Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 24.04.2024 - 04:27


10. SKFREE-ALPI stretko

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 13 < 123456...13 >
Poll
Ktory vikend stretko?
17.-19.6 2011
68%
 68%  [ 11 ]
24.-26.6.2011
31%
 31%  [ 5 ]
Total Votes : 16


Author Message
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 17.02.2011 - 19:06 #88598
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Kazdy z nas robi chyby, nikdy to nebolo uplne OK ani u mna ani nikde inde ale povedzme si zasa narovinu, ze tato akcia nie je v 4hviezdickovom hotely a aj cena je tomu prisposobena. Takze nebudeme tu vycitat jeden druhemu to ci ono. Gyrovi sa cudujem, ze sa uraza, myslim, ze ma nato najmenej dovodov. Viem ze je jednoduchsie sa na cloveka urazit a ponadavat nanho ale ked sa odkryju karty je to prave pri gyrovi uplne inak. Takze ked sme sa dohodli ze to robime na juhu, tak podporme mteca co najviac, ja sa pravdaze uz teraz tesim na zimnu polanu....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 17.02.2011 - 19:53 #88603
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

421 wrote: ›Kazdy z nas robi chyby, nikdy to nebolo uplne OK ani u mna ani nikde inde ale povedzme si zasa narovinu, ze tato akcia nie je v 4hviezdickovom hotely a aj cena je tomu prisposobena. Takze nebudeme tu vycitat jeden druhemu to ci ono. Gyrovi sa cudujem, ze sa uraza, myslim, ze ma nato najmenej dovodov. Viem ze je jednoduchsie sa na cloveka urazit a ponadavat nanho ale ked sa odkryju karty je to prave pri gyrovi uplne inak. Takze ked sme sa dohodli ze to robime na juhu, tak podporme mteca co najviac, ja sa pravdaze uz teraz tesim na zimnu polanu....


od kedy chodime na tieto skfree stretka, tak ma moji chalani velmo lubia. tesia sa na to kazdy rok jak male deti. podla mna kazda akcia je super, ci uz gyrova, mtecova alebo rastova. kazda mala najake nedostatky, ale fakt... za tu cenu je to zadarmo.

ale co lutujem, tak to, ze sme neboli na polane... povrava sa, ze to bola naj akcia Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 17.02.2011 - 19:59 #88604
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

airbilly wrote: ›V tomto s tebou musim suhlasit. Horsiu stravu som nezazil nikde. Cize urcite iny hotel, aj za cenu ze bude mat mensi bazen..


slusne papanicko bolo teraz naposledy, ako tomu niektori hovoria, na kraji sidliska Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 17.02.2011 - 20:26 #88605
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

najlepsie je na seba stale kydat. ze by ste sa obcas aj pochvalili?

gyro robis super akcie, posledna bola dobra. Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 17.02.2011 - 21:25 #88610
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Ja som nikdy na nikoho nekydal, nie je to moj styl. Ale ked do mna dlho pichaju palicou, poviem si aj ja svoje.
Ak si precitas moje prispevky k predchadzajucim stretkam, vzdy som vyzdvihoval pozitiva a nehrabal som sa v negativach. Navyse mi dochadza trpezlivost ohladom neriesenia niektorych veci o ktorych sme sa bavili a maju dost vazny charakter.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 17.02.2011 - 22:43 #88616
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

m-tec > nemal som na mysli teba.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Express
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 28.02.2011 - 14:36 #88851
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

viem ze sa to sem nehodi, ale nedalo mi
..
http://www.youtube.com/watch?v=S5pJ1tAW ... r_embedded

zelman, steve, a pod. prihlasime sa?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 28.02.2011 - 16:06 #88853
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
gyro wrote: ›... to by si najprv musel nejaku internu postu napisat.
Co sa tyka stretka zacal som ho riesit a OSOBNE som uz jednal so sponzormi. Myslel som si ze ako organizator 7-dmich stretnuti z 9 mam pravo zorganizovat jubilejne. Tak ako som pisal po skonceni 9-teho stretnutia vsetkym zucastnenym bude - sa konat blizko Nery koli exkurzii z piatka rana az do nedele, ale ak nemate zaujem je mi to potrebne povedat a ja odvolam vsetky doterajsie dohody. Robit separatne stretka by bolo divne a je mi divne ze sa to zacalo bez toho aby mi niekto dal nieco vediet. Ked som si to tu precital napisal som m-tecovi mail ako sa cela vec ma. Takze bol by som rad keby ste mi dopriali organizaciu 10teho stretnutia. Ak nie nezblaznim sa, TUSR aj tak nema zmysel volat kazdy polrok takze ich chcem dotiahnut az na zimne stretnutie, kedy uz bude pri troche stastia schvalena novela zakona o elek. komunikaciach.

este:
- hladam hotel s minimalnou kapacitou 150 osob
- s bazenom
- sportovymi aktivitami
- dorbou kuchynou

okrem Nery som mal v plane dalsie prekvapenie.


Ty ma prekvapis vzdy, ale tym zlym smerom...ja viem ja kokot...mne je uplne fuk kde bude co bude ked nebudem v karibiku dojdem hadam
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 28.02.2011 - 16:11 #88854
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
Letné u na juhu a zimne pre istotu niekde na Madagaskare nech je istota ze bude good pocasie. Zabijeme 2 muchy jednou ranou..netrba zhanat taky velky hotel a switche za milion tiez nepridu prezentovat a my sa mozeme diskutovat do nemoty na urovni...

Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
majak
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 28.02.2011 - 16:55 #88857
Ucen


Joined: Apr 18, 2008
Posts: 561
Location: Toropark
aj ja sa hlasim Razz
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 28.02.2011 - 18:13 #88861
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
na madagaskar som xcel ist az buduci rok ale pravdaze sa prisposobim, cize treba len urcit termin, na letenkach asi neusetrime...alebo ak poznate niekto lacnejsi sposob ako zohnat letenky dajte tipa..... Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 28.02.2011 - 18:27 #88863
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

serte na letenky, attachnite sa k mailu...
a dufajte ze vas po ceste nezahodi nejaky spamfilter Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 09.03.2011 - 09:22 #89100
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

ako to teda vyzera?
trosku diskusia zakapala Smile
by sa mi hodilo skor na toho 17-19.6.2011, ten druhy termin uz mam daco ine.
Pre rypalov - je jasne, ze termin stretka na mne nezavisi ale rad by som sa zucastnil
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 18.03.2011 - 10:28 #89357
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Kde to teda má byť? Existuje už cca. program a priebeh?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 18.03.2011 - 13:07 #89370
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
organizatori sa urazili a uz nebude ziadne dalsie skfree stretko tusim...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 13 < 123456...13 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)