Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 18:15


ispadmin Tatrabanka platby

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
someboy1
Post subject: ispadmin Tatrabanka platby  PostPosted: 16.12.2011 - 21:39 #95222
Basic


Joined: Okt 11, 2011
Posts: 17

Nemate niekto vyriesene automaticke parovanie platieb Tatrabanky s vypisu ktory chodi emailom??
Kedze zatial to vie parovat iba s CSOB Sad
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: ispadmin Tatrabanka platby  PostPosted: 16.12.2011 - 21:40 #95224
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
No mne to paruje vsetko aj postu, maly problem vidim iba v tom, ze nemam ispadmin Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: ispadmin Tatrabanka platby  PostPosted: 16.12.2011 - 21:53 #95225
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

mne to paruje aj mbank a tiez nemam isp admina
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: ispadmin Tatrabanka platby  PostPosted: 16.12.2011 - 22:21 #95227
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

chlapi... to si tie 3-5 min nenajdete mesacne??? zhruba tolko trva stiahnut vypis z banky a hodit do ispadmina. a to som mozno prehnal... aj tak tam ostane kopec platieb, ktore musim rucne doriesit, kedze nesedi suma, vs alebo vs vobec nie je.
to zaberie mozno dalsich 10-15 min. posta mi zaberie dalsich 10 min a som hotovy. mam to rucne a kvalitne Smile
dnes je rucna praca najviac cenena a kvalitna Smile

a myslim, ze tu pol hodinku si kazdy najde mesacne na svoje financie a verim tomu, ze to aj tak nerobite vy osobne ale sekretarka alebo uctovnicka alebo nieco pod.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: ispadmin Tatrabanka platby  PostPosted: 16.12.2011 - 22:56 #95228
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

aman: nie kazdy si moze dovolit sekretarku alebo uctovnicku , ktora bude kazdy den nahadzovat platby rucne Smile
preto nepouzivam ispadmina a 90% platieb mi LMS sparuje automaticky... rucne idu len tie, kde nesedi vs a ani cislo uctu alebo platby postou... banku riesim vzdy cca o takomto case ako je teraz... lognem sa na ib, exportnem aktualny den do csv, impotrnem do lms, skontrolujem nesparovane platby a finito... mozem ist spokojne spat Smile
siete s par sto uzivatelmi nemozu zabrat takymto systemom viac jak 5 minut, aj to mozno este vela hovorim.. a majitelia vacsich sieti si na to mozu spokojne zaplatit spominanu sekretarku/uctovnicku Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: ispadmin Tatrabanka platby  PostPosted: 16.12.2011 - 23:09 #95229
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

Ja mam admina a v pohode fachci gpc subor tatrabanky. Musis si ale dat gemini, to je vyzsia forma internetbankingu. Pri vyzsom baliku je zadarmo.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
marsl
Post subject: RE: ispadmin Tatrabanka platby  PostPosted: 06.11.2013 - 11:47 #104892
Basic


Joined: Dec 08, 2006
Posts: 401

Konecne som sa dockal Smile

Do b-mailu pribudlo toto:
Popis transakcie: PLATBA 0200/000000-003xxxxxxx
Referencia platitela: /VS2011144/SS/KS0308
Informacia pre prijemcu: Obec xx xxx

Co nam otvara cestu automatickeho parovania platieb..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
jurkoo
Post subject: RE: ispadmin Tatrabanka platby  PostPosted: 06.11.2013 - 13:23 #104895
Basic


Joined: Aug 30, 2011
Posts: 248

parada, dik za postreh, bez tejto info som tie b-maily ani nekontroloval Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)