Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 10:38


ALPI online konferencia

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Author Message
m-tec
Post subject: ALPI online konferencia  PostPosted: 21.06.2011 - 14:49 #91981
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Momentalne mam trochu casu, kedze su neustale problemy s terminmi stretnuti, dovolil som si zalozit ucet ALPI na skype. Vytvoril som skupinovy chat, chcel by som to skusit ako to funguje v reale (aj ked som uz chatoval v skupine), toto je trochu specificky pripad. Na linuxe sa da spustit aj viac skypov tak mam svoj aj ALPI spusteny na svojom kompe. Mozeme ho potom otvorit na nejakom servri co bezi stale. Kto ma z clenov ALPI skype, poprosim spustite si ho a napiste mi v PM meno, ja to pridam do spolocneho chatu a mozeme riesit veci, posielat subory diskretne a rychlo. Rozne webove veci sa mi nezdali moc vhodne ako su FB a taktiez ani ICQ nechodi na linuxe dobre a su problemy (aspon boli) s posielanim suborov. Skype je momentalne najbezpecnejsi sposob (aj ked ho uz kupil vraj mrkvosoft) a ma ho snad kazdy.
Prosim kiwiho aby to vlakno 10.skfree zmazal (rep.niekoho z moderatorov) lebo sa z toho uz stala zumpa a stoka.
Dakujem vsetkym za pochopenie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: ALPI online konferencia  PostPosted: 21.06.2011 - 16:13 #91984
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

m-tec wrote: ›Momentalne mam trochu casu, kedze su neustale problemy s terminmi stretnuti, dovolil som si zalozit ucet ALPI na skype. Vytvoril som skupinovy chat, chcel by som to skusit ako to funguje v reale (aj ked som uz chatoval v skupine), toto je trochu specificky pripad. Na linuxe sa da spustit aj viac skypov tak mam svoj aj ALPI spusteny na svojom kompe. Mozeme ho potom otvorit na nejakom servri co bezi stale. Kto ma z clenov ALPI skype, poprosim spustite si ho a napiste mi v PM meno, ja to pridam do spolocneho chatu a mozeme riesit veci, posielat subory diskretne a rychlo. Rozne webove veci sa mi nezdali moc vhodne ako su FB a taktiez ani ICQ nechodi na linuxe dobre a su problemy (aspon boli) s posielanim suborov. Skype je momentalne najbezpecnejsi sposob (aj ked ho uz kupil vraj mrkvosoft) a ma ho snad kazdy.
Prosim kiwiho aby to vlakno 10.skfree zmazal (rep.niekoho z moderatorov) lebo sa z toho uz stala zumpa a stoka.
Dakujem vsetkym za pochopenie.


ad 10skfree: podla mna su aj nie su dovody aby sa 10skfree tema zmazala. osobne sa skor priklanam na to aby sa nemazala

ad skype konto: osobne sa distancujem od vselijakych podobnych aktivit. pred rokmi som vypol na furt konto na icq a na skype som 3x rocne. vazim si svoje sukromie a klud a staci, ze mi kazdu chvilu zvoni osobny/firmeny telefon. ak vsak bude dakedy potreba daco prediskutovat zapnem ,nie je problem....

BTW co takto konferencie cez VoIP? je nas viacero co ma cez pixalla VoIP sluzbu...
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: ALPI online konferencia  PostPosted: 21.06.2011 - 16:20 #91985
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
kubiik wrote: ›
m-tec wrote: ›Momentalne mam trochu casu, kedze su neustale problemy s terminmi stretnuti, dovolil som si zalozit ucet ALPI na skype. Vytvoril som skupinovy chat, chcel by som to skusit ako to funguje v reale (aj ked som uz chatoval v skupine), toto je trochu specificky pripad. Na linuxe sa da spustit aj viac skypov tak mam svoj aj ALPI spusteny na svojom kompe. Mozeme ho potom otvorit na nejakom servri co bezi stale. Kto ma z clenov ALPI skype, poprosim spustite si ho a napiste mi v PM meno, ja to pridam do spolocneho chatu a mozeme riesit veci, posielat subory diskretne a rychlo. Rozne webove veci sa mi nezdali moc vhodne ako su FB a taktiez ani ICQ nechodi na linuxe dobre a su problemy (aspon boli) s posielanim suborov. Skype je momentalne najbezpecnejsi sposob (aj ked ho uz kupil vraj mrkvosoft) a ma ho snad kazdy.
Prosim kiwiho aby to vlakno 10.skfree zmazal (rep.niekoho z moderatorov) lebo sa z toho uz stala zumpa a stoka.
Dakujem vsetkym za pochopenie.


ad 10skfree: podla mna su aj nie su dovody aby sa 10skfree tema zmazala. osobne sa skor priklanam na to aby sa nemazala

ad skype konto: osobne sa distancujem od vselijakych podobnych aktivit. pred rokmi som vypol na furt konto na icq a na skype som 3x rocne. vazim si svoje sukromie a klud a staci, ze mi kazdu chvilu zvoni osobny/firmeny telefon. ak vsak bude dakedy potreba daco prediskutovat zapnem ,nie je problem....

BTW co takto konferencie cez VoIP? je nas viacero co ma cez pixalla VoIP sluzbu...

Kubo, ja to nemam napriklad, zriadenie chvilu potrva a toto trva fakt chvilu, Navyse hovorim o chate a nie volani, pri chate sa da pracovat, ked telefonujes tak moc nie. Ked mas sukromie tak si ho jednoducho nezapnes alebo das stav nepritomny, ked ho zapnes, nasypu sa ti spravy co pisu aj bez teba. Skype je fakt zatial najlepsi. Ja som toho nazoru ze to skusme, toto bude najrychlejsie. Registracia trva par sekund a ja si vas potom dohladam ked mi date v PM mena. Vyjadrite sa aj ostatni, tu sa daju posielat aj subory alebo aj zapnut hlas ci viedo ked treba.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: ALPI online konferencia  PostPosted: 21.06.2011 - 18:05 #91986
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

m-tec wrote: ›
kubiik wrote: ›
m-tec wrote: ›Momentalne mam trochu casu, kedze su neustale problemy s terminmi stretnuti, dovolil som si zalozit ucet ALPI na skype. Vytvoril som skupinovy chat, chcel by som to skusit ako to funguje v reale (aj ked som uz chatoval v skupine), toto je trochu specificky pripad. Na linuxe sa da spustit aj viac skypov tak mam svoj aj ALPI spusteny na svojom kompe. Mozeme ho potom otvorit na nejakom servri co bezi stale. Kto ma z clenov ALPI skype, poprosim spustite si ho a napiste mi v PM meno, ja to pridam do spolocneho chatu a mozeme riesit veci, posielat subory diskretne a rychlo. Rozne webove veci sa mi nezdali moc vhodne ako su FB a taktiez ani ICQ nechodi na linuxe dobre a su problemy (aspon boli) s posielanim suborov. Skype je momentalne najbezpecnejsi sposob (aj ked ho uz kupil vraj mrkvosoft) a ma ho snad kazdy.
Prosim kiwiho aby to vlakno 10.skfree zmazal (rep.niekoho z moderatorov) lebo sa z toho uz stala zumpa a stoka.
Dakujem vsetkym za pochopenie.


ad 10skfree: podla mna su aj nie su dovody aby sa 10skfree tema zmazala. osobne sa skor priklanam na to aby sa nemazala

ad skype konto: osobne sa distancujem od vselijakych podobnych aktivit. pred rokmi som vypol na furt konto na icq a na skype som 3x rocne. vazim si svoje sukromie a klud a staci, ze mi kazdu chvilu zvoni osobny/firmeny telefon. ak vsak bude dakedy potreba daco prediskutovat zapnem ,nie je problem....

BTW co takto konferencie cez VoIP? je nas viacero co ma cez pixalla VoIP sluzbu...

Kubo, ja to nemam napriklad, zriadenie chvilu potrva a toto trva fakt chvilu, Navyse hovorim o chate a nie volani, pri chate sa da pracovat, ked telefonujes tak moc nie. Ked mas sukromie tak si ho jednoducho nezapnes alebo das stav nepritomny, ked ho zapnes, nasypu sa ti spravy co pisu aj bez teba. Skype je fakt zatial najlepsi. Ja som toho nazoru ze to skusme, toto bude najrychlejsie. Registracia trva par sekund a ja si vas potom dohladam ked mi date v PM mena. Vyjadrite sa aj ostatni, tu sa daju posielat aj subory alebo aj zapnut hlas ci viedo ked treba.


pri chate sa da pracovat.
pred nejakym casom som som cital urcitu cinsku?japonsku? mudrost, ktora hovorila o tom, ze clovek sa ma venovat tomu co prave robi - venovat tomu plnu pozornost.
moj problem a problem velmi vela ludi je taky, ze robia milion veci naraz. a potom sa velmi lahko stava, ze clovek zabuda, nedorobi, nesustredi sa. dovodom je ze sa musi prepinat z jednej veci na druhu tretiu, stvrtu. zle zle zle

tento stav trva aj u mna ale snazim sa z neho vymamit a robit vzdy jednu vec tu dorobit a robit potom az dalsiu. nenechat sa prerusovat inymi elementami pri praci. potom je praca odvedena dobre , odfajknuta, splnena....clovek moze dobre spat a nie ze zobudi sa na to ze kuua toto som zabudol.

preto mam v ... (nahaku) ajsikju, fejsbuuky, pokecy, skajpy a podobne "veci". su dobre ale je to dvojsecna zbran.

chat je dobry ale je DOLEZITE ze ked budeme mat dohodnuty hocaky meeting cez hocaku technologiu aby sa mu clovek venoval a nie ze len raz za cas tam tukol alebo zrekapituloval si co sa udialo. nech sa veci preberu, rozoberu uzavru a ide sa na dalsiu vec. bude to kratke, ucinne, dobre pre vsetkych Smile

hej?

ale prijimam a podporujem tvoju iniciativu
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: ALPI online konferencia  PostPosted: 21.06.2011 - 18:07 #91987
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ALPI ma zriadeny vytvoreny a sprevadzkovany mailinglist v ktorom su zaradene vsetky mailove adresy, ktore zadali clenovia pri registracii. oficialny kanal na oslovene vsetkych clenov je tento, ale netreba to zneuzivat lebo ked sa z toho stane diskusna stoka, nesie to so sebou riziko ze zaneprazdneni ludia to nebudu vobec citat alebo sa odhlasia a taky cas bude komunikacia problem. ja osobne skype ani icq ani iny instant messenger uz roky nepouzivam a zije sa mi tak lepsie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: ALPI online konferencia  PostPosted: 21.06.2011 - 18:33 #91988
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
pixall wrote: ›ALPI ma zriadeny vytvoreny a sprevadzkovany mailinglist v ktorom su zaradene vsetky mailove adresy, ktore zadali clenovia pri registracii. oficialny kanal na oslovene vsetkych clenov je tento, ale netreba to zneuzivat lebo ked sa z toho stane diskusna stoka, nesie to so sebou riziko ze zaneprazdneni ludia to nebudu vobec citat alebo sa odhlasia a taky cas bude komunikacia problem. ja osobne skype ani icq ani iny instant messenger uz roky nepouzivam a zije sa mi tak lepsie.

Suhlasim s tebou, na druhej strane cez maily je to pomale a vela klikaciek. Mam navrh, cez mailing si dohadujme terminy online diskusii ak niekto citi potrebu sa s niecim podelit a dajme si take casy kedy to vyhovuje vsetkym . Diskusia tym bude mat dynamiku a zmysel (pre mna za mna aj po vikendoch v stanoveny cas). So stevem komunikujeme cez skype casto, kuba a zelmara som nasiel, caka sa na potvrdenie. Blbosti samozrejme riesit nemusime, suhlasim so vsetkym pixall co si napisal na zaver , citujem : chat je dobry ale je DOLEZITE ze ked budeme mat dohodnuty hocaky meeting cez hocaku technologiu aby sa mu clovek venoval a nie ze len raz za cas tam tukol alebo zrekapituloval si co sa udialo. nech sa veci preberu, rozoberu uzavru a ide sa na dalsiu vec. bude to kratke, ucinne, dobre pre vsetkych

hej?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: ALPI online konferencia  PostPosted: 21.06.2011 - 18:55 #91989
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

moj skype mas mozes ma tam hodit dik
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: ALPI online konferencia  PostPosted: 21.06.2011 - 20:34 #91992
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
edusko wrote: ›moj skype mas mozes ma tam hodit dik

Uz si tam. Ako hovorim, je to skuska len o nic nejde. Ak to nebude fungovat, kaslem na to a nebudeme to znasilnovat.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: ALPI online konferencia  PostPosted: 22.06.2011 - 07:11 #91995
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Mtec v uplnej vaznosti, nech su tam iba provideri a naozaj ludia ktori do toho aj nieco prinesu. Asi by som bol aj za clenske az tam neposkakuje hocikto. Pouvazujte nad clenskym som aspon za 200 eur rocne a pokladnik nesmie byt Gyro ..... Inak asi nema ziadne vyhrady. Pravdaze proti gyrovmu clenstvu nie som, rad ho privitam medzi nami.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: ALPI online konferencia  PostPosted: 22.06.2011 - 09:46 #91997
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

spravne - zaviest clenske
edusko je v alpi?
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: ALPI online konferencia  PostPosted: 22.06.2011 - 10:51 #91999
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

tiez nemam problem s clenskym...
pomohlo by to vyriesit napriklad problem s vypracovanim fakt dobrych VP a ten, kto da clenske, moze kopirovat (urcite sa to da osetrit nejako)

inak tie VP by sa celkom hodili uz vcera Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: ALPI online konferencia  PostPosted: 22.06.2011 - 11:27 #92000
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

ano je
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: ALPI online konferencia  PostPosted: 22.06.2011 - 14:48 #92001
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
edusko inak mas absenciu, kamarat moj skajpovy Very Happy
s clenskym plne suhlasim, treba zalozit nejake sporoziro alebo taky ucet z ktoreho banka kradne co najmenej Wink
skype kontakt si mozete najst aj sami, ma nazov alpikonferencia, neclenov alpi nepridavam do kontaktov, ako sme sa dohodli. OK?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: ALPI online konferencia  PostPosted: 22.06.2011 - 19:23 #92002
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

ked mne tie stretka nejako nevychadzaju teraz je kopec roboty budem rad ked stihnem ist na dovolenku Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: ALPI online konferencia  PostPosted: 23.06.2011 - 01:42 #92003
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

što eto "ist na dovolenku" ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)