Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 17:58


Queue Types

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Shortky
12 Post subject: Queue Types  PostPosted: 30.01.2011 - 10:23 #87961
Basic


Joined: Mar 07, 2008
Posts: 94

Chlopi, aky KIND mate nastaveny pre klientov? Pouzival som PFIFO, avsak casom mi zacala odozva smerom ku klientom lietat do nebies. Laboroval som s pravidlami (pocet spojeni, pocet paketov za sekundu), ale nepomohlo. Zistil som, ze toto riesia prave QUEUE TYPES. Pripojne body, ktore sa schadzaju na lokalny SHAPER, som vyriesil tak, ze na konkretny SHAPER som pre vsetkych nastavil KIND PCQ. Z hladiska odozvy, rychlosti nacitania stranky a pod. sa mi to zda ako najidealnejsie riesenie (zaskrtnute Src. Address a Dst. Address). Na vysielacoch, kde je hned aj SHAPER mi pride ako vhodne SFQ. Aky je Vas nazor, Vase postrehy? Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: Queue Types  PostPosted: 30.01.2011 - 12:17 #87962
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

Shortky wrote: ›Chlopi, aky KIND mate nastaveny pre klientov? Pouzival som PFIFO, avsak casom mi zacala odozva smerom ku klientom lietat do nebies. Laboroval som s pravidlami (pocet spojeni, pocet paketov za sekundu), ale nepomohlo. Zistil som, ze toto riesia prave QUEUE TYPES. Pripojne body, ktore sa schadzaju na lokalny SHAPER, som vyriesil tak, ze na konkretny SHAPER som pre vsetkych nastavil KIND PCQ. Z hladiska odozvy, rychlosti nacitania stranky a pod. sa mi to zda ako najidealnejsie riesenie (zaskrtnute Src. Address a Dst. Address). Na vysielacoch, kde je hned aj SHAPER mi pride ako vhodne SFQ. Aky je Vas nazor, Vase postrehy? Wink


pcq je urcite best... pri uploade staci zaskrtnute scr.address a pri downloade zasa dst.address.
cele to hodit do stromovej struktury v QT a mas krasne fungujuce HTB
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)