Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 18.04.2024 - 11:49


10. SKFREE-ALPI stretko

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 10 of 13 < 1...78910111213 >
Poll
Ktory vikend stretko?
17.-19.6 2011
68%
 68%  [ 11 ]
24.-26.6.2011
31%
 31%  [ 5 ]
Total Votes : 16


Author Message
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 14.06.2011 - 07:18 #91861
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
wsk wrote: ›Posielal som registraciu za Regiotel. Potvrdenie neprislo...

nemam nastaveny robot, robim to rucne aby som to neprehliadol, takze potvrdim ked budem v robote Smile Ale potvrdene to mame, hovorili sme spolu o tom Wink
Regiotelaci tradicne silne zastupenie, mate u mna "like" Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 14.06.2011 - 07:26 #91862
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
pixall wrote: ›
m-tec wrote: ›Do tomboly su pripravene fakt hodnotne ceny !!!!!!!!!!!!!!!!!! (1.cena je v hodnote 60.000Kč!)


ja len dufam ze nie cas licencie na ISPadmin, lebo zas budem musiet vyhru rozdat, a to este so zlym pocitom, ze rozdavam nieco, co by som priatelovi neodporucal pouzivat Wink

Nekombinuj, nie je to ispadmin Smile
Druha cena je v hodnote 2000,-€ !!!!!
tretia cena tiez nie je na zahodenie, no fasa. Takuto tombolu sme este asi nemali.
Chalani ak chcete, doneste nieco ale smetie typu odpalene RB a pod. nenoste. Mame potom problem s likvidaciou elektroodpadu Very Happy Skor uvitam nejake tricka, ciapky, pera a pod... aspon nech je to na nieco pouzitelne.
Kto sa este neregol, nech tak urobi aby som nemusel rozdavat prazdne visacky a fixkou dopisovat. Ono to nevyzera potom dobre Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 14.06.2011 - 14:22 #91867
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

mozno by nebolo zle hodit sem zoznam registrovanych a ten kto sa tam nenajde, tak aspon vie na com je.
zakazdym to tak bolo
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 15.06.2011 - 07:02 #91893
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Aman wrote: ›mozno by nebolo zle hodit sem zoznam registrovanych a ten kto sa tam nenajde, tak aspon vie na com je.
zakazdym to tak bolo

bude dnes dorobeny podrobny program aj so zucastnenymi ale na stranke podujatia, nie tu. Takze si sem tam kuknite aj tam co je nove. Ak by niekto mal fotky (staci po 4ks) z minulych rocnikov, poprosim poslat napr.mailom. Dakujem.
P.S. Ak nahodou niekto nedostal odpoved na registraciu, neznamena to ze sa nezucatnite. Treba prist a hotovo. Hotel ma dostatocnu kapacitu, izby nebolo potrebne vopred rezervovat. To som len kvoli odhadovanemu poctu potreboval vediet kolko materialu a upomienkovych predmetov vyrobit, aj kvoli visackam aby sme to nemuseli fixkou dopisovat na mieste.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 15.06.2011 - 08:47 #91895
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
vyborne, presne tak si to predstavujem, je jedno ci sa registrujes, ci sa neregistrujes, jednoducho miesta je dost a hotel ma dostatocnu kapacitu....ak sa polepsili aj v zasobeni baru a teda ze ho nevypijeme este v piatok vecer, tak to bude uplna dokonalost. Tesim sa na akciu, pevne verim, ze pride aj KIWI, ked moderuje toto forum mohol , by nam svojimi poznatkami a tom co je dobre a co zle vylepsit vecernu zabavu.....ak ho pusti manzelka Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 15.06.2011 - 12:07 #91903
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
Aman , snežné delo už máte pripravené ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 16.06.2011 - 12:09 #91938
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
421 wrote: ›vyborne, presne tak si to predstavujem, je jedno ci sa registrujes, ci sa neregistrujes, jednoducho miesta je dost a hotel ma dostatocnu kapacitu....ak sa polepsili aj v zasobeni baru a teda ze ho nevypijeme este v piatok vecer, tak to bude uplna dokonalost. Tesim sa na akciu, pevne verim, ze pride aj KIWI, ked moderuje toto forum mohol , by nam svojimi poznatkami a tom co je dobre a co zle vylepsit vecernu zabavu.....ak ho pusti manzelka Smile

Kiwi cusi ako vos pod chrastou Smile On ma uz ine particky Very Happy
Zatial sa neregol.
Bol som skontrolovat situaciu, Preradovic z Alcomy a 2 dalsi pani sponzori su uz na mieste, recepcna je sarmantna ako vzdy Smile ,ostatnych ocakavame rano. Ucast je slusna, minimalne ako vlani. Ak sa niekto rozhodne prist last minute, ste vitani.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 19.06.2011 - 12:55 #91942
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

tak pani... mame to za sebou.

akcia celkom usla. gulas fajny (az na to, ze az na dalsi den som zistil ako sa pripravoval), spolocnost dobra, len nas tam nebolo nejak vela a co je horsie, tak kopec ludi mohlo dojst len na prvy den.

z prednasok sa mi najviac pacil pan cabala - to stalo za to. a fakt dobre bolo zasadnutie alpi.

sklamala vsak znova kuchyna, ta bola slaba ako aj minuly rok. ale mozno som mal len ja fajnovu papulu Smile ranajky vsak boli stylove...

co sa tyka tomboly, tak ako uz byva zvykom, tak sme vzali najlepsie ceny... pani, nabuduce si odpuste namahu s losovanim a rovno nam dajte prvu cenu a zvysok si losujete medzi sebou.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 19.06.2011 - 14:09 #91943
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Súhlasím s amanom, ale mam vysvetlenie k tej strave, su to zdravé lazenske jedla a aj preradovic z alcomi odporúčal vedlajsi podnik, kde vraj varili fantasticky. Cabala mal výborný pokec k frekvenciam. Teším sa na ďalšiu akciu, pevne verím, že bude rovnako dobrá......
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 19.06.2011 - 14:30 #91945
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Aman wrote: ›tak pani... mame to za sebou.

akcia celkom usla. gulas fajny (az na to, ze az na dalsi den som zistil ako sa pripravoval), spolocnost dobra, len nas tam nebolo nejak vela a co je horsie, tak kopec ludi mohlo dojst len na prvy den.

z prednasok sa mi najviac pacil pan cabala - to stalo za to. a fakt dobre bolo zasadnutie alpi.

sklamala vsak znova kuchyna, ta bola slaba ako aj minuly rok. ale mozno som mal len ja fajnovu papulu Smile ranajky vsak boli stylove...

co sa tyka tomboly, tak ako uz byva zvykom, tak sme vzali najlepsie ceny... pani, nabuduce si odpuste namahu s losovanim a rovno nam dajte prvu cenu a zvysok si losujete medzi sebou.

Aman, ty hovado ja ta zabijem Very Happy nemusis vsetko prezradit Wink
a teraz k organizacii:
1. strava bola ovela lepsia aspon z mojho pohladu, necakajte nikdy zazraky na takej hromadnej akcii. To su hotove jedla a nie bacovsky rezen co si das na objednavku v restike.
2. vsetky prezentacie boli zaujimave, mna napriklad zaujal micos, oni ti fakt super poradia a najdu ti riesenie ak im popises problem. Stavali optiky od T-comu az po Orange, treba im specifikovat co chces a kolko do toho chces vrazit penazi a poradia ti. Spolu s Wellimexom su to najlepsi partneri.
3. Gulas sa podaril, Roli a Rudo na tom maju svoju zasluhu tiez, nie nadarmo sa hovori ze na juhu sa vari a na severe len keca...
4. k ucasti sa nebudem vyjadrovat, beriem to ako fakt ...
5. Konecne sa nasli spolocne body co treba riesit, pomenovali sme ich a myslim si osobne ze co sme tam ostali , tvorime zdrave jadro spoluprace.
6. Chcem podakovat Michalovi R. za skvelu pracu co pre nas robi a myslim si ze to treba len podporovat. Odviedol kus roboty, na rozdiel od ludi co stale hladaju chyby v niecom kde nie su a riesia nieco ako sa to neda a nie ako sa to da....
7. Dakujem vsetkym co sa zucastnili a citia potrebu sa bavit o veciach co nas trapia. Osobitne dakujem p. Cabalovi, ktory napriek zdravotnemu stavu presiel tie kilometre kvoli nam a hlavne bezplatne v case ktorom kazdy normalny clovek kvasi doma pred tekou. Klobuk dole....
8. Osobitne dakujem rakelovi za velky kus prace ktoru urobil aj kvoli nam a kvoli komfortu a to sa tyka p.Cabalu, spolocnemu nakupu spojov, dobrych napadov a super pristupu.
9. Nechcem vidiet na fore prispevku typu odkial kupit to a to..., ako to urobit..., spolupraca a pod.... V niektorych kolegoch som sa zial velmi sklamal, uprednostnuju vsetko ostatne, bicyklovanie, navstevy diskotek, restauracii a svoj blahobyt poniektori sa stazovali ze maju vela prace a nepridu a vecer vesaju fotky na FB ako sa im darilo cez vikend Wink )pred osobnym kontaktom a ludskym pristupom k veciam. Ja si tiez strazim sukromie, mam svoju rodinu ale tu ide o viac....
10. Nechcel som zavadzat tvrde pravidla ohladom rezervacii, platby vopre a podobne hluposti ale ako sa ukazuje, na neukaznenost niektorych doplacaju ini...
Dakujem za ucast vsetkym co prisli , prajem prijemny zvysok vikendu.... (idem sa konecne vyspat Smile )
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 19.06.2011 - 14:46 #91946
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
este ma napadla jedna vec, ak budeme takto pokracovat co sa tyka discipliny na prezentaciach tak na sponzorske peniaze mozeme zabudnut... Skfree je nas sviatok, kto nejake Metro a podobne veci (kde kazdy poctivo dosiel a neprotestoval ze to bolo v pracovnych dnoch) uprednostnuje pred vaznymi vecami a svojou buducnostou, kope si vlastny hrob.... Lahko sa ide hore ale ked raz ti ludia pojdu dole tak budu velmi plakat. Neprajem to nikomu ale doba je taka a nikto nie je nenahraditelny.
Dodatocne dakujem aj ste-ve mu ktory ma snahu nam pomahat a riesit veci. Ak je niekto nespokojny s cenami (ktore nam mimochodom nasi mecenasi zvysuju), treba sa ozvat a zavolat ho. Urcite sa najde lacnejsie riesenie.... To je vsetko z mojej strany, dufam ze 11.skfree bude zasa o kus lepsie a naozaj bude prvorada praca a nie vlastny zaludok. Nikdy sa neda vyhoviet kazdemu, chcel som akciu kde si najdu miesto aj rodiny s detmi, oddychnu si a pritom aj nieco poriesime. Este raz chcem podakovat ludom, ktori tovria to zdrave jadro a riesia veci systemom ako sa to da a nie ako sa to neda.....
Stretneme sa na fore alpi......
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 19.06.2011 - 18:38 #91948
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ahojte,

dakujem organizatorovi m-tecovi, a vsetkym ostatnymi ktori sa pricinili o to ze sme za mohli stretnut aj desiaty raz.

prednaska pana cabalu - klobuk dole a respect, stalo to za to. pokial som dobre postrehol tak p. cabalu dotiahol rakel, ak je to tak tak, tak moja velka vdaka aj rakelovi. ucast fundovanych ludi ako bol pan cabala teraz, alebo ako minule pani michna, mizera a frano, dava tymto akciam novy rozmer a umoznuje nam priamo "od zdroja" dozvediet sa a lepsie pochopit minuly, terajsi aj buduci stav veci, o ktorych inak mame iba chabe (alebo ziadne) informacie. cim viav takychto stretnuti, tym budu vyssie nase sance robit veci profesionalnejsie, spravnejsie a nekonfliktnejsie.

na adresu ucasti na prednaskach sponzorov - neviem sa vyjadrit k ucasti, pretoze som tam tiez nebol, piatok mi nevyhovoval. doplnim ze k tomu, ze aby som sa stretol s kolegami z branze, nie som odkazany na ziadny prispevok sponzorov, vobec mi nebude vadit ked nepridu a nic nezaplatlia. ked mam dat za vikend 100 eur, dam aj 150 eur, chodim na skfree kvoli skfree ludom, nie kvoli sponzorom a tombole. pre mna za mna, tombola ani sponzori nemusia byt vobec.

okrem pozitiv bohuzial boli aj negativa, po tomto vikende som sa zaprisahal ze hotel jantar uz nikdy viac. sobotnajsie rano som zacal tym, ze ked som bol komplet namydleny v sprche, prestala zo sekundy na sekundu tiect tepla voda, a zo studenej tiekla ladova (studenu zvladnem, tuto som nezvladol). po asi 10 minutach cakania a naberania adrenalinu som sa poutieral a nenormalne vytoceny som zliezol na recepciu urobit bordel, bol som v stave ze ochadzam v tom momente a bez zaplatenia. recepcny mi svatosvate tvrdil ze to nie je mozne, ze voda urcite tecie, ze len treba trochu nechat odtiect, ze nic netreba riesit, urcite nie je ziadny problem, atd (skratka ze asi som si vymyslel problem aby som bol zaujimavy alebo co). ked som s nim dosiel na izbu, voda uz tiekla. udrzbar ktoreho som neskor stretol, bez okolkov priznal ze ked sa zapne vodoliecba, tak poklesne tlak v systeme tak, ze na hornych poschodiach netecie voda. rovnaku skusenost mi potom potvrdili viaceri hostia a to nielen z tohto ale aj z minuleho roka. nepocul som od recepcneho ani prevadzkara ani jedno prepacte, ani kus pochopenia, ba naopak este sa ma recepcny snazil presviedcat ze to nie je mozne a ze si asi vymyslam. nonsens, slovami mojho znameho, slovak a hovno su rodina, a tento tu bol urcite hlava tejto rodiny, bud ma na starosti hotel a nevie co sa tam deje, alebo vie a namiesto priznania chyby kamufluje a robi debila z klienta. takito smradi uz odo mna neuvidia nikdy ani deravy gros. detto k miestnej hotelovej strave som nepocul ani jedno pozitivne slovo od nikoho, bola to ieda minule, bola to bieda aj teraz. hotel jantar nikdy nikdy nikdy viac.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 19.06.2011 - 20:08 #91949
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
pixall wrote: ›ahojte,

dakujem organizatorovi m-tecovi, a vsetkym ostatnymi ktori sa pricinili o to ze sme za mohli stretnut aj desiaty raz.

prednaska pana cabalu - klobuk dole a respect, stalo to za to. pokial som dobre postrehol tak p. cabalu dotiahol rakel, ak je to tak tak, tak moja velka vdaka aj rakelovi. ucast fundovanych ludi ako bol pan cabala teraz, alebo ako minule pani michna, mizera a frano, dava tymto akciam novy rozmer a umoznuje nam priamo "od zdroja" dozvediet sa a lepsie pochopit minuly, terajsi aj buduci stav veci, o ktorych inak mame iba chabe (alebo ziadne) informacie. cim viav takychto stretnuti, tym budu vyssie nase sance robit veci profesionalnejsie, spravnejsie a nekonfliktnejsie.

na adresu ucasti na prednaskach sponzorov - neviem sa vyjadrit k ucasti, pretoze som tam tiez nebol, piatok mi nevyhovoval. doplnim ze k tomu, ze aby som sa stretol s kolegami z branze, nie som odkazany na ziadny prispevok sponzorov, vobec mi nebude vadit ked nepridu a nic nezaplatlia. ked mam dat za vikend 100 eur, dam aj 150 eur, chodim na skfree kvoli skfree ludom, nie kvoli sponzorom a tombole. pre mna za mna, tombola ani sponzori nemusia byt vobec.

okrem pozitiv bohuzial boli aj negativa, po tomto vikende som sa zaprisahal ze hotel jantar uz nikdy viac. sobotnajsie rano som zacal tym, ze ked som bol komplet namydleny v sprche, prestala zo sekundy na sekundu tiect tepla voda, a zo studenej tiekla ladova (studenu zvladnem, tuto som nezvladol). po asi 10 minutach cakania a naberania adrenalinu som sa poutieral a nenormalne vytoceny som zliezol na recepciu urobit bordel, bol som v stave ze ochadzam v tom momente a bez zaplatenia. recepcny mi svatosvate tvrdil ze to nie je mozne, ze voda urcite tecie, ze len treba trochu nechat odtiect, ze nic netreba riesit, urcite nie je ziadny problem, atd (skratka ze asi som si vymyslel problem aby som bol zaujimavy alebo co). ked som s nim dosiel na izbu, voda uz tiekla. udrzbar ktoreho som neskor stretol, bez okolkov priznal ze ked sa zapne vodoliecba, tak poklesne tlak v systeme tak, ze na hornych poschodiach netecie voda. rovnaku skusenost mi potom potvrdili viaceri hostia a to nielen z tohto ale aj z minuleho roka. nepocul som od recepcneho ani prevadzkara ani jedno prepacte, ani kus pochopenia, ba naopak este sa ma recepcny snazil presviedcat ze to nie je mozne a ze si asi vymyslam. nonsens, slovami mojho znameho, slovak a hovno su rodina, a tento tu bol urcite hlava tejto rodiny, bud ma na starosti hotel a nevie co sa tam deje, alebo vie a namiesto priznania chyby kamufluje a robi debila z klienta. takito smradi uz odo mna neuvidia nikdy ani deravy gros. detto k miestnej hotelovej strave som nepocul ani jedno pozitivne slovo od nikoho, bola to ieda minule, bola to bieda aj teraz. hotel jantar nikdy nikdy nikdy viac.

Michal, toto neriesme tu. Ako som napisal, vzdy budu nedostatky a su sposobene vonkajsimi vplyvmi. Za to ja fakt nemozem. Tvoju vec sme riesili s personalom, vraj ked isiel skontrolovat izbu tak tepla voda isla. Ale naozaj to nie je o tom teraz ze riesit rozvod teplej vody. Prosim zamerajme sa na problemy ktore su lebo ta zial musim potom zaradit k tym vecnym "hundracom". Rad pridem hocikam na stretko, beriem aj vychod, ale nikdy nevies kde zlyha organizacia a pri tom za to nemozes. Ak boli nedostatky, prijmite prosim moje ospravedlnenie aj v mene personalu hotela ktory zaraba mesacne 300€.Nedavajme to ale do polohy ze stretko bolo zle... Nie som idealista ale fakt skuste najst nieco dobre a urobte akciu, ja som v gejdaku napr. nemal ziadnu vodu, spal som s 2 zenami na izbe s pristelkami a pod... ale nestazoval som sa a nehovoriac o tom ze som bol len 1 den a peniaze za 2 dni x 2 technici sa mi uz nevratia. Vzdy boli a budu problemy len sa treba nad nich povzniest a naozaj hladat pozitiva a nie negativa.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 19.06.2011 - 21:11 #91950
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Mtec to že zarába niekto 300 EUR je jeho problém ak si dobrý casnik alebo kuchár chod von a zarabaj Eura inde. Bohužiaľ s prístupom personálu hotelov, motelov a celkovo vsetkych čo sa tocia okolo turistiky je na Slovensku problém. Jednoducho slováci sa nevedia predať, nevedia sa správať k hosťom. Čo sa týka akcie super, myslím že mtec spravil maximum, ked bude stretko robiť tretí krát bude uz mat vsetko uplne v malicku. Teším sa na zimu...... Inak kde bude????
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 19.06.2011 - 21:23 #91951
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
421 wrote: ›Mtec to že zarába niekto 300 EUR je jeho problém ak si dobrý casnik alebo kuchár chod von a zarabaj Eura inde. Bohužiaľ s prístupom personálu hotelov, motelov a celkovo vsetkych čo sa tocia okolo turistiky je na Slovensku problém. Jednoducho slováci sa nevedia predať, nevedia sa správať k hosťom. Čo sa týka akcie super, myslím že mtec spravil maximum, ked bude stretko robiť tretí krát bude uz mat vsetko uplne v malicku. Teším sa na zimu...... Inak kde bude????

dik, 421. Bol by som rad keby tu zimu urobil niekto z kopcov. U nas je v zime zial len brecka namiesto zasnezenej krajinky. Je to otvorene, skuste to niekto, podporim a pomozem. Michal ma pravdu v jednom, netreba aby to bola bombasticka akcia (ktoru mimochodom mnohi zneuzili) , treba pracovat so zdravym jadrom, zial sam som sa sklamal a chcel som z toho spravit akciu roka. Ta sa mimochodom vydarila napriek kritike...
Naozaj je potrebne nechat bokom zabomysie vojny a sustredit sa na problemy. Z mojej strany ochota na usporiadanie dalsej akcie je, avsak asi sa budem snazit zredukovat obecenstvo a tympadom aj sponzorov...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 10 of 13 < 1...78910111213 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)