Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 10:08


Vyriesene! zaloha MK cez export

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
pedro4444
Post subject: Vyriesene! zaloha MK cez export  PostPosted: 19.03.2012 - 15:27 #97472
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

Zdravim vo spolok
Nema niekto napisani script pre zalohu celeho MK cez prikaz export.....atd
urco viete o com hovorim....
Nechce sa mi to vypisovat pre kazdu sekciu zvlast, ak to uz ma niekto poriesene..
za odpoved vopred diki...


Last edited by pedro4444 on 19.03.2012 - 17:02; edited 1 time in total
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mfasko
Post subject: RE: Vyriesene! zaloha MK cez export  PostPosted: 19.03.2012 - 16:05 #97473
Basic


Joined: Mar 05, 2008
Posts: 240

export file=config

config nazov suboru zalohy a nic v zlom ale treba si sem tam nieco precitat v manuale a potom sa pytat
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Vyriesene! zaloha MK cez export  PostPosted: 19.03.2012 - 16:41 #97474
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

http://www.ispforum.cz/viewtopic.php?f= ... loha+email

je to 1000x dookola rozoberane
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Vyriesene! zaloha MK cez export  PostPosted: 19.03.2012 - 17:01 #97476
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

midnight_man wrote: ›http://www.ispforum.cz/viewtopic.php?f=5&t=7699&hilit=zaloha+email

je to 1000x dookola rozoberane


mfasko diki a ja viem mas pravdu, ale som myslel ze to bude trocha komplikovanejsie... nie len takyto prikaz a urobi mi to zalohu vsetkych casti formou tejto zalohy...
vazne diki za ochotu..Smile

midni.. ta tema o tej viem, ale tma sa rozobera zaloha mk cez backup a to uz mam davno poriesene ale to je taka zaloha ze na hovno to len kus za kus ked uz menis zariadenia niekedy ked potrebuejs je naj tato zaloha cez export...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
majak
Post subject: RE: Vyriesene! zaloha MK cez export  PostPosted: 22.03.2012 - 17:31 #97573
Ucen


Joined: Apr 18, 2008
Posts: 561
Location: Toropark
ved ked chces menit hw za hw alebo povedzme nakupis 50 ks rb450g a chces mat vsetky prednastavene narovnako tak nestaci ti len vyexportovat z toho jedneho na ktorom to nastavis z filesov ten .rsc subor a do kazdeho dalsieho ho potom uz len naimportovat? ci o co ti ide? pravidelnu zalohu do rsc je podla mna zbytocne robit.. staci .backup a na to si vytvor script - ja to mam kazdy den o siestej rano
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Vyriesene! zaloha MK cez export  PostPosted: 23.03.2012 - 19:27 #97599
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

majak ked ides zo zariadenia na zariadenie nemas s backup problem to mas pravdu to mam poriesene, ale niekedy potrebujes spravit vymenu zariadeny a to uz pak robi problem poprehadzuje ethernet porti a pak sa s tym este musis srat..
tato zaloha cez export mas presne zapisane prikazi v text domukemente a mas pokoj, si to pak dokazes aj lahko prisposobit...
takze mam nastavene nech mi v urcitom casovom intervale robi aj aj zalohu a mam pokoj....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
majak
Post subject: RE: Vyriesene! zaloha MK cez export  PostPosted: 23.03.2012 - 21:43 #97606
Ucen


Joined: Apr 18, 2008
Posts: 561
Location: Toropark
kazdopadne je to urcite to praktickejsie riesenie vo vseobecnosti Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Vyriesene! zaloha MK cez export  PostPosted: 24.03.2012 - 00:50 #97620
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

jj tka to mas pravdu ale tka ked si mozem nastavit aby mi posielalo obidve zalohy tak preco nie ..Smile istota je vzdy istoata radsej byt isteny ako ked niekedy clvoek potrebuje spravit rychlu vymenu sa tam s tym drbat a rieist co zas sa dosralo so zalohou...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)