Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 14:06


10. SKFREE-ALPI stretko

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 13 < 1234567...13 >
Poll
Ktory vikend stretko?
17.-19.6 2011
68%
 68%  [ 11 ]
24.-26.6.2011
31%
 31%  [ 5 ]
Total Votes : 16


Author Message
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 18.03.2011 - 16:15 #89373
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Nie, nikto sa neurazil, vsetko sa pripravuje, v kratkom case sa dozviete. Ozaj, viete niekto nieco o Metre? Nejaky termin? ci?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 18.03.2011 - 17:01 #89380
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

metro bude 18-20 maja Smile
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 18.03.2011 - 17:04 #89381
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

ale mna zaujima aj to skfree....

ak sa fakt gyro nezobudi z letargie alebo sa v ramci svojej schizy zasa neprepne na "podme na to", do dajme tomu konca mesiaca....
Dal by som to fakt riesit M-Tecovi
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 18.03.2011 - 19:26 #89388
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

pokial ma niekto chut to riesit, smelo do toho Smile ja som za
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 18.03.2011 - 22:07 #89390
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
podporujem mteca nech to odsypa......no a co metro, ideme? nejdeme?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 30.03.2011 - 08:14 #89746
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
421 wrote: ›podporujem mteca nech to odsypa......no a co metro, ideme? nejdeme?

Uz sa to riesi, nemajte obavy. Na to Metro by som tradicne isiel, aspon pokecame, popijeme, labuznici sa najedia... Smile
Na pripravovane ALPI mam pripravene aj nejake veci ohladom zdruzenia. Dufam ze nam v tom zaplavy nezabrania a pridu aj ti co mali vlani a neprisli.
Skonsolidujeme s Rastom a Misom nejaku rozumnu kostru ALPI stretka, aby to nebolo nudne a hlavne aby to bolo k veci. Chysta sa gulas, kotlik mam, mozeme vonku posediet, ak je zaujem, mozeme aj nejake zabijackove speciality pojest... Hlavne ak mate este niekto nejakych znamych vo firmach, ktore ba sa mohli zucastnit ako sponzori, dajde tipy do PM. Cim kvalitnejsi sponzori, tym to bude zaujimavejsie a bude peniazkov aj na relax Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 30.03.2011 - 09:12 #89752
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Máš predbežné info kde by sa to malo konať? Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
krtko
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 30.03.2011 - 11:46 #89759
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
co je to relax?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 30.03.2011 - 14:02 #89765
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

krtko wrote: ›co je to relax?

to su tie dzusy !
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 31.03.2011 - 17:42 #89805
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Takze mam same dobre spravy :
1. stretko bude tam kde vlani, takze o kupanie a sportove aktivity nebude nudza,
2. vybavena je aj opekacka, grilovacka a varenie gulasu v nedalekej kolibe, ktora patri tiez hotelu-mame ju celu k dispozicii
3. moje poziadavky ohladom porcii akceptovali, takze pridame papanicu
4. a na zaver ceny nezvysovali, stat to bude tolko ako vlani, kto kolko prespi a preje, tolko zaplati.
5. prostredie oproti vlanajsku este opeknelo, vypada to tam ako luxusny hotel
6. recepcna je rovnako pekna a mila ako vlani (a je slobodna) Wink
Ostatne info priebezne...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 27.04.2011 - 03:21 #90582
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
foxo to co ma gyro s urcitymi ludmi z tejto komunity nechajme na nich....stretka boli naozaj vzdy dobre, kazde malo nieco do seba. BBX net a gyro myslim, ze maju na kazdom stretku dvere otvorene. Gyro je clovek, ktory ma najmenej dovodov sa urazat, paradoxne som mu tento tyzden pisal aj volal....neodpisal a nezdvihol....tie dristy ako je vytazeny ma nezaujimaju, ked clovek chce tak si chvilku najde. On sam vie ake maslo ma na hlave, ak nedojde na stretko urcite nebude pravy dovod jeho urazenost ale urcite uplne ine veci....hlavne to, ze asi budeme podaktori chciet po nom nejake veci osobne vysvetlit. Dokonca aj ked pisem asi dost zostra proti nemu, tak paradoxne na stretko pridem prave preto , aby som urcitych ludi krotil ked nahodou gyra zbadaju. Presadzujem pokojnu verbalnu diskusiu ako nemu diskusiu ruk:-) Na stretko sa tesim a pevne verim, ze BBXnet pride komplet a nedojde k tomu, ze zacnete BBXnetaci skfree bojkotovat. Inak neviem, ci gyro sem este chodi ale povedzte mu, ze na ISPfore treba sem tam prihodit nejaky clanok alebo diskusiu inak mu to umre rovnako ako vsetky jeho dobre napady na ktore bohuzial po 3 dnoch existencie zacne zvysoka sr.t.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 27.04.2011 - 13:39 #90592
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
421 ty vies riadne klamat, ved sa spytaj chalanov ze si so mnou pisu dokonca aj ti co si myslis ze ma chcu bit cico to tu vlastne taras. Ak mas napriek vsetkemu stale pocit ze Ti mam ZNOVA nieco vysvetlovat tak budem na 80% na MetroOnline stretnuti, bude to dufam z tvojej strany posledna poziadavka na mna.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 27.04.2011 - 14:10 #90593
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

pozri gyro, medzi riadkami ti je naznacovane, ze aktivitu ktoru sme spolocne zacali, a ktora sa nepodarila podla predstav, treba seriozne ukoncit, aby sa zabranilo dalsim sporom a naslednym skodam a aby sa poskodene vztahy prinajmensom zneutralizovali. a ci sa ti to paci ci nie, de jure si v tejto veci kompetentny ty. a de facto tiez, pretoze vacsinu veci si riesil ty, a mame o nich prilis malo informacii na to, aby sme to mohli efektivne rozriesit bez teba (zvolen napriklad). niektore veci prebehli nezodpovedne, niektore este horsie nez nezodpovedne, a to co sa ocakava je, ze sa to vyriesi. a riesenim nie je to, ze sa budes/budeme tvarit ze problem neexistuje. ja som sa na ani jednej z dvoch problevych transakcii nepodielal, napriek tomu som absolvoval s vielom jej riesenia asi dvadsiat-tridsiat telefonatov s tebou, gabom, yeagerom, a rastom. ak by kazdy hned dvihol a hned vyriesil vec, ktora trva par sekund, bolo by to na mozno tri telefonaty, a neriesili by sme to pol roka, ale pol dna. maximalne neefektivne a komplikovane s velkym dopadom na medziludske vztahy sa podarilo takto doriesit asi 50% z jedneho z dvoch vacsich zavazkov. este zostava splnit druhu cast tohto zavazku, k comu je podla vsetkeho ale najprv potrebne doriesit druhy zavazok, zvolen. a tam uz ti mediatora tazko bude niekto robit, ked pri dojednavani okrem teba nikto z menovanych nebol a velmi tazko je napriklad mne robit rozhodcu. skodam sa zrejme neda vyhnut, ale pristup ze - dodal som klientovi nieco co nejde, on mi nezaplatil, tak ja nezaplatim nieco ine niekomu inemu, to nie je OK. a darmo sa budes jedovat, ze vela veci bolo ponechanych na tebe. pripomeniem ze zasadby problem vznikol na dvoch transakciach, pricom o zvolenskej som nemal ziadne informacie ze sa ide realizovat, ani sa ma nikto nepytal ci s tym suhlasim, alebo co si o tom myslim, proste smo sa dozvedel ze sa to tak stalo. ak by ste sa boli pytali, ci do tohoza takychto podmienok ist, poviem vam svoj nazor, ze bud musi byt pisomne akceptovane ze riesenie ma obmedzene garancie, alebo ak sa to nechce akceptovat, tak to vobec netreba dodavat. a pri druhej veci, tovare, tak to som vam na rovinu hovoril, ze to takto nerobte, ze ked nerobite medzinarodny obchod rutinne, tak sa do neho vobec nejebte. demokraticky ste ma prehlasovali, ze sa do toho jebat chcete. a rovno ste sa do toho najebali tak, ze je s tym problem. nechceli ste si nechat poradit, ani konzultovat, len posli peniaze. hovoril som aj tebe osobne ze je chore zaplatit v cudzom state DPH, ze mi dajte mena/cisla/kontakty a vyriesim to, ale ty ne, to je tak dojednane, to sa inak neda, to tak musi byt. nemuselo to tak byt. este nech uplynie lehota na doziadanie vratky DPH a tymto kvalitnym pristupom slovenski lokalni provideri dobrovolne prispeli par tisic EUR ekonomike cudzieho statu a zaroven su vyrobili sekeru u obchodneho partnera. teda, ked som upozornoval na uskalia medzinarodneho obchodu, myslel som sice na niekolko moznych problemov ktore mozu vzniknut, ale za to bude na DPHcke, ktora je rutinou, tak to mi v zivote ani nenapadlo. a ked je pruser, tak pocuvame ze to je nasa chyba, ze sme nechali vsetko na teba. to ze sa nepodarilo nieco dotiahnut do konca, sa da povazovat za spolocny neuspech a spolocnu stratu. ale to ze si v jednej veci jednal pokial viem sam, a v druhej pokial viem tak s niekym, ale na moj nesuhlas, tak za to neprenasaj zodpovednost na nas. a uz vobec neocakavaj ze ked ty s doteraz vynakladal viac aktivity, tak my mame reciprocne vynalozit aktivitu na riesenie pruserov. tieto dva prusery totiz nevznikli urcite ani rastovou ani mojou vinou.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 27.04.2011 - 16:44 #90602
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Aby som teda nadviazal na temu, som rad napokon ze ma Gyro do tej vasej akcie nezatiahol ako to tak tu citam (so slovami "teba uz neberieme") Very Happy
Teraz k teme: Stretko Hotel Jantar Dudince 17.-19.6.2011. V piatok prednasky (nepovinne kto nechce prist ale budem rad ked tam budu vsetci aby som zo sponzorov nerobil k.....v), sobota doobeda SKFREE napady,riesenia,pokec,vlastne prezentacie. Poobede ALPI (kto nema zaujem-relax,bazen...) ktore mozeme potiahnut do noci pri ohniku v rytme stripteerky Very Happy
DCN a Nera nebudu, rokujeme s Alcomou-zatial to vypada nadejne. Dalej Micos,Wellimex,Pantel-ucast potvrdena. Energotel neisty (asi problemy nejake). Rokujeme s inymi zaujimavymi firmami, ak sa podari bude pritomna aj firma na mimosudne riesenie pohladavok nakolko tato problematika sa zda byt coraz aktualnejsia. Mala by byt pritomna jedna nemenovana firma ktora zastupuje Cisco,Signamax a pod.ohladom kvalitnych switchov, nejaka e-shop firma s komercnymi wifi komponentmi, dalej Motorola a potom este uvidime Wink . Zatial nechcem menovat.
Vecer bohaty program, poobede nejake sportove aktivity na ihrisku, gulas a pod. Nechajte sa prekvapit, kedze mame to jubilejne tak to roztocime. Foxo, dufam ze aspon ty zabojujes a zareprezentujes BBX Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 29.04.2011 - 11:22 #90663
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
gyro ak mozem takto verejne, dojdi na stretko.....budes nam naozaj chybat ak neprides.....kazdy moze v zivote urobit ko.otinu, tak sadni do oplika a normalne dobehni aj s chalanmi......
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 13 < 1234567...13 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)