Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 19.04.2024 - 19:21


10. SKFREE-ALPI stretko

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 13 < 12345...13 >
Poll
Ktory vikend stretko?
17.-19.6 2011
68%
 68%  [ 11 ]
24.-26.6.2011
31%
 31%  [ 5 ]
Total Votes : 16


Author Message
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 16.02.2011 - 17:02 #88551
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Nech sa k tomu kazdy vyjadri, nemam s tym problem, podriadim sa vacsine.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 16.02.2011 - 19:48 #88561
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no co sa tyka nery neviem ci je este dovod ich volat. Neviem ci si si vsimol spojili sa z Ceragonom co povazujem za velky krok vpred. Su to super radia aj jedny aj druhe. Avsak obchodne oddelenie uz nefunguje v takej zostave ako bolo na zimnom stretku. Uz vsetko patri pod Prahu a cenove ponuky z nery alebo teda z ceragonu su neskutocne vysoke. Ak pozries hociaky velkoobchod v polsku tak ti da neru alebo ceragon ovela lacnejsie ako ti daju obchodnici na slovensku v tzv. velkoobchodnom rezime.
PS: co sa tyka internej posty tak som ta dopytoval rovnako ako pixall a doteraz si nereagoval na nase poziadavky a urcite to tu nechcem rozoberat....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
yeager
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 16.02.2011 - 20:33 #88565
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

mne sa pacilo v dudinciach, gyro ty si v poslednom case taky zaneprazdneny, ze nestihas dvihat telefon, nestihas reagovat na maili a mohol by som este pokracovat ...., ale nechcem, osobne som proti tomu aby sme ta zatazovali aj so stretkom. len oddychuj ...... v pokoji Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
smreko
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 16.02.2011 - 20:53 #88567
Basic


Joined: Mar 22, 2008
Posts: 11

Bol som už na stretnutí SK Free a musím potvrdiť že fakt to bola super akcia, zakaždým keď sa koná chcem ísť ale žial doposial mi vždy niečo vošlo do cesty, ale teraz som si povedal že aj keby sa dialo čokolvek prídem, a ak môžem vijadriť kde by sa mi to viac páčilo tak som za M-Tec (Dudince).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 16.02.2011 - 20:57 #88568
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
Malo by sa spravit hlasovanie, kto je za ktoru moznost. Mtec sprav temu s hlasovanim.


Last edited by airbilly on 16.02.2011 - 20:58; edited 1 time in total
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
airnet
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 16.02.2011 - 20:57 #88569
Ucen


Joined: Máj 05, 2005
Posts: 508
Location: Banov
ja som tiez za dudince, Zimne v kopcoch, letne u nas na juhu Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 16.02.2011 - 21:07 #88570
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no ja nemam chut byt v ruzomberku pri panelakoch aj ked akciu hodnotim pozitivne. Ja navrhujem kedze naozaj ma toho gyro dost urobit to v dudinciach. Som za m-teca a jeho juznu variantu.....nerovicu si mozeme nechat na zimu
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 16.02.2011 - 21:53 #88572
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

aj ja som za zimu v horach a leto na juhu... t.j. dudince.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 16.02.2011 - 22:12 #88574
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Chalani, neda sa mi uz zmenit otazka ohladom hlasovania za miesto. Zda sa mi vsak zatial ze je to jednoznacne za Dudince. Velmi ma tesi vasa podpora, pockame este par dni kym sa kazdy vyjadri.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 16.02.2011 - 22:56 #88577
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

mne je jedno kam sa dotrepem. Inak je to 10. stretnutie, nie 10. rocnik.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 17.02.2011 - 13:12 #88588
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
421 a preco by to malo byt v Ruzomberku ?
OK, je teda rozhodnute, dohody so sponzormi odvolam, je to hlas Ludu.
Ja do Dudiniec nepojdem ak to bude ten isty hotel s otrasnou stravou, jedlo je jedina moja uchylka a dost mi nanom zalezi, chcem si to tam uzivat nie sa trapit.

421 a Pixal, - ziadny email nemam a dokonca ani odpovede na veci co som sa pytal ja.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 17.02.2011 - 13:54 #88589
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
gyro to hovorim o poslednom stretku, ze sme sa tesili na prirodu a bolo to nakoniec na kraji sidliska....nevidim dovod odvolavat sponzorov, ved ich posun m-tecovi do dudiniec. Co sa tyka mailu naozaj nie je dovod si to tu vykrikat, ty vies co mas zausami a asi si xcel napisat nie pixall ale yeager ale v podstate aj pixall by ti napisal to iste....no a ak pojdes do dudiniec budem rad, ked sa na to vsak divam pragmaticky na tvojom mieste by som asi ani ja nesiel, lebo chalani z juhu by ti mozmo po par pivach aj nalozili......
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 17.02.2011 - 14:19 #88591
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
gyro wrote: ›
Ja do Dudiniec nepojdem ak to bude ten isty hotel s otrasnou stravou, jedlo je jedina moja uchylka a dost mi nanom zalezi, chcem si to tam uzivat nie sa trapit.

V tomto s tebou musim suhlasit. Horsiu stravu som nezazil nikde. Cize urcite iny hotel, aj za cenu ze bude mat mensi bazen..
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 17.02.2011 - 14:26 #88592
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
airbilly urcite to nedavajme do roviny ze ten isty hotel...hadam m-tec vybere nieco dobre a nemusia to byt prave dudince...pockajme na jeho navrh a uvidime
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 17.02.2011 - 14:31 #88593
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
gyro wrote: ›421 a preco by to malo byt v Ruzomberku ?
OK, je teda rozhodnute, dohody so sponzormi odvolam, je to hlas Ludu.
Ja do Dudiniec nepojdem ak to bude ten isty hotel s otrasnou stravou, jedlo je jedina moja uchylka a dost mi nanom zalezi, chcem si to tam uzivat nie sa trapit.

421 a Pixal, - ziadny email nemam a dokonca ani odpovede na veci co som sa pytal ja.

Jasne som povedal ze strava sa zlepsi, okrem toho je tam asi 20 takych hotelov a maju skoro vsetky bazen. Dalej vitam aj navrh 421 ze sa uvari aj nejaky gulas, kotlik a podobne veci mam, takze mozeme si to prilepsit aj sami zo sponzorskeho. Nevedel som o kupelnych normach na stravu, tie porcie su v kupeloch ratane na dochodcov a nie na takych hladosov Very Happy . Takze to bude moja prva podmienka pri rezervacii.
Vies gyro, cudujem sa prave tebe ze vyskakujes s tou stravou. Nepovedal si mi jednu pozitivnu vec na stretko, stale si len vyryval, pricom ja som mal tiez voci tebe dost podstatne vyhrady-vizitky si neurobil, tricka skoro neboli-zabudol si ich a t.d. A na poslednom stretku sme sa pri stoloch museli striedat a chutovo ani tam ta strava nebola bohvieco. U mna bola vyhoda ze si kazdy zaplatil za to co prespal a co zjedol, kdezto u teba ked pridem na 1 den tak peniaze sa nevracaju. A o kapacitach ubytovania ani nehovorim ze sme spali s pristelkou natlaceni 4 v izbe a medzi nami aj baby. Budme prosim objektivni ked uz sa ideme fackat.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 13 < 12345...13 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)