Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 10:11


SAF Freemile vs Lumina

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
peterho
3 Post subject: SAF Freemile vs Lumina  PostPosted: 10.02.2012 - 02:22 #96699
Basic


Joined: Máj 18, 2003
Posts: 247

Chcel by som Vas poprosit o radu, idealne od niekoho kto pouziva SAF CFIP / Lumina aj Freemile. Prosim ake su v tom realne prakticke rozdiely? Freemile je o dost lacnejsi, len neviem ci sa oplati na nom setrit .. vopred dakujem.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lukic
Post subject: RE: SAF Freemile vs Lumina  PostPosted: 10.02.2012 - 17:13 #96703
Basic


Joined: Máj 15, 2003
Posts: 161

Lumina vie vyssie modulacne a ma aj gigabit port, dokonca aj opticky. Freemile je cisty 100Mbit - nieco ako nanobridge, ale vacsie a full duplex.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
peterho
Post subject: RE: SAF Freemile vs Lumina  PostPosted: 28.02.2012 - 22:29 #97024
Basic


Joined: Máj 18, 2003
Posts: 247

no to si mic nepovedal, poorvnavat SAF aj ked freemile z NanoBridge mi pride uletene. Skor ma zaujima prispevok od niekoho kto ma a pouziva aj Luminu aj Freemile, aby to porovnal a zhodnotil, aj z praktickej stranky. Ide mi o to ze ci mam kupit Freemile ked do toho nechem moc vrazit penazi, a staci mi 100FD. Neviem ci aj rozdiel v montazi, trvacnosti (kedze ma freemile plastovy ? obal), odolnosti prenosu pri zlom pocasi, dosah. predpokladam ze modulacia ma hlavne vplyv na prenosovu kapacitu, takze ako je aj toto porovnanie, idelane z praxe, vopred diki.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)