Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 19:15


ISP admin

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 6 of 8 < 1...345678 >
Author Message
janik5G
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 08.03.2012 - 20:06 #97213
Basic


Joined: Jan 06, 2012
Posts: 54

Ja len tolko k tomu ze lepsie ako isp admin neexistuje nic druha vec je samozrejme cena lacne to sice naozaj nieje ale ked si zoberiete ze na tom pracuje tusim okolo 6 ludi sme naratali pri poslednom skoleni tak tu cenu aj trochu chapem a respektujem
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
yeager
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 08.03.2012 - 20:11 #97214
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

Aman wrote: ›
Quote: ›
dalej, ked kliknem na "kontakty" tak tam vidim vseliake nepotrebne informacie o klientoch, ale ze aku sluzbu vyuzivaju to nie.....


toto sa da nastavovat uplne plnohodnotne k tvojmu zelaniu. v nastaveniach si zvolis co chces vidiet, co nie, mozes si pridat rozne slpce o ktorych asi ani nemas paru a co je este take fajne na tom, ze hore v pravo si mozes vyberat medzi zuzenou obrazovkou a rozsirenou. t.j. vies si nastavit rovno dva druhy zobrazovania sa udajov o klientoch a prepisas sa medzi nimi jednym klikom.


kde presne sa to da nastavit? daako to neviem najst. viem, ze su aj dolezitejsie veci ako toto, ale chcem sa s tym trosku pohrat...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 08.03.2012 - 20:37 #97215
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

janik5G wrote: ›Ja len tolko k tomu ze lepsie ako isp admin neexistuje nic druha vec je samozrejme cena lacne to sice naozaj nieje ale ked si zoberiete ze na tom pracuje tusim okolo 6 ludi sme naratali pri poslednom skoleni tak tu cenu aj trochu chapem a respektujem


keby na tom 6 ludi pracovalo, tak by to bolo vidno. ono ale jeden chodi po prezentaciach a siri ucenie ako nejaky jehovista, a nakldy si plati z vasich supportnych poplatkov, a dalsi piati si vtedy asi skrabu vajcia a pozeraju do stropu. pretoze dobre zohraty team 6 ludi musi cely ispadmin napisat za dva mesiace od nuly.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 08.03.2012 - 21:39 #97221
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

pixall wrote: ›
janik5G wrote: ›Ja len tolko k tomu ze lepsie ako isp admin neexistuje nic druha vec je samozrejme cena lacne to sice naozaj nieje ale ked si zoberiete ze na tom pracuje tusim okolo 6 ludi sme naratali pri poslednom skoleni tak tu cenu aj trochu chapem a respektujem


keby na tom 6 ludi pracovalo, tak by to bolo vidno. ono ale jeden chodi po prezentaciach a siri ucenie ako nejaky jehovista, a nakldy si plati z vasich supportnych poplatkov, a dalsi piati si vtedy asi skrabu vajcia a pozeraju do stropu. pretoze dobre zohraty team 6 ludi musi cely ispadmin napisat za dva mesiace od nuly.


chcel som napisat "poculi ste slovo bozie"
ale povedal som si,ze to by bolo moc Smile))

ale je to priblizne tak ako pise pixall, respektive co som aj ja naznacil
to ze niekde na prezentacii sedi na prdeli 6 ludi ti nic nepovie, kludne ich mozu oznacit za koderov, dekoderov alebo inteligentny mobilny stroj na vyrobu teplych napojov.

pracovat "na tom" moze znamenat..vela veci Smile
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 08.03.2012 - 23:20 #97224
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

Stale ked tu o tom citam, tak si spomeniem na obrazok, ktory mali nasi ITckari na dverach...


Pre ISPAdmina by sa to dalo prisposobit: Delame do ISPAdmina Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kemper
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 23.03.2012 - 17:11 #97598
Basic


Joined: Jan 23, 2009
Posts: 175

Pani vo verzii ispa 3,63 je problem s parovanim uhrad Slovenskej posty . Priklad , ak ste mali v roku 2011 naimportovany vypis xxx.063 a vroku 2012 vam prisiel vypis xxx.063 , ispa vypise ze dany subor sa uz systeme nachadza ... Nevien ako su na tom ine verzie . Kazdopadne je tato vlastnost dost na ho... Confused
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 23.03.2012 - 20:31 #97602
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

kemper wrote: ›Pani vo verzii ispa 3,63 je problem s parovanim uhrad Slovenskej posty . Priklad , ak ste mali v roku 2011 naimportovany vypis xxx.063 a vroku 2012 vam prisiel vypis xxx.063 , ispa vypise ze dany subor sa uz systeme nachadza ... Nevien ako su na tom ine verzie . Kazdopadne je tato vlastnost dost na ho... Confused


asi si prvy kto ISP admin opuziva dlhsie ako 1 rok, ze sa ti to prejavilo Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kemper
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 25.03.2012 - 14:16 #97659
Basic


Joined: Jan 23, 2009
Posts: 175

Pisal som na podporu , zatial ziadna odpoved ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 25.03.2012 - 15:43 #97660
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

boh ma ochranil ze som to nekupil.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
yeager
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 02.04.2012 - 18:46 #97841
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

nechcel som otvorit novy topic, tak to napisem sem

mam problem s presmerovavanim na ispadmine, nefunguje ani pre neplaticov ani pre neregistrovane ip. dostanem tuto hlasku
Code: › Warning: session_start() [function.session-start]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1005 is not allowed to access /tmp owned by uid 0 in /data/support/ispadmin/web_template/disabled/index.php on line 2

Fatal error: session_start() [<a href='function.session-start'>function.session-start</a>]: Failed to initialize storage module: files (path: ) in /data/support/ispadmin/web_template/disabled/index.php on line 2

nemal z vas niekto podobny problem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 02.04.2012 - 18:55 #97842
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

yeager wrote: ›nechcel som otvorit novy topic, tak to napisem sem

mam problem s presmerovavanim na ispadmine, nefunguje ani pre neplaticov ani pre neregistrovane ip. dostanem tuto hlasku
Code: › Warning: session_start() [function.session-start]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1005 is not allowed to access /tmp owned by uid 0 in /data/support/ispadmin/web_template/disabled/index.php on line 2

Fatal error: session_start() [<a href='function.session-start'>function.session-start</a>]: Failed to initialize storage module: files (path: ) in /data/support/ispadmin/web_template/disabled/index.php on line 2

nemal z vas niekto podobny problem


laci, ved ta chyba je tu jasne napisana.
SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1005 is not allowed to access /tmp owned by uid 0 in /data/support/ispadmin/web_template/disabled/index.php on line 2

1) mas v PHP zapnuty SAFE MODE, to sa vypina v php.ini, ale ak to mas na verejnej sieti, tak by som safe mode radsej nevypinal
2) skript (webserver) bezi pod uzivatelom s UID 1005, ale /tmp vlastni uzivatel s UID 0 (root) takze ti tam nedovoli pisat. modez spravit
chown 1005. /tmp
chmod 0777 /tmp
a takto by si mal zmenit ownera tempu na 1005 a zaroven povolit vsetkym ostatnym prava zapisu.

to su inac skor php-related veci nez vec ISPadmina.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
yeager
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 02.04.2012 - 20:19 #97843
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

jj mal si pravdu, pravdupovediac chybu som hladal iba v nastaveni ispadminu, nedoslo mi to ze je to v nastaveni php Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
marsl
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 27.08.2012 - 15:46 #100146
Basic


Joined: Dec 08, 2006
Posts: 401

Caute, Opat otvaram tuto temu. Ako riesite posielanie Fa ci uz cez Ispadmin, alebo cez iny SW a elektronicky podpis? Da sa pouzivat elektornicky podpis na FA vygenerovane ispadminom? Je nutne pouzivat elekronocky podpis pri posielani Fa mailom? Podla toho co som sa docital tak ano..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 27.08.2012 - 16:35 #100147
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

pokial si dobre pametam, tak faktura nemusi mat ani elektronicky ani ziaden iny podpis...
Faktúra musí obsahovať

a) meno a adresu sídla, miesta podnikania, prípadne prevádzkarne platiteľa, ktorý dodáva tovar alebo službu, a jeho identifikačné číslo pre daň,
b) meno a adresu sídla, miesta podnikania, prípadne prevádzkarne alebo bydliska príjemcu tovaru alebo služby a jeho identifikačné číslo pre daň, ak mu je pridelené,
c) poradové číslo faktúry,
d) dátum, keď bol tovar alebo služba dodaná, alebo dátum, keď bola platba podľa odseku 1 prijatá, ak tento dátum možno určiť a ak sa odlišuje od dátumu vyhotovenia faktúry,
e) dátum vyhotovenia faktúry,
f) množstvo a druh dodaného tovaru alebo rozsah a druh dodanej služby,
g) základ dane, jednotkovú cenu bez dane a zľavy a rabaty, ak nie sú obsiahnuté v jednotkovej cene,
h) sadzbu dane alebo údaj o oslobodení od dane,
i) výšku dane spolu v slovenských korunách.

Ani peciatku ani podpis tam nevidim...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
marsl
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 27.08.2012 - 18:18 #100149
Basic


Joined: Dec 08, 2006
Posts: 401

JOFO wrote: ›pokial si dobre pametam, tak faktura nemusi mat ani elektronicky ani ziaden iny podpis...
Faktúra musí obsahovať

a) meno a adresu sídla, miesta podnikania, prípadne prevádzkarne platiteľa, ktorý dodáva tovar alebo službu, a jeho identifikačné číslo pre daň,
b) meno a adresu sídla, miesta podnikania, prípadne prevádzkarne alebo bydliska príjemcu tovaru alebo služby a jeho identifikačné číslo pre daň, ak mu je pridelené,
c) poradové číslo faktúry,
d) dátum, keď bol tovar alebo služba dodaná, alebo dátum, keď bola platba podľa odseku 1 prijatá, ak tento dátum možno určiť a ak sa odlišuje od dátumu vyhotovenia faktúry,
e) dátum vyhotovenia faktúry,
f) množstvo a druh dodaného tovaru alebo rozsah a druh dodanej služby,
g) základ dane, jednotkovú cenu bez dane a zľavy a rabaty, ak nie sú obsiahnuté v jednotkovej cene,
h) sadzbu dane alebo údaj o oslobodení od dane,
i) výšku dane spolu v slovenských korunách.

Ani peciatku ani podpis tam nevidim...


Ale ak sa nemylim, tak v obchodom registri mam nieco ako konatel kona samostatne a k firemnym dokumnetom prida nazov spolocnosti a vlastnorucny podpis...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 6 of 8 < 1...345678 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)