy dovod, odkedy mi dlzis peniaze nedvihas telefon. Cize ak by som volal, ze mam problem s neptunom a potreboval by som pomoct a ty mi nezdvihnes mam problem. Takto nemam neptun a nemam problem.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)