Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 16:56


Tieniace plechy rocketM5, M2

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Author Message
palique
Post subject: Tieniace plechy rocketM5, M2  PostPosted: 07.02.2012 - 15:07 #96613
Basic


Joined: Feb 07, 2012
Posts: 31

Zdravim,
Pridu mi na sklad prve tieniace plechy na UBNT Rocket, v pripade ak by mal niekto zaujem foto najdete na
www.trademedia.sk/dwn/pic_1.zip
blizsie info mailom na palo@trademedia.sk, v pripade vacsich odberov vieme zabezbecit custom farbu a potlac.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Tieniace plechy rocketM5, M2  PostPosted: 07.02.2012 - 17:29 #96616
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

....to mi pride zbytocne ta krytka na rocket, pomoze to vobec?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Tieniace plechy rocketM5, M2  PostPosted: 07.02.2012 - 18:13 #96619
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

To by zaujímalo aj mňa, či to má nejaký efekt keďže to nemá zakrytý ani vrch ani spodok. Ak by to malo rovnaký efekt ako alubox tak by som to aj odskúšal
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Oriesok
Post subject: RE: Tieniace plechy rocketM5, M2  PostPosted: 07.02.2012 - 18:20 #96620
Basic


Joined: Júl 06, 2011
Posts: 44

Taketo plechy vyrabam a zaroven pouzivam viac ako dva roky. Vyriesili nam vela problemov.
http://uloz.to/13207870/plechy-zip
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Oriesok
Post subject: RE: Tieniace plechy rocketM5, M2  PostPosted: 07.02.2012 - 18:26 #96621
Basic


Joined: Júl 06, 2011
Posts: 44

JOFO wrote: ›To by zaujímalo aj mňa, či to má nejaký efekt keďže to nemá zakrytý ani vrch ani spodok. Ak by to malo rovnaký efekt ako alubox tak by som to aj odskúšal


Rocketa musis mat zakryteho komplet ak ich mas viac na vyselaci, a chces mat plny vykon, ale rozdiel zistis to az ked to vyskusas.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
palique
Post subject: RE: Tieniace plechy rocketM5, M2  PostPosted: 07.02.2012 - 19:02 #96623
Basic


Joined: Feb 07, 2012
Posts: 31

On cely ho odtienit je dost tazke, ale v kazdom pripade uz toto malo svoj efekt...Ak mate rocketa na plnom stoziari tak je to urcite napomocna vecicka.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Tieniace plechy rocketM5, M2  PostPosted: 07.02.2012 - 21:03 #96632
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

To viem, kde ich mám viac, ide každý do aluboxu. Potrebujem niečo menšie na jeden bod, kde mám rocketa a nanobridge. Keďže na nanobridge zatiaľ žiadne tienenie nie je, tak ostáva odtieniť len ten rocket. Ale ďalší alubox by som tam nedával, radšej niečo menšie. Toto by mohlo byť fajn pokiaľ by to pomohlo odtieniť ten nanobridge. Ako to vychádza cenovo?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
palique
Post subject: RE: Tieniace plechy rocketM5, M2  PostPosted: 07.02.2012 - 21:51 #96633
Basic


Joined: Feb 07, 2012
Posts: 31

Aluboxy su super, ale ak mas ubiquitacku airmax antenu, tak si ten rocket nevies zakliknut do anteny, tak ako to "ma byt"....je to esteticka vec, ale niekedy na to trpim Very Happy
A co sa tyka tieneni na nanobridge tiez su vo vyrobe, dokonca uz mam aj prve prototypy, ale vykazuju mensie nedostatky ktore teraz odstranujeme, ale urcite budem postovat ked bude nejaky publikovatelny vysledok. Cena tohoto nepresiahne 10E. Ratam ze to bude menej, ale cakam na final ceny aj s nastrekom a zemniacim kolikom.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Tieniace plechy rocketM5, M2  PostPosted: 07.02.2012 - 23:10 #96643
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

Ked to bude final, daj vediet... na jar planujem riesit tienenie na niekolkych bodoch a predsalen toto aj vizera lenpsie ako nahodit na stoziar 3 aluboxy s rocketom vnutri.. je to dost plytvanie priestorom Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Tieniace plechy rocketM5, M2  PostPosted: 07.02.2012 - 23:35 #96646
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

u rocketov sa skor bavime o EM ruseni. Takze tie skatule treba co najviac zavret, ta krytka ktoru som videl v prvom odkaze nebude stacit. Druhe zipko s ulozto je uz o nieco lepsie, no chyba mi tam troška presnosti. Treba sa inšpirovat original americkym navrhom, do plechoveho tienenia vyrezat v zadu otvor na rocket M5 + pigtaily a kovovou krytkou to cele zavret s gumovým tesnením.

U nanobridge by mohlo stacit, len zavret ten plastový koniec co trci do kovovej skatule. Nie? Tam neviem kde je problem s tym svietenim dozadu.
Hlavne sa to nesmie rezat, pilit na kolene, musi to byt strojova presna praca no. Kludne som ochotny namiesto 15€ dať 30, nech to aj vyzerá.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Oriesok
Post subject: RE: Tieniace plechy rocketM5, M2  PostPosted: 08.02.2012 - 01:20 #96647
Basic


Joined: Júl 06, 2011
Posts: 44

Americké plechy majú síce gumy ale tie netesnia a voda sa dostáva po sektore za plech a sektor sa napĺňa zatesnený Rocket, ten problém bol popísaný cca pred dvoma rokmi. Preto zadné tienenie je navrhnute tak aby vzniknutá voda vytiekla je to osvedčené používam to cca dva roky a v horách pri vetre viac ako 100km/hod to bez problémov drží a odoláva to i ladu ktorý vzniká počas zimy v horách.
Bridge a Bullet riešim omotaním hrubšou Al fóliou a zatiahnem drôtikom, jednoduché ale funkčné, overené riešenie.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Tieniace plechy rocketM5, M2  PostPosted: 08.02.2012 - 10:09 #96652
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
na bullet a grove mám odskúšaný plech z plechovky od piva , redbullu atd .. ten sa obyčajnými nožničkami zostrihne ako treba zatiahne izolačkou , odtienené , funkčné s min. nákladmi , rozmýšlal som takto odtieniť aj krky na NB a gridoch ale tie som ešte nemal otvorené tak som nepozeral že ako by sa to tam dalo , aby to zároveň nevadilo ožarovaču .
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Tieniace plechy rocketM5, M2  PostPosted: 08.02.2012 - 11:06 #96658
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

chlapi to je pekne, ale hadam nejdem nastrkat do mesta na sajt plechovky z piva. Sme tam 4 ISP na panelaku, od tyzdna bude kolovat fotka na nete....daco rozumnejsie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
palique
Post subject: RE: Tieniace plechy rocketM5, M2  PostPosted: 08.02.2012 - 13:14 #96663
Basic


Joined: Feb 07, 2012
Posts: 31

V kazdom pripade, je to riesenie pre ludi co maju nakupene sety (rocket + ubnt antena), pripadne malo miesta na stoziari, pripadne vsade inde tam kde alubox nejde dat. tieneniam sa venujeme nadalej a vysledky sem budem postovat, akukolvek kritiku cenim, pretoze FAIL je hybna sila pokroku Very Happy.....takze ak by ich niekto chcel testnut, viem poskytnut par kusov zadarmo vymenou za feedback. staci mi dat do mailu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Tieniace plechy rocketM5, M2  PostPosted: 08.02.2012 - 13:37 #96664
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

jeden ten cely rocket kit na sektoru kludne kupim, napis cenu admin@wi-telecom.sk dohodneme sa. Samozrejme ti podam sken okolia predtym a potom, + feedback.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)